Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vergo'yu büyütmeyin o kadar. Law tek attı adama. Luffy tek atamayabilir fakat darbe almadan dövüşü kazanmasını da bilir bence.

Ya gitmiş o kadar söylediğim lafın içinden atarlanmayı çıkarmışsın Luffy ne zaman atarlandıda ciddi olmadı adam ciddi olmadığı sürece kimseye atarlanmıyor.Ben diyorum 500 milyonluk adamla Houshoku haki sahibi adamla kapışıyor gelmiş diyor vergo kapışamaz mı yav he yapışır he hayal görün siz anca gelir Vergo açar h.hakiyi çarpışır 500m adamla hemde dağ bayır kalmaz ortalıkta Hayatımda böyle Trollük görmedim iyiki bir gösterdi oda senin dediğin gibi düşünürsek sanjide bir geçirdi adama duvar yarıldı.

İki gün foruma girmedik herkes yusuf miroğlu olmuş beyler daha sakin daha düzgün bir üslubla tartışalım lütfen muhabbet uzarsa hiç uyarmaydı mesaj silmeydi işlerine girmem haberiniz olsun boş muhabbetler yüzünden ban yemeyin

lucci

Dumanın hızla ne alakası var? hadi ışık falan desen neyse hele usain bolt la smoker? daha yeni proyluk la ne alakası var aynı anda grandline a giriyorlar luffyle. Uçan adamla koşanın kıyaslanınca nolmuş? manga sahnesinden örnek var uzun mesafede smoker la luffy aynı hızda olabilir, anlık yer değiştirmede, refleks olayında,kısa mesafede luffy daha hızlıdır bence...
Luffy darbe de alacak, bazılarına kaybedecekte, bazı karakterlerin hakisi şimdilik fazla da olacak, bu adamı ilahlaştırmanın manası yok. daha bu bölüm tekmeyi yemedimi chincao dan? normal bunlar...

Vergo'yu büyütmeyin o kadar. Law tek attı adama. Luffy tek atamayabilir fakat darbe almadan dövüşü kazanmasını da bilir bence.
smoker tarafından iyice hırpalanan vergoya tek attı hemde dimdik üstüne yürüdü kesemiceğini düşünerek öyle güçlü bi saldırı geliceğini bilse kaçar kurtulurdu ondan vsde devam ederdi bana kalırsa

http://www.mangareader.net/103-34399-11/one-piece/chapter-559.html

Bu darbeden kaçsa hızlı derim ama şu darbeden kaçmıyor Logiasına güveniyor. Luffy burada bariz bir şekilde Smoker'i inletirdi bu açık ve net. Kesinlikle perte çıkardı! Luffy dövüşte Smoker'a vurabildiği takdirde her türlü ondan hızlıdır! Smoker'ı hızlı sanmanızın nedeni Luffy'nin iki sene önce ona vuramaması. Bakın bir örnekte benden, Luffy burada koşuyor ama Crocodile logia avantajını kullanarak rahatça onları geçiyor. Smoker olayıda ona benzer bir şekildedir ve ya Luffy koşarken kendini daha fazla kasmıştır sadece o kadar.

http://www.mangareader.net/103-2648-9/one-piece/chapter-541.html

Bir örnek daha ;

Coby ' Soru ' yapmıştı ve Luffy'e saldırmıştı. Ama Luffy g2 ye geçmeden ona tek vuruş yapmıştı. Bir dövüşte çeviklik ayrı mesele. Luffy daha atletik ve enerjik bir adam açık ve net yani.
2 sene sonraki hız karşılaştırması için 2 sene önceki sahneyi vermissin birde inletirdi yazmıssın adam vuramıyor birde dayak yior. bir sonraki sahneyide koy neden kendini savunmadığını anlarsın.1 sayfa sonrasıl

yok o köşeleri daha iyi alıyor gibi bahaneye gerek yok, yok ışık hızından hızlı koşsa zamanda geriye gider demeye gerek yok adam geçmiş işte.ben bu sayfaya baktığımda g2kullanmış luffy görüyorum. sen ne görüyorsun? adamlar savaşırken logialarını kapatıyorlar mı? logia avantajları var diyorsun

Forum neyi tartışacağını şaşırmış artık Luffy Amiral alabilir mi, Doflamingo'yu yenebilir mi, Kaido'yu indirebilecekler mi, Big Mom ile olan olay ne olacak. Hala luffy smoker,vergo tartışması adam KK olma yolunda ilerliyor ilk hedefleri Kaidoyu bile seçtiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık