Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam daha nasıl otoriter olsun kaç kişi level 6 ya girip peşine o kadar adam takabilir. Bence yeterince kaptan havası var Teach'te biraz Luffy'e benziyor olaylara bakışı o ciddiyetsizlikten geliyor bence senin düşüncen.
Level 6'dan cıkmış Shiryuda "meyveyi alamazsan dagılıyoruz"diyor:)

Luffy haoshoku patlattıgında onda bu yetenegin oldugunu biliyorum diyen Garp acaba neye dayanarak böyle söyledi?

Garp, sende de mi var? Değişi üzerine onda Kral haki olduğuna neredeyse eminim. Dragon'da da varmış Iva demişti öyle. E Garp'ta da vardır sanki kan yoluyla geçiyormuş gibi. Roger'de var Ace'de var filan. Eminim ben Garp'ta olduğuna kendimce.
Babadan oğula geçiyorsa eğer çok derin teoriler kurulur. Uff şu an bir kaç tane geldi aklıma amanın..

Öleceğini de kastetmiş olabilir orada başarısız olursa. Sonuçta 2 meyve aynı vücutta bir tabu.
Yami yami icin bir tabu degil.Ben o sözden diger tayfa üyelerinin Teach'e denk oldugundan dolayı söyledigini düsünüyorum.Kaptana denk 5 tane tayfa üyesi:hoo:

@Redteror, sendeki Garp antiligi kimsede yok:good:

Ben lafı açılmışken söyleyeyim d.nin don olduğunu düşünüyorum ve d.lerin hepsinde olmasa da büyük bir çoğunluğunda h.haki olacağını düşünüyorum.Garp ve oğlu Dragon da dahil.Tom don diye gurur duy diyor ve aynı Tom Roger'ın gemisini yapmış adam.Roger'ın geçmişini ve d.nin anlamını biliyor olduğunu ve bu durumdan kaynaklı olarak don diye gurur duy lafını kullandığını düşünüyorum.Baktığın zaman yeni arcta 2 tane don görüyoruz.1-Dof 2-Kafa dede Bir de bakıyorsun ikisinde de h.haki.Kafa dedenin olayı farklı olabilir ama Dof'un kökler daha derin demesi üzerine Dof'un d.olduğuna kendi adıma neredeyse eminim.
D.'nin "Don" olduğunu sanmam, seri içinde çokça kullanılan bir kelime. Daha farklı bir şeyler bekliyorum Oda'dan. Aynı şekilde Tom-san'ın da D.'nin anlamını öğrenmiş olduğuna ihtimal vermiyorum. Bunu bilen çok çok az insan var bana kalırsa.
Don unvanlı kişilerden biri de Krieg'di hatırlarsan, hatta Don Accino isminde bir filler karakter de vardı.
Doflamingo'nun bir D. olacağını da pek sanmıyorum. Oda bu ismi verme konusunda oldukça cimri bildiğin gibi.

Garp, sende de mi var? Değişi üzerine onda Kral haki olduğuna neredeyse eminim. Dragon'da da varmış Iva demişti öyle. E Garp'ta da vardır sanki kan yoluyla geçiyormuş gibi. Roger'de var Ace'de var filan. Eminim ben Garp'ta olduğuna kendimce.
Bavs'ın belirttiği gibi "sende bu yeteneğin olduğunu biliyordum." diyor, aynı kapıya çıkar sanırım. Evet, hata ettim olmayabileceğini düşünmekle :D.

Yami yami icin bir tabu degil.Ben o sözden diger tayfa üyelerinin Teach'e denk oldugundan dolayı söyledigini düsünüyorum.Kaptana denk 5 tane tayfa üyesi:hoo:
Kim nereden biliyor Yami Yami'nin öyle gücü olduğunu Teach söyleyince şüphe etmekte haklılar bence. :D Ben farklı bakış açısı olduğu için söylüyorum senin söylediğine yanlış demiyorum tabiki bir olasılık da senin dediğin gibi.

Babadan oğula geçiyorsa eğer çok derin teoriler kurulur. Uff şu an bir kaç tane geldi aklıma amanın..
İstisnai durumlar olacaktır elbette, Ray-san öyle birşeyden bahsetmemişti anlatırken nerede güçlü birisi çıkarsa onun içinde bu güç vardır demişti ama aynı zamanda babadan çocuğa geçmediğinin kanıtı olarak sunulmamalı bence. (daha sonra bunu çürütmeye çalışanlara hitabendir yorumum)

Başarısızlıktan kasıt yüksek ihtimal ölüm.Net bir bilgi var mangada.Daha önce 2 meyve yiyen olmadı çünkü yenilirse vücudun kaldırmayacağı yani kişinin öleceği düşünülüyordu.Risk büyüktü dediğim gibi kasıt çok büyük ihtimalle Teach'in ölmesi.Yani dağılacak olanlar sadece iddekiler değil eskiler de dahil.

Monkey :D Luffy

garp dragon luffy roger ace bunlar one piece evrenin de güçlüler arasında bile istisnalar yani oluru yüksek bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık