Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangayı E.Oda ile birlikde çizdiğini unutmuşum pardon.
Surda var burda var deme bana Sabondy arcdan önce "haki" kavramın geçtiği yeri göster.
Sanki oturup Oda ile birlikde kurguyu tasarlamışlar gibi konuşanlarla pek muhabbet edesim yok.

Beyler ilk haki kelimesi animenin Shanks ile Wb karşılaşmasında Jozu tarafından söyleniyor.
Vaas orada da geçmiyor orjinalde ama türkceye çevirenler insiyatif alıp eklemişler.

söylediğiniz yer

Gördüğünüz gibi kimse orada hakiden bahsetmiyor.
Çevirmenler insiyatif almış eklemiş.

Kavramın ilk geçtiği yer.

Roronoa Zoro

söylediğiniz yer

Kavramın ilk geçtiği yer.
Animede 151.bölümün sonunda Karasakalın ağzından Japonca Haki kelimesi çıkıyor dostum, bunu adamlar başka yerlerinden uydurdu heralde? Gene İd de karşılaşmalarında hakin gelişmiş diyor orjinal anime çevirisinde, doğru olan o aslında Mangada değişiklikler yapıldı sonra adamlar kendince yorumladı olayı.

Bundan 2-3 yıl önce manga çevirisindede ' Haki ' diye geçiyordu ama sonra değiştirdiler kafalarına göre.

İlk haki kelimesi nerede geçti bilmem ama haki kavramı Shanks'ın deniz kralını kaçırdığı yerden beri bu seride var.

Animesini bilmiyorum . Animesini pek izlemiyorum animesinde farklı işlemiş olabilir. Mangası böyle .
Ofical demekle streamı diyorsan Streamda da baktım Alter oradada geçmiyor.

Roronoa Zoro

Animesini bilmiyorum . Animesini pek izlemiyorum animesinde farklı işlemiş olabilir. Mangası böyle .
Ofical demekle streamı diyorsan Streamda da baktım Alter oradada geçmiyor.
Yav hehe.. Haki seriye sonradan girdi Buggy'de de haki var herkeste bulunan bir güç bu bunun bir zorunluluğu yok , herkes kolayca uyandırabilir, muhtemelen şuan sadece en fazla ( 2 yıllık aradan sonra 100 tane korsan savaşçının arasından ) 7-8 kişide gördüğümüz haki herkeste var nokta.

Hadi kullanılan tekniğin adının haki olduğunun sonradan bahsedilğini söylersin anlarımda haki seriye sonradan eklenmiş birşeydir demen nasıl bir fantezidir ben onu çözemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık