Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

726: Dördüncü Vites! Olağanüstü Seken-Adam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu adamlarda sanatsal bir şey katıyorlar animeye, manganın bire bir aynısını beklemeyin. Yorum farkı olmadıktan sonra neden anime yapıyorlar.:/

Otakuları evden çıkarmayı başarsaydık böyle olmazdı. Herkes ekran başından sövüyor gidin bi protesto edin lan. Böyle rezillik yok. Herifler resmen sözleşmenin kaymağını yiyor. Ne uyuz millet arkadaş

Ya bırakın her hafta bindirmeye geliyonuz anladık artık güzele de güzel diyin g4 sahneleri olmuş ayrıca diğer sahnelere özenmeyip g4 sahnelerine uğraşmışlar. :(

Normalde Anime'yi hep taşlarım, 4 bölüm kötü 1 bölüm iyi yapıyorlar. Bu bölüm iyiydi bence, ses efektleride güzel olmuş. Beğendim..

Animeyi takip etmeyi çok uzun zaman önce bırakmıştım ben , sadece g4 ü görmek için bi bakayım dedim kör oluyordum . Düzelinceye kadarda bir daha bakmayı planlamıyorum .
Ben seni sanki 1-2 defa daha kötülerken gördüm diye hatırlıyordum ama yanlış hatırlıyor da olabilirim her zaman ki halleri artık gözlerimi kapadım zevk almaya bakıyorum o durum yani yapacak birşey yok :)
Yahu bu adamlarda sanatsal bir şey katıyorlar animeye, manganın bire bir aynısını beklemeyin. Yorum farkı olmadıktan sonra neden anime yapıyorlar.:/
Selim sanat dediğini rezil etti adamlar Culverin resmen Doresrosayı turladı be olum 2 dakka culverin mi olur :D

Culverin'i fazla uzatmışlar + terlik attıktan sonra ayakları yaptığını harekette tekrar var.. küçük ama bariz görülen ayrıntılar -_-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık