Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın yeteneğine karşı konulamıyor sanırım. Ya room daha açmadan K. hakiyle hissedip hemen dışına çıkmak lazım ya da saniyesinde görünmez zırh ve ya full beden koka yapmak lazım. Doflamingo ile istediği gibi oynadı Law. Ben bir şeyler yapmasını beklerdim açıkcası Dof'un. Ve birçok kişinin aklına geldiği gibi Jola ile shambles tekniğini yapacağını düşünüyorum. Saniyelik bir olay olduğu için Dof karşı koyamayabilir ancak orada bedenleri değiştirebilirsede çok saçma bir senaryo olur, yani arc bossunun Jola'nın vücuduna girmesi ayrı bir saçmalık olur ancak gördüğümüz kadarıyla saniyesinde halledebiliyor Law.

Hedef yonkou değil diyorsunuzda eğer DoF ölürse [ ki dikkat çekiyorum law ölümden bahsediyor ilginç :D ]

Kaidoya meyve gitmiyecek
Big mom silah alamayacak [ artık Pekoms ve tamago ne işleri vardıysa ]
Bir çok ülke silahsız kalacak [ ki 10-12 bölüm önce gazete manşetlerinin geldiği bölümde DoF'un önünde 15-20 tane Denden mushi var ki en az 15-20 ülke diye biliriz ]
Ondan sonra Jack kızacak [ kimse :D ]
BB 1. Tümen komutanını kaybedecek [ Varsayım olarak Luffy Burgessi arenaya gömecek meyveyide alacak ]

Daha neler neler olacak kim bilir. :ehe:
Harbi Kaos olacak :oleyo2:

Law'ın yeteneğine karşı konulamıyor sanırım. Ya room daha açmadan K. hakiyle hissedip hemen dışına çıkmak lazım ya da saniyesinde görünmez zırh ve ya full beden koka yapmak lazım. Doflamingo ile istediği gibi oynadı Law. Ben bir şeyler yapmasını beklerdim açıkcası Dof'un. Ve birçok kişinin aklına geldiği gibi Jola ile shambles tekniğini yapacağını düşünüyorum. Saniyelik bir olay olduğu için Dof karşı koyamayabilir ancak orada bedenleri değiştirebilirsede çok saçma bir senaryo olur, yani arc bossunun Jola'nın vücuduna girmesi ayrı bir saçmalık olur ancak gördüğümüz kadarıyla saniyesinde halledebiliyor Law.
evet eğer lawın gücü hakkında tam bilgi sahibi değilse dof jola olur sonra top gibi oynar onunla law :D

Hedef yonkou değil diyorsunuzda eğer DoF ölürse [ ki dikkat çekiyorum law ölümden bahsediyor ilginç :D ]

Kaidoya meyve gitmiyecek
Big mom silah alamayacak [ artık Pekoms ve tamago ne işleri vardıysa ]
Bir çok ülke silahsız kalacak [ ki 10-12 bölüm önce gazete manşetlerinin geldiği bölümde DoF'un önünde 15-20 tane Denden mushi var ki en az 15-20 ülke diye biliriz ]
Ondan sonra Jack kızacak [ kimse :D ]
BB 1. Tümen komutanını kaybedecek [ Varsayım olarak Luffy Burgessi arenaya gömecek meyveyide alacak ]

Daha neler neler olacak kim bilir. :ehe:
Harbi Kaos olacak :oleyo2:
evet öyle olursa süper olur luffy ve law topyekün savaşa girer :D

lucci

Grandel
Hiçte dediğin gibi objektif yorum yapmıyorsun. Resmen akainuyu ezicem, küçük göstericem diye binbir takla atmışsın. Perişan(!) wb karşısında dayak yiyerek ordan oraya savrulmalar... Sanki biz başka vs izledik sen başka. Geçenlerde de marcoya takmıştın onu aşağılayıp duruyordun.

Akainuya meyve üstünlüğü de vermişsin. Sanki meyve üstünlüğü olduğu adamı 10 günde anca yenebilmiş gibi. Adamı beceriksiz de ilan etmişsin. Buz ve magma ikiside birbirinin zıttı meyveler. Biri şimdiki filo amirali, diğeri dragonun devriminden sonraki filo amirali.

Zaten sana kalsa şurdan 150 bölüme inecek bigmom ya da kaido, seri sonu yapılacak savaştaki baş kötü karakter akainudan güçlü. Güçlü olmasını bırak karşısına bile çıkamaz diyorsun. Adam dünyanın en güçlü adamıyla 3 kere vs atıyor, bigmomdan tırsacak(!)

sanki roge, wb yi yenmis gibi yazmayin. aralarindaki savasla ilgili bilgimiz yok. belkide ikiside ayni anda yere yikikip kaldi.

yigidi oldur hakkini yeme demisler. devrim ordusunun yapamadigini caribiu yapiyir.

devrim ordusuda buradan feyz alip ataga gececektir. yuru be kehihihiiii

Forumda yonkolari cok buyutuolar bunlar kk olmus adamlar degilki amiralleri alsinlar olusumlari birbirlerini devirmeye yetmiyor 150 200 bolum sonra incek adamlari akainudan bbden guclu yaptiniz. bigmam ve kaido nasil luffynin ezeli rakibi bb den guclu oluyor hangi mantikla? Bana kalirsa dofy bile indirebilir iyi bi plan yaptiysa tabi luffyden dayak yemesse

Dof gibi kimseden emir almayi sevmeyen potansiyeli gecmisi olan bi adam kaidoya bigmama para icin yada hayrina veya korktugundan is yapmaz lawdan daha ii bi plani vardir kesn

Beyazsakal da bir yonkouydu. Amiral alamıyormuydu şimdi o ?

13 yıl önce Law kişilik değiştirme tekniğini kullanarak Mingo'nun yerine geçmiş. Aslında şuan bizim Law diye bildiğimiz kişi gerçekte Mingo'nun ta kendisiymiş. Değişimden sonra Law olan Mingo, o gücü kullanmayı bilmediği için kimseye bir şey ispat edememiş ve ağız alışkanlığı ile ''-san'' eklemeden Vergo dedikçe komaya girene kadar dayak atmışlar buna.:hhh: :hhh:

Law, gerçek kişiliğine dönme ihtimaline karşılık ittifak bitti diyor. Eğer Mingo onu öldürürse de gerçek bedeninin Mingo'ya yar olmasını istemediği için Kaido'nun onu öldüreceğinden emin olmak için fabrikanın yıkılmasını istiyor. Law'ın, Mingo'ya odaklanmasının sebebi buymuş.

Vee Law, Mingo'nun bedenini ele geçirdiği o günden beri 'Fufufufuufu, Mingo ne mal adamsın la sen, her şeyin benim artık.' diye sürekli gülmekteymiş...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık