Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yami yami icin bir tabu degil.Ben o sözden diger tayfa üyelerinin Teach'e denk oldugundan dolayı söyledigini düsünüyorum.Kaptana denk 5 tane tayfa üyesi:hoo:

@Redteror, sendeki Garp antiligi kimsede yok:good:
Tarihte 2 meyve yemiş ilk adam. Daha önce de yami yami no mi yenmiş birileri tarafından veya incelenmiş, teach'de kendi yorumunu katarak başka meyve güçlerini de alabilirim demiş kendince. Adamları şüphe duyuyor normaldir. Luffy'de ayaklarımdan kanı hızlı pompalıcam bu sayede daha hızlı olcam veya parmağımı ağızıma so.kacam ve kemiklerimde hava olacağı için daha büyük olacam dese ondan da şüphe duyarlardı.

Başarısızlıktan kasıt yüksek ihtimal ölüm.Net bir bilgi var mangada.Daha önce 2 meyve yiyen olmadı çünkü yenilirse vücudun kaldırmayacağı yani kişinin öleceği düşünülüyordu.Risk büyüktü dediğim gibi kasıt çok büyük ihtimalle Teach'in ölmesi.Yani dağılacak olanlar sadece iddekiler değil eskiler de dahil.
Yahu Teachin ölme ihtimalini düsünüyor madem, tayfa dagılsınmı dagılmasın mı diye sormak mantıklı mı?

Yahu Teachin ölme ihtimalini düsünüyor madem, tayfa dagılsınmı dagılmasın mı diye sormak mantıklı mı?
Tabi mantıklı orada iyi bir tayfa var Teach sonrası devam edilebilir.Ama kaptan konusunda sıkıntı olur gene dağılırlar zaten :D Marco tayfayı toplamadı mı babası ölünce Shanks isterseniz gelin demesine rağmen ?

Alpamis

bence su ana kadar h.hakinin asıl gücünü görmedik.sadece iradesi zayıf olanları bayıltması bence bir ek saglamıyor.Bence luffy h.haki sayesinde çok güclenecek

Teach ölünce Karasakal korsanları ne olacak dağılır tabi :D Dağılmaktan kasıt belki kendi aralarında bir kaptan seçemeyecekleridir belki Teach'i kabul etmeyecekleridir. Ama eğer ölmesi kastediliyorsa bu Teach'e biraz övgü olur.

bence su ana kadar h.hakinin asıl gücünü görmedik.sadece iradesi zayıf olanları bayıltması bence bir ek saglamıyor.Bence luffy h.haki sayesinde çok güclenecek
Bu son bölümlerde birşeyler daha öğrendik. Önceden düşündüğümüz birşey kanıtlandı aslında. İki Kral Haki'li adam kapışmaya başlayınca ve yumrukları tokuşunca (ve Kılıçları) etrafta dalga dalga efek'ler oluyor gökyüzünün yarılmasına kadar gidiyor. Belki de karşı tarafta h.haki olmazsa kral haki'li luffy'nin karşısında kine üstün gelerek adamn haki zırhını delip zarar da verebilir. (son kısım bence'si elbette)

Teach ölünce Karasakal korsanları ne olacak dağılır tabi :D Dağılmaktan kasıt belki kendi aralarında bir kaptan seçemeyecekleridir belki Teach'i kabul etmeyecekleridir. Ama eğer ölmesi kastediliyorsa bu Teach'e biraz övgü olur.
bence yeni dünyada çıkacak büyük savaşta çoğu karakter ölecek.sonlara doğru seri daha ciddi bir hal alacaktur

Tabi mantıklı orada iyi bir tayfa var Teach sonrası devam edilebilir.Ama kaptan konusunda sıkıntı olur gene dağılırlar zaten :D Marco tayfayı toplamadı mı babası ölünce Shanks isterseniz gelin demesine rağmen ?
Ohooooo.Sen yıllarca denizlerde terör estirmis tayfayla daha tam manasıyla kurulmamış tayfayı kıyaslıyorsun:D
Teach sonrası devam edebilirse neden sorsun ki?Adam ölmüş olacak zaten.Bahsettigin kiside Shiryu he.Kendisini zindandan cıkaranlara kılıç show yapan adam.Mahkumlara iskence eden adam.
Teach gura gurayı aldıktan sonra bile Pizarro kaptan ben olayımmı? Diyordu.
Birbirlerine denk gücte hepsi birbirinden pislik bir tayfa nasıl yürür?
Teacte bunlara denkti ve gura gurayı alınca kaptan farkını koyacaktı.
Teach,Shiryu,Pizarro,Vasco,Devon,Wolf.Bunlar birbirlerine denkler ya.Böyle tayfa olamayacagına göre Shiryuda onu kastediyor.Yani benim anladıgım "sen gura gurayı alamayıp bizi gecemezsen dagılırız"Ben böyle bir cıkarım yaptım

Alpamis

evet mesela beyazsakalla shanks in bir dövüş sahnesi vardı bulutlar ikiye yarılmıştı bu mesela bence bir kanıttır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık