Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Gerçekten öyle.Haki koramiral ve üstünde kesinlikle bulunan bir güç.Yoksa adam yerine koyup rütbe vermiyorlar.Sertifika gibi birşey olmuş :D
Açıklanana göre Koramirallerin çoğunun kullandığı bir güç olarak geçti. Hakisi olmayanı Koramiral yapmıyoz demediler. Schibukailere niye ihtiyaçları var o zaman bu adamların? Hepsinde haki yok sonuçta.

Açıklanana göre Koramirallerin çoğunun kullandığı bir güç olarak geçti. Hakisi olmayanı Koramiral yapmıyoz demediler. Schibukailere niye ihtiyaçları var o zaman bu adamların? Hepsinde haki yok sonuçta.
Another attribute that is common among vice admirals is that they all know and can use at least one type of Haki, though only Garp, Vergo and Smoker have been shown using it in obvious ways.

Kyros'un sahneyi görünce aklıma korkunç film 4'ün başlangıç sahnesi geldi ahahaha.Neyse bu doğru ayağı kesti.

Roronoa Zoro

Another attribute that is common among vice admirals is that they all know and can use at least one type of Haki, though only Garp, Vergo and Smoker have been shown using it in obvious ways.
Ben wikia da ya da başka yerlerde söylenene inanmıyorum, datebook a da inanmıyorum. Seride görmediğim şeye inanmam, o yüzden bu tatmin edici değil, onu yazan adamda kendi kişisel fikrini gerçekmiş gibi öne sürmüş.

Sonuçta bu adamlar Ace'e sırf Logia gücüne sahip dendi diye Schibukailik teklifi gönderdiler çaylak dönemlerinde, ee şimdi Schibukai oluşumuda Hükümet açısından çok büyük bir oluşum, mevki, rütbe. Onlarıda hakiye göre kıyaslamaları gerek bu mantıkla, hakin varsa gel yoksa defol mu?

Franky görevini çok iyi yaptı kız bayılana kadar içeriye kimsenin girememesini sağladı artık gidip çaylarını içebilirler içeride binlerce sinirli abiler var:oleyo2:aboow:ehe:

Roronoa Zoro

Koramiral-Haki ilişikisi burdan türüyor herhalde.Linki atayım siz karar verin.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/594/7
Orjinal çeviride koramirallerin çoğunun kullanabildiği bir güç olarak hatırlıyorum. Bu yinede hakisi olmayan adamı koramiral yapmayacakları anlamı taşımıyor, adam gelir Ace gibi Alev meyvesinin devasa gücüyle ya da Bb'nin karanlık gücüyle ya da ne biliyim üst düzey bir meyve gücüyle onuda koramiral yaparlar. Benim savunduğum nokta bu, hakisi olmayanı koramiral yapmazlar diye bir kural görmedik.

Franky daha ne yapsın herifin başında Dellinger , Pink, Macv var karşısında birde koramiralle denizciler yenilmesi gayet normal
Kyros tek başına donquixote ailesiyle zaten başedemezdi hoş Dof'u zaten yenemezde yinede yenecek birini buldular.
Law'ın Cora'san dediği kişi kim onuda göreydik.
Ne çileli adaymış mubarek , Dof bir gelmiş kaos çökmüş Fuji'nin dediği gibi çok acınası bir halde Dressrosa.

Sabo reyiz artık dağıt oraları da şenlensin ada .

Yalnız Franky'i beğenmeyenlerin neredeyse hepsi sanjiyi örnek veriyor. Artık franky sanjiyi yener denmesi nasıl dokunduysa neredeyse ''franky yenemedi sanji hepsini döver ezikler ! '' diye bağıracaklar :ehe:

Roronoa Zoro

Mangada yazanı koydum.Dediğin gibi sadece hakiye bağlamamaları lazım.(Mangareaderi atamadım ama ordanda bakabilirsiniz)
Anladığım kadarıyla tüm koramiraller diyor ama yanlışım varsa düzeltin.
Anlamadın sanırım aynı mesajı tekrar atayım

Bu yinede hakisi olmayan adamı koramiral yapmayacakları anlamı taşımıyor, adam gelir Ace gibi Alev meyvesinin devasa gücüyle ya da Bb'nin karanlık gücüyle ya da ne biliyim üst düzey bir meyve gücüyle onuda koramiral yaparlar. Benim savunduğum nokta bu, hakisi olmayanı koramiral yapmazlar diye bir kural görmedik.

Şimdi orada koramirallerin KULLANABİLDİĞİ bir güç dendi diye hepsi aynı tip mi kullanıyor anlamı çıkarıyorsun? Ya da hepsinin kullandığı bir güç olarak mı algılıyorsun. Hakisi olmayıp koramiralerden daha mevkili ve Amirallerin bir önünde tutukları schibukailer ne geziyor orada?

Edit : Pardon siyah kısımda yazan yeri yanlış anlamışım, bu yukarıda yazdığım mesaj öyle düşünenlere o zaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık