Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cok ugrastinmi resim icin ben savasta olanlardan bahsediyom zaten farkli biseymi soyluyom. Beyazsakal kizaruya dokunamadi kizaru deldi gecti. Akainuda deldi gecti vsden 5 dakka sonra kalkti ayaga butun herkesi karsisina aldi. Bideshanksin olayi var kizaruyla aokiji luffynin oldugu denizaltina saldiriyo uberguclu shanks 3d gozluk takmis izliyo
74 yaşında, yaşam destek ünitesine bağlı olarak yaşayan, kalbi teklediği için Haoshoku Haki kullanamayan, bedenine yüzlerce bıçak, kılıç ve top yarası almış bir adam, 2 vuruşta süper güçlü dediğin Amiral'i 10 dakika savaş dışı bırakıyor. Çukura düşmese kafasını gövdesinden bile ayırabilirdi. Shanks olayına gelirsek, adam orada kendi diyor "Boş yere kan dökülmesin" diye. Kalkıp saldırsa, durduk yere savaş uzayacak. Kaldı ki kılıcını çekip, postasını da koydu.

Burada resmen trollük yapıyorsun. Tavrın devam ederse, siteden kalıcı olarak uzaklaştırılacaksın.

@Grimmjow
Beyaz Sakal'ı adam yerine koymayan arkadaşa ne yazsam diye düşünürken onu yazıverdim, ciddi değilim yani orada yazdıklarımda açıklamaya çalışmana gerek yok bana, yorma kendini..:D

gösterir susarım
Şunu da ekleyelim de yeri gelmişken seviye mevzusu bi belli olsun. Yonko>Amiral>Shichi.>Kor-amiral.

74 yaşında, yaşam destek ünitesine bağlı olarak yaşayan, kalbi teklediği için Haoshoku Haki kullanamayan, bedenine yüzlerce bıçak, kılıç ve top yarası almış bir adam, 2 vuruşta süper güçlü dediğin Amiral'i 10 dakika savaş dışı bırakıyor. Çukura düşmese kafasını gövdesinden bile ayırabilirdi. Shanks olayına gelirsek, adam orada kendi diyor "Boş yere kan dökülmesin" diye. Kalkıp saldırsa, durduk yere savaş uzayacak. Kaldı ki kılıcını çekip, postasını da koydu.

Burada resmen trollük yapıyorsun. Tavrın devam ederse, siteden kalıcı olarak uzaklaştırılacaksın.
yazacagımın aynısını yazmıştın teşekkür ederim yok yane adam daha napsın gözlerini çıkarıp kollarını bacaklarını kesip öyle mi dövüşsün

Forumun padisahi smoker konustumu is bitmistir asin beni. Siz kendi kafanizda kurdugunuz onepiecei yorumlamaya devam edin size gore trolluk ama gercekte dofy bile yener bu morugu kendiniz diyonuz 74 yasinda. Marco bile dio bu kadar yakindan gelen saldiriyi hissedemedi diye squard saldirinca adamin tek iyi yonu meyvesi savunma 0 anca gulleri geri puskurtsun saldirisida nekadar iyise bb nin yuzunde patliyo olmuo akainuda hasar yok. Bidaha grmem zaten senin admin oldugun bu siteye bye
kardeş akainuda nasıl hasar yok gerçekten saçmalıyosun ya gir bir daha izle napim sana sahnelermi yazim yane gir izle

Abi son yorumun bence hiç olmamış. Tamam arkadaş bence de çok yanlış düşünüyor ama burada bir trollük yok sadece kendi fikirlerini öne sunuyor ama tabii ki bence dikkatli bir okuyucu olmadığı için hep yanlış örnekler ortaya atıyor( örneğin;Beyazsakal kendisine gelen saldırıyı hissetmiyor değil sadece saldırmasına izin veriyor) Ama benimde aklıma gelmiyor değil Bizim Oğlan KK olduktan sonra denizcilerle büyük bir mücadele verecek o zaman bizim oğlanın karşısında güçlü bir adam olmalı o da en büyük ihtimal Akainu olacak o zaman bu adamın bir farkı olması lazım(ama tabii ki Akainu şuan bir İmparatordan güçlü olmasını beklemiyorum ama belki Dr Vegapunk buna bir ayar çeker) Son diyeceğim ise @ryuzakil8 bu kadar alınganlığa lüzum yok arkadaşım hepimizin bu siteye girme amacı belli eğlenmek ;)

Abi son yorumun bence hiç olmamış. Tamam arkadaş bence de çok yanlış düşünüyor ama burada bir trollük yok sadece kendi fikirlerini öne sunuyor ama tabii ki bence dikkatli bir okuyucu olmadığı için hep yanlış örnekler ortaya atıyor( örneğin;Beyazsakal kendisine gelen saldırıyı hissetmiyor değil sadece saldırmasına izin veriyor) Ama benimde aklıma gelmiyor değil Bizim Oğlan KK olduktan sonra denizcilerle büyük bir mücadele verecek o zaman bizim oğlanın karşısında güçlü bir adam olmalı o da en büyük ihtimal Akainu olacak o zaman bu adamın bir farkı olması lazım(ama tabii ki Akainu şuan bir İmparatordan güçlü olmasını beklemiyorum ama belki Dr Vegapunk buna bir ayar çeker) Son diyeceğim ise @ryuzakil8 bu kadar alınganlığa lüzum yok arkadaşım hepimizin bu siteye girme amacı belli eğlenmek ;)
asında biraz vegapunk ne yapıcak diye düşündüm ama ne yapabilirki anca garp gibi adam çıkıcak o karşısında durabilir luffy kk olduktan sonra yoksa yapıcak tek birşey kalıyo gerçekten hakin herkesden iyi olucak bunun başka yolu yok gibi gözüküyo

Ayrıca Dof gücünü kullanırken bir teknikte ''5 coloured string'' diyor... Acaba bu 5 ayrı rengin de farklı özellikleri var olabilir mi ? Ya da bulutlarla ilgili oldugu icin gökkusagi gibi bir muhabbet cikar mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık