Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada Coby'nin uyandığı haki K.Haki, oradan çıkardığım anlam Koramirallerin bu gücü kullanabildiği ama hepsinin aynı tip kullandığını oradaki konuşmadan çıkaramayız. Bu güç dedikleri haki bir genel terim, B.haki bilmeyenide vardır K.haki de usta olanıda vardır, hepsinin en az 2 tip bilme koşulu görmedim. Magellan denizci değil zaten denizcilerden bahsediyorum ben, denizci olupta yüksek seviye bir meyveye sahipsen ve Schibukai sistemi diye birşey olmasaydı onlarıda koramiral yaparlardı demek istiyorum. Söylediğin şey yine kesin değil yani, ilerde değişiği çıkarsa şaşırma. Maynard'tan tam emin değilim ben mesela ama yinede tek tip vardır.
Söylediğin şey tamamen yanlış.Bak bu seride bazı şeyler gösterilmese bile kesinlikle olup olmadığını bilirsin.Koramirallerdeki haki de böyle bir şey işte.B.haki bilmeyen koramiral olmaz.Caribou gibi ezik logialar karşısında hiç bir halt edemeyen bir koramiral olmaz,olamaz bu kadar basit.

Roronoa Zoro

Tamam işte şuanı kastediyorum bende ileride olabilir diye önceden yazdım zaten.
Hadi şimdiyi kastetmeyim belki dğişmiştir ama 2 sene öncesi için koramirallerin hepsinde haki gücü olduğu geçiyor demekki haki gücünü olmayanı yapmıyorlar.
Tabi değişmiş olabilir bu kural ona dediğim birşey yok zaten amaen son gördüğümüz hali almıyordu.
I am Gentleman...Düşüncelerimiz aynıydı herhalde onlarla.
Tamam kardeşim o dediğinden Kaptan Tashigi nin rütbeside daha yüksek olmalıydı kaptan ne ya? En dandik rütbelerden haki biliyor sonuçta Tuğamiral Drake bilmiyor hangisi daha yakın acaba koramiral rütbesine iki yıl öncesi için. Senle daha fazla tartışmaya niyetim yok kendini sınırlıyorsun çünkü bir yerde, orada yazılan bilgiyi kendince harmanlıyorsun. Kesin birşey çıkmaz oradan kaptırma kendini sabit bir düşünceye.

Caribou karşısında ezilecek adamı Schibukai yapıyorlar ama, Bartolomoe'nun ( 150 milyon adam ) meyve gücünden tek yiyecek adamı koramiral yapıyorlar ne iş hellord?

Tamam kardeşim o dediğinden Kaptan Tashigi nin rütbeside daha yüksek olmalıydı kaptan ne ya? En dandik rütbelerden haki biliyor sonuçta Tuğamiral Drake bilmiyor hangisi daha yakın acaba koramiral rütbesine iki yıl öncesi için. Senle daha fazla tartışmaya niyetim yok kendini sınırlıyorsun çünkü bir yerde, orada yazılan bilgiyi kendince harmanlıyorsun. Kesin birşey çıkmaz oradan kaptırma kendini sabit bir düşünceye.

Caribou karşısında ezilecek adamı Schibukai yapıyorlar ama, Bartolomoe'nun meyve gücünden tek yiyecek adamı koramiral yapıyorlar ne iş hellord?
Kimmiş Caribou karşısında ezilecek olan shicibukai? Haki konusunda E.Oda tamamen sıvadı.Hakisi yok diye düşündüğün Croco'yu tekrar gördüğümüzde haki kullandığını fark edeceksin adım gibi eminim. Moria için de aynı şeyler geçerli.

Ayrıca Barto'nun tek attığı nerede geçti söyle bakalım.

Bak kardeşim bu koramiral-haki mevzusu tartışmaya dahi açık değildir.Koramirallerin hepsi hem K.haki hem de B.haki biliyorlar bu kadar basit. Hala aksini söylüyorsan bunca zamandır OP'yi yanlış ve boşa takip etmişsin demektir. Bugün oturup 1. bölümden itibaren mangasını tekrardan okumanı tavsiye ederim.Yeniden güncele geldiğinde konuşuruz oldu mu...

Roronoa Zoro

Kimmiş Caribou karşısında ezilecek olan shicibukai? Haki konusunda E.Oda tamamen sıvadı.Hakisi yok diye düşündüğün Croco'yu tekrar gördüğümüzde haki kullandığını fark edeceksin adım gibi eminim. Moria için de aynı şeyler geçerli.

Ayrıca Barto'nun tek attığı nerede geçti söyle bakalım.

Bak kardeşim bu koramiral-haki mevzusu tartışmaya dahi açık değildir.Koramirallerin hepsi hem K.haki hem de B.haki biliyorlar bu kadar basit. Hala aksini söylüyorsan bunca zamandır OP'yi yanlış ve boşa takip etmişsin demektir. Bugün oturup 1. bölümden itibaren mangasını tekrardan okumanı tavsiye ederim.Yeniden güncele geldiğinde konuşuruz oldu mu...
Açıklık dediğin senin kişisel yorumun işte, Sabo'ya da kesin gözüyle bakılıyordu ama bu işler öyle olmuyor, bu seride kesin olarak görmeden bir sonuç çıkaramazsın.

Croco ve Moria'da haki olayınada iyi güldüm yani :D :D Buggy, Croco, Moria, Kuma, Jinbei, Ace ( Hatta bu adama sırf ' Logia gücüne sahip ' dendikten sonra Sengoku düşünüyor ve en ezik çaylak dönemlerinde Schi teklifi gönderiyorlar, bunları savaşa çağırırkende koramirallerden daha çok önemsediklerinide görüyoruz. hiçbirinde hakinin h si yok. Kor'a tek atan adamdada yok.

Barto yoldan geçerken tek atmıyor muydu yav? Hack'e yaptığı gibi.

Savunduğum olay Schi sistemi olmazsa o adamlarıda kor yapacaklar ben başka bişe söylemiyorum.

Açıklık dediğin senin kişisel yorumun işte, Sabo'ya da kesin gözüyle bakılıyordu ama bu işler öyle olmuyor, bu seride kesin olarak görmeden bir sonuç çıkaramazsın.

Croco ve Moria'da haki olayınada iyi güldüm yani :D :D Buggy, Croco, Moria, Kuma, Jinbei, Ace hiçbirinde hakinin h si yok. Kor'a tek atan adamdada yok.

Barto yoldan geçerken tek atmıyor muydu yav? Hack'e yaptığı gibi.
Sabo olayı hiç bir zaman kesin değildi,yaşadığını düşünüyordum ben de.

Sırf Ace hakkındaki sözlerin bile ne kadar yanıldığını gösteriyor. Daha parmak kadar çocukken H.hakiyi uyandıran,Wb'nin 2. tümen komutanı olan,yeni dünyada mesken tutmuş 550 milyonluk efsane korsan haki bilmiyor öyle mi? Ya bırak Allahını seversen...

Hadi ben haki biliyor diyorum sen neye dayanarak bilmiyor diyebiliyorsun?

Roronoa Zoro

Sırf Ace hakkındaki sözlerin bile ne kadar yanıldığını gösteriyor. Daha parmak kadar çocukken H.hakiyi uyandıran,Wb'nin 2. tümen komutanı olan,yeni dünyada mesken tutmuş 550 milyonluk efsane korsan haki bilmiyor öyle mi? Ya bırak Allahını seversen...

Hadi ben haki biliyor diyorum sen neye dayanarak bilmiyor diyebiliyorsun?
Karasakal ile olan dövüşünde büyük savaşta yeteneklerini gördüğümüz adamdan bahsediyoruz. BB ile olan dövüşüne bakta gör olayı, kesin birşey bu. Haki uyandırdı ama bilinçli kullanmıyordu Ace. Van Auger bile onun gücünü ' Tamda 2.tümen den beklendiği gibi Fiziksel gücüde epey yüksek dedi ' yine Karasakal'da da B.haki yoktu. Ace dokunulduğunda ( Eğer salak değilse , 3 yıldır kendisine dokunacak adamı bilir heralde ) ' Yoksa ' dedikten sonra Karasakalda ' Zehahaha , şimdi anladın mı Ace ' diyor. Buradan sonuca çıkamıyorsan sen bence mangaya baştan başla.

Croco ve Moria'da haki var tekrardan görünecek bak eminim adım gibi diyorsun. Sen koca arc ı nasıl takip ettin acaba ben anlamıyorum şuan.

Karasakal ile olan dövüşünde büyük savaşta yeteneklerini gördüğümüz adamdan bahsediyoruz. BB ile olan dövüşüne bakta gör olayı, kesin birşey bu. Haki uyandırdı ama bilinçli kullanmıyordu Ace. Van Auger bile onun gücünü ' Tamda 2.tümen den beklendiği gibi Fiziksel gücüde epey yüksek dedi ' yine Karasakal'da da B.haki yoktu. Ace dokunulduğunda ( Eğer salak değilse , 3 yıldır kendisine dokunacak adamı bilir heralde ) ' Yoksa ' dedikten sonra Karasakalda ' Zehahaha , şimdi anladın mı Ace ' diyor. Buradan sonuca çıkamıyorsan sen bence mangaya baştan başla.

Croco ve Moria'da haki var tekrardan görünecek bak eminim adım gibi diyorsun. Sen koca arc ı nasıl takip ettin acaba ben anlamıyorum şuan.
Yav he he. Tamam sen bildiğin gibi devam et haki yok,koramiraller logialardan kaçar,Ace sırf meyvesiyle dövüşen salağın teki, Wb'nin tümen komutanı olabilecek birisi olan BB hakinin ne olduğunu bilmez bla bla bla....

Cevap vermene gerek yok çünkü bir şey değişmeyecek hadi iyi günler...

Croco moria buggy gibi karakterlerde haki var yok demek için tekrar görünmeleri lazım. Sabondy arcda "haki" kavramı seriye eklendi. Sabondy arcdan önce haki denen bir şey yoktu. Şimdi tekrar göründüklerinde eminim Buggyde bile haki eklenmiş şekilde karşımıza çıkar.
Amiralin yardımcısı adamda haki olmazsa çok komedi bir durum olur.

Roronoa Zoro

Ben daha Jaya arc ta Kenboshoku haki ile ( Muhtemelen ) haki sezildiğini gördüm daha nasıl sonradan ekleniyor seriye , daha ilk bölümde gördük be bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık