Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vergo'nun hakisi Luffy'den iyidir kardeşim net.Kimse bana diyemezki Sanji'nin bacağını kıran adam Hordy'nin ısırığından zarar görsün.Yani denklem şu Vergo, Luffy'den iyi bir b.hakiye sahip Law da Vergo'yu puzzle yapmış bir adam.Belki meyveyle yaptı belki meyve + haki bilemem.Ama her iki durumda da Luffy'i fırsat bulursa puzzle yapabilir.
Busoushokusu Luffyden iyise açık ve net luffy Korsanlar Kralı olamaz.Sanji zaten iyice hırpalanmıştı nami bedenindeyken.Hordynin dövüşü zaten o kadar uzun sürmedi animeden nefret ediyorum olmadık şeyleri uzatarak karakterleri güçsüz gösteriyorlar.Hordyde Vergoyu yenemeyecekse bu adam neyine güveniyodu da yukarı çıkıp herkesi indireceğim diyor Hordy köpekbalığı olduğu için dişleri bir kılıç kadar keskin ve bir insanınkinden 10 kat veya daha fazladır bir diş basıncını biliyoruz zaten köpekbalığı 300Kgdan fazla basınç yapıyor dişiyle. Luffy zaten Haoushokuya en iyi hakim ilerde Haoushokunun değişik güçlerini görürsek Bosoushokudaki zayıflığıda kalkar gibi

Busoushokusu Luffyden iyise açık ve net luffy Korsanlar Kralı olamaz.Sanji zaten iyice hırpalanmıştı nami bedenindeyken.Hordynin dövüşü zaten o kadar uzun sürmedi animeden nefret ediyorum olmadık şeyleri uzatarak karakterleri güçsüz gösteriyorlar.Hordyde Vergoyu yenemeyecekse bu adam neyine güveniyodu da yukarı çıkıp herkesi indireceğim diyor Hordy köpekbalığı olduğu için dişleri bir kılıç kadar keskin ve bir insanınkinden 10 kat veya daha fazladır bir diş basıncını biliyoruz zaten köpekbalığı 300Kgdan fazla basınç yapıyor dişiyle. Luffy zaten Haoushokuya en iyi hakim ilerde Haoushokunun değişik güçlerini görürsek Bosoushokudaki zayıflığıda kalkar gibi
Sen Nat Geo'da belgesel mi yapıyorsun kardeşim ? 300 kg basınç yapıyormuş :D Yav köpekbalıkları gerçekte +500 kilo basınç yapıyor 1 İkincisi bu bir belgesel değil biz de gerçek hayattan bahsetmiyoruz.Luffy şimdi korsanlar kralı olmayacak kardeşim daha kim bilir ne kadar yolu var.Luffy 3 tip hakide çalıştı 1 tip hakiye yoğunlaşan atıyorum k.hakiye yoğunlaşan birisi k.haki konusunda Luffy'den daha iyi olabilir.Vergo'da b.haki konusunda süper bir adam.Luffy'nin hakisinin über olmadığını daha güncel bölümlerde miğferine sahip çıkamamasından anlıyoruz.Sana kalsa kk olacak adamın k.hakisi de über olmalı di mi ? Ama değil gördüğümüz üzere.

Sonuçları İnternette araştırdım ,bir dişin ne kadar bastığına bakabilirsin araştırmadan birşey sallamam :D :D.Miğferine sahip çıkamaması işin şakası, adam başkalarıyla ilgileniyor. Oda her ince ayrıntıya kadar çizerseeee, zaten çaldığı dediğin adam tek yedi luffy den. Konuyu uzatmak için yapılan çizimler bunlar, yoksa gider tek atardı hepsine luffy. Chinjaoyla vs sini beklemeden Boğayla uğraşmadan gider tek atardı. Boğa,Şapka çalınması gibi olaylar mangada çizim artması uzaması için çizilen şeyler birden konuya geçemezler.

Kral olacak adam 3 hakide de Kral olur zaten Kral hakiye potansiyeli olan biri 3 hakide de şaşırılacak veya olmayacak birşey değil.

Bu arada son bölümde gördük Luffy'nin Kenbonshoku hakisini hala şapka olayını dert edip Kenbonshoku hakisine kötü diyosunuz.

Adam resmen dalga geçiyor :D:D

Yinede merak ediyosan;

Insan 58 kg
Alman Coban Köpegi 108 kg
Rottweiler 149 kg
Pit Bull 106 kg
Afrika Avci Köpegi 144 kg
Aslan 311 kg
Sirtlan 450 kg
Büyük Beyaz Köpekbaligi 303 kg (Hordy Jones)
Kaplumbaga* 452 kg
Nil Timsahi** 1134 kg

Vergo'nun hakisi Luffy'den iyidir kardeşim net.Kimse bana diyemezki Sanji'nin bacağını kıran adam Hordy'nin ısırığından zarar görsün.Yani denklem şu Vergo, Luffy'den iyi bir b.hakiye sahip Law da Vergo'yu puzzle yapmış bir adam.Belki meyveyle yaptı belki meyve + haki bilemem.Ama her iki durumda da Luffy'i fırsat bulursa puzzle yapabilir.
Vergo sadece b.hakiyi luffyden daha iyi kullanmayı biliyor luffyden daha iyi bir hakiyr sahip değil öyle olsaydi h.haki olurdu.

Bu bilgilerin elde edildiği belgeseli izlemiştim bilgiler net değil çünkü et'i kovalayan hayvanlar avını yakalar gibi ısırmıyordu sadece tutmak ve çekmek için çenesiyle tutuyordu gerçek bir aslanın avını boğarken ki uyguladığı basınç bundan daha fazla diye umuyorum ve ya sırtlanın avını ısırırken ki basınç uygulayışı daha fazladır bence.

Hep bir bahane o işin şakası.Kardeşim yeteri kadar iyi değil işte b.haki ve k.hakide bahaneler üretmeye gerek yok.Kral olacak diye illa Enel kadar k.hakisi olacak diye bir kaide yok.Enel meyvesi ile kombin ediyordu mantrayı.Yani kraldan iyileri de olabilir kardeşim kaldı ki Luffy şu an bir süpernova.Yani şu an 3 türde de Luffy'den iyi adamlar var.Örnek b.haki Vergo.Neyse sen istediğine inanmaya devam et kardeşim.

Bu arada üşenmemişsin netten bakmışsın da ben bizzat Nat Geo'dan izledim.Büyük beyaz 450-500 arası,Nil Timsahı 1500 bile oldu.

Not: Dönen muhabbete bak :D

@Zannenda

Bende onu diyorum zaten b.haki konusunda Luffy'den daha iyi.

Demek ki 718.manga da belgesel konu bir bölüm okuyucaz.Ayrı konuda tartışılma öğrenilemedi şu sitede.Konu nereden nereye gelmiş :D

Vergo Tabiki iyi kullanacak ama Luffden yüksek bir b.haki iradesine sahip değil. Luffy kim b.hakiyi çok iyi kullanabilmek kim adam daha rayleigh anlatırken haki ne diyor adam hakiyi anlatıyor bu fili izliyor.Yakında tecrübesi artınca herkesten iyi kullanacaktır zaten.

Umarım şu Chinjao Rayleigh tanıdığına göre Roger'ın tayfasından çıkar Luffy ile dost olur ve ona Saf güçte yardımcı olur Kafayla Ada kıta patlatma :D.Luffy Kafasını siyahlaştırıyor B.haki ile demekki Chinjao kafayla patlattığına göre iyi B.Haki kullanıyor.

Tabiki hemen öğretmesin Dof arcı bittikten sonra ben dofu Power Up almadan yenmesini umuyorum.

Luffy vs Vergo olsaydı ne olacaktı yani Vergo Luffy'i alırmı diyorsunuz :D

Bence Vergo Luffy'e vuramazdı bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık