Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reiper @

kişisel düsünce sonucta. ama vergo dahil sanji ve zoroyu hiç bir koramiralden asagı görmem artık.zaten shicbukailer cogu koramiralle oynadılar ve hep terazi shicbukailerden yana gözüktü, ha tabi ezik olanlarda var ama onlarında potansiyelleri koramirallerden fazla bence.

sonucta zoroyu mihawk,sanjiyide ivankov egitti.bunların gücünün yüzde 70 ine bile gelseler koramirallerle rahatlıkla denk olurlar.

smoker fiziksel dayanıklıkta önde olabilir,benim kastettigim mental ve fiziksel dayanıklılık tümüydü ;) yani usoppun bile hiç bir sey yapamamasına ragmen nasıl saldıralara dayandıgı ve bilincinin acık kaldıgı ortada.cidden tayfa o konuda özellikle tutkulu ve kararlı oldularmı tepeye oynarlar.

sonra sanji ve zoronun potansiyelleri; roger öyle veya böyle wbye üstünlük kurmus,rogerda daha iyimiş wbden,tayfasıda... ben bunu bu seride tartısmam. çünkü kk roger, tayfasıda kk tayfası.

azcık hayal edin, rayleigh gencken marcoyu ne yapar :D gabanda rayleighden asagı kalmıyacak bir sey cıkıcaktır.wbnin tayfa olusumu secmece tipler yerine cogunluga dayanıyor ve as kadrosu tümenleri ama adamların kaptanı wb, gelişmek için ekstraya ihtiyacları yok.rogerda ise ölümüne hasta ve cogu zaman dövüsücek durumda olamayan bir roger var yani tayfa aynı bizimkilerin luffye destek olabilmek için kasması gibi muhtemelen hep kastılar.

sonra bir cok kişi aynı düsünüyorduki, teach ve shanksın tayfası cok daha özel ,wb korsanlarından. yani shiliew ve beckmanı cok daha güclü tasarlayabilirsin dofdan rahatlıkla.diger 2 yonkoyu ve tayfasını ise görücez.

yani senin dediginin aksine doflamingodan güclü saydıklarından fazla adam cıkabilir.devrim ordusu muallakta ona birsey diyemem, ama ben wanodada cok saglam bir iki adam bekliyorum.üstelik boss sıralamasına göre doflamingo ilk çizildi, aynı crocodile gibi.

3 yonkoyla arasına kim girerse girsin luffynin,o bossların dofdan güclü olması lazımki hikaye tutarlı olsun.çünkü artık haki bahanesine sıgınma durumu yok ;)

bakalım bekliyecegiz artık,güzel vsler olsun nasıl olursa olsun.smokerın paylastıgı resimdeki gibi bir buggy,sonra son shicbukai,dragon ve komutanları,teachin son hali,linlin ve kaido as adamlarıyla acıkca,marco ve wb korsanları bunları hep görmek lazım.bizimkiler bu adayı yerle bir ederlerse... yine gazeteler dagıtılırken görürüz gibime geliyor ki ins öyle olur :flaugh:

Zoro ve Sanji'nin ulaşacağı seviye Rayleigh'in seviyesi olacaktır. Genç olsaydım orayada yardım ederdim derken amiralle kapışan Rayleigh'in seviyesine yani. Ama Doflamingo'nun tam seviyesini bilmiyoruz. Belkide amiral seviyesindedir yada çok çok yakındır tam belli değil.

bhdr

Mingo bir elinde Law, diğer elinde Mera Mera ile arenaya(Spartacus'teki Kodamanların oturduğu yere) gelir;
Seyirciler: (Çığlıklar, bağırış, çağırışlar.), Mingo-samaa, bizi diskoya götür...
Luffy: Tarao..
Mingo: Fufufufuufufu... Mugiwaraaaa... Abinin meyvesini geri almak için mi dövüşüyorsun?
Seyirci: (Uğultu) Ne mugiwara mı.
Luffy: (Kaşları çatar) Kuş adam.
Mingo: Kıytırık bir meyvenin peşinden koşacağına, arkadaşlarını korumaya çalışmalısın. Fufufufufu...
Law: mırın kırın, fısır fısır.
Mingo: Ne söylemeye çalışıyorsun Law.
Law: Lu-Luffyy... Sana bronz heykel ve bir sürü et getiriyordum ama Mingo etleri yedi, heykelini de kırdı.
Luffy: Neeee...
Mingo: (Mingo ciddileşir.) Kes zırvalamayı Law. Hey mugiwara iyi dinle, Korsanlar Kralı olacak adam benim. Sana boyundan büyük laflar etmemen gerektiğini öğreteceğim...
Luffy: (G2+G3+Full beden haki=''Nightmare Luffy'' gibi bir vücud elde eder. Bunun Adı ''G4''.) Korsanlar Kralı mı? (İleri atılır.)
---Manga burada biter 2 hafta ara---
:hhh: süper senaryo

abi gerçekten wb nin tayfasındaki gücü diger yonkoularda düşünürsek daha azı yada daha fazlası fark etmez yane tayfanın marinefordda yaptıklarını düvünürsek ben şahsen wb nin savaşta hasta olmasından veya yaşlı olmasında savaştan önce aldıgı darbeyide sayarsak tam performansının bu oldugunu düşünmüyorum adam tam performansında olsa orda marineden hayatta kalıcam 5 fazla kişi kalıcagını düşünmüyorum bu nedenle younkoların gücünü hesaba katarsak ya luffy gerçekten olagan üstü bir haki seviyesi var yada kaidou alması imkansız gibi gözüküyo tahminen bir shanks yardımı alıcagını düşünüyorum e gel gelelim dofa

adam hiç hafife alıncak birine benzemiyo ama lucci gibi bi durum olursa hiç şaşırmam hatta dofun lafları şunlar olabilir
-seni gerçekten çok hafife almışım yada bu kararlılık ve bu irade d. ninin arzusundan mı geliyor deyip bi d. nin olayına açıklık gelebilir

Bir dahaki sayı sağlam bir fb gelecek. Bulutlara ip geçirmemi daha iyi bir şey bekliyordum. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık