Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
magellan teachten güclüdür, diye bir cümle bulursan yazımda,su attıgın mesaja anlam vericem.:D benim yazdıgımda düsündügüm sey, magellan teach için cok tehlikeli, hatta gücüyle tüm tayfasına, hemde en üstün haliyle bile degil... tek atıp gecti,ve eger shiliew bu adama denkse ,en az teach kadar güclüdürdü.
Yani sen bu pragrafta Magellan Teach'ten güçlüdür demedim mi diyorsun :D Yapma :D Üstüne bizzat aynı örneği tekrarlarım ben bu söylediklerin üstüne dediğim gibi benim için farkı yok. Ne oluyor demeden adam saldırıyor Luffy'nin umursamazlığı Teach'te de var. O şekilde gafil avlanıyor adam. Bence Yami Yami'yi hesaba katarsak Magellan'ın çok az bir şansı var Teach'e karşı. Bir kere Magellan'ın logia kompleksi olduğunu düşünüyorum. Darbe aldığında oldukça şaşıracak karakterlerden. Üstüne bir Magellan bir Akainu değil bence. Akainu'nun ne kadar canavar olduğunu az çok gördük. Destekleyici olarak sayamam ben onu.

@Dragon Teach İD'dan ayrılırken magellanı mundar etmişlerdi ben sanmıyorumki hepsi birlikte dalmış olsun.O başta yediği hydra saldırısı tamamen teach'in boşboğazlığı aynısını ace ve luffy vssindede yaptı.

Silinmiş Üye

Bölümde Magellan veya Karasakal göründü de benim mi haberim olmadı yahu? 40 sayfa boşa yazılmış olmasa gerek. Kesinlikle ben eksik okudum bu hafta mangayı...

Bölümde Magellan veya Karasakal göründü de benim mi haberim olmadı yahu? 40 sayfa boşa yazılmış olmasa gerek. Kesinlikle ben eksik okudum bu hafta mangayı...
Bölüm yorumla o zaman eleştireceğine eksin olacağına kendi istediğin yolda katkın olsun bizim de yüzümüz kızarsın. Konuların sapmasına karşıyım da ölmüş bir konu için nedir bu çaba anlamıyorum ki normalde uğramazsınız konuya.

@Dragon Teach İD'dan ayrılırken magellanı mundar etmişlerdi ben sanmıyorumki hepsi birlikte dalmış olsun.O başta yediği hydra saldırısı tamamen teach'in boşboğazlığı aynısını ace ve luffy vssindede yaptı.
kardesim haklısın ama yaptı dimi ? ace alev mızragını yerleştirmedimi ? magellanınki alev degil.bir kere deyiyor yetiyor.cok tehlikeli bir yetenek.adamlar ölüyordu.teach su an aklını alır magellanın ama o zaman işler öyle degildi.

sence jinbei,crocodile,ivankov,luffy bir arada teachin agzını yüzünü dagıtmazmı ? az objektif ol.

ama aynı takım bildigin köpek gibi kactılar magellandan,sadece teach ha sen magellan olmalısın bla bla dedi,az daha ölüyordu.

sonra magellanın nası o hale geldigi belli degil.yinede azcık mantık yürütün.ne dendi magellanın gücü için,zehiri iki kez alırsan anditod bile kurtarmaz kesin ölürsün...herseyi planlayan teach,sence gidip bu riski alırmı ?

baska 6. seviye mahkumları kacmısmı ? evet.

hepsinin teachten daha fazla ona garezi varmı ? var.

aralarında haki kullanıcıları olabilirmi ? evet.

hepsini alt alta koyarsak ben teach,shiliew ve digerlerinin magellanın ölüye yakın halinin yanından gecip yollarına devam ettiklerini düsünüyorum.üstelik sengoku soruyor magellan nerede diye.shiliew kesse kestim der,öldürdük der,üstü kapalı yorum atıyor.e.oda orayı kapamıs.eger brandnew bir sürü mahkum kactı deyip,arkasındanda magellanın durumunu acıklıyorsa benim kanaatim,magellanın kacan diger 6. seviye mahkumları tarafından linc edildigi yönünde.

Senin deyişinle konuşursam 4 seçenekten senin olmasını istediğin olmasını arzuladığın bir seçeneği olabilirite olasılığı çok düşük olmasına rağmen sonuna kadar savunursan seni bilmem ama ben buna içsel bir istek derim.
Sende bugün birşey var avatarın kıllandırmadı değil beni :S

Edit: Dragon beni görmezden geldi çok üzüldüm şu an :(

Senin deyişinle konuşursam 4 seçenekten senin olmasını istediğin olmasını arzuladığın bir seçeneği olabilirite olasılığı çok düşük olmasına rağmen sonuna kadar savunursan seni bilmem ama ben buna içsel bir istek derim.
Benim deyimimle konuşma ama konuşacaksan da 4 seçenek nereden çıktı. Ben hep Magellan güçlüdür dedim. Hiç ortaya seçenek sunmadım.

Yani sen bu pragrafta Magellan Teach'ten güçlüdür demedim mi diyorsun :D Yapma :D Üstüne bizzat aynı örneği tekrarlarım ben bu söylediklerin üstüne dediğim gibi benim için farkı yok. Ne oluyor demeden adam saldırıyor Luffy'nin umursamazlığı Teach'te de var. O şekilde gafil avlanıyor adam. Bence Yami Yami'yi hesaba katarsak Magellan'ın çok az bir şansı var Teach'e karşı. Bir kere Magellan'ın logia kompleksi olduğunu düşünüyorum. Darbe aldığında oldukça şaşıracak karakterlerden. Üstüne bir Magellan bir Akainu değil bence. Akainu'nun ne kadar canavar olduğunu az çok gördük. Destekleyici olarak sayamam ben onu.
Dragon beni görmezden geldi çok üzüldüm şu an :(
yemek yiyiyorum iki lokma yedirmedin :artiz:

magellan teachten güclüdür ibaresini kullanmadım.dedigim gibi ana amacım shiliewin lafına dayanak noktası olusturmaktı.bana kalsa teach magellanı yenebilir.ama gördügüm herseyi düsününce,magellan dedigim gibi bence 10 vsden 7 sini alır.teachin özel gücü mücü kar etmiyor,karanlık hücreye etki eden zehire ne yapsın,acein atesini oldugu gibi söndüremez.zehir direk hücrelere etki eder.teach ehemen ah uh yapmaya baslayıp yıkıldı ve kaderini kabullendi.

akainuyla, magellan tabiki kıyaslanmaz.ama 2 yıl önce teachin tek esprisi ve ana saldırısı kurouzu. o saldırı magellana etki etmez.magellanın dokunmaya zaafı olsa,luffy yerleştirip diz çöktürdügünde olurdu,adam kalktı devam etti,ivankov dünyanın en iyi kenpo ustalarından biri,ne yapabildi magellana ? adam sadece zehir degil,fiziksel ebatlarıda yerinde.akainuyla magellanı aynı cümlede kullanmamaın nedeni,karanlıga cekilirken magma veya zehiri bedenlerinden ayırıp teachin seklini kaydırabilecek olmaları bknz; inugami guren,hydra,venom demon.

gercekten magellan bence, teachten daha üstündü 2 yıl önce.baskalarına karsı demiyorum,birbirleriyle olacak vsde.tabi yinede bu benim fikrim, dedigim gibi herkezin fikrine saygı duyuyorum ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık