Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
law meyve gücünü kullanmadan savunma yapıyor sanki. çok zor anlar yaşamadığını düşünüyorum. çok zor durumda olsa nami yerine başka birini arardi mesela sanji. Hala kaçış için meyve gücünü saklıyor bence

lucci

Yavv knaght
tamam Law ı seviyorsun, tamam çok karizma bi arkadaşımız olabilir, dövmeler falanda yakışmış lafımız yok ama manga sahneleri de apaçık ortada be kardeşim, Doffy zevkle izliyor sadece öle gözüküyor, amiralde biraz sakarım diyor şakalaşıyorlar:D
amiral ve dof un karşısında sanji yle mi duracak, Vergoya bacak bırakan sanji? doffy amirale karşı? Adam kan revan içinde yerlerde zor anlar yaşamıyor?
Lawın bu durumu çok normal amiral karşısında, bu kadarlık oyalama bile başarı law için, amiralle denk kapışcak seviyede değil law... aynı şeyler zoro içinde geçerli yok zoro amirale karşı yardıma gelcekmiş, vs atabilirmiş falan

@Bavs: kardeşim ne boşuna yırtınıyorsun Fujitora yada Dof Law a TEK ATAMADI bu kadar basit. O kadar kişi tek atacak diye yırtındı ama gördük sonucu. Oda nın gösterdiğine göre Saldırılar Law a etki etti (kafasında falan kan vardı hırpalanmış yani) ama Law hala Namiyle konuşabilecek haldeydi yani TEK YEMEYİ bırak hala ayaktaydı. Law ın o 2 canavar arasında (özellikle Fujitora) Hala Nami ile konuşabilecek halde devam edebiliyorsa Luffy ve Kid ayarı olduğunu kanıtlıyor demektir. Sen gelmiş hala laga luga yapıyorsun. Tamam karakteri sevmiyebilirsin ama boşunada çamur atma.
Ben ikisininde tam güc saldırdıklarını düsünmedigimi belirttim.Doflamingo ne yaptı o meçhul.Ben zaten tek yedigini iddaa etmedim.O yüzden sakinleş.Sana göre Law'da Smoker'a tek atmıstı.Law Smoker'a tek atıyorsa emin ol Fujitora ve Doflamingo Law'a tam güç saldırsalar Lawın isini bitirirler.O mesajı başka birisi yazsaydı cevap yazmayacaktım zaten.

Ben sakinim dostum sıkıntı yok :) Sadece benim msajıma alıntı yapınca ve o tek mevzusunu kalınlaştırınca sana yöneldim. Doğrudur Fuji yada Dof imza saldırılarıyla saldırmamıştır ama Law, Kid ve Luffy şuan Amiraller den bile TEK YİYECEK değildir. Biraz Kapışırlar yani bu herifler boru değil ama sen gelmiş hala "en güçlü saldırılarını yapsalar tek yerdi Law" diye ama öyle değil işte en güçlüalsa bu 3 kişi saldırılarını alsa Amirallerin yaralanırlar hatta ağır yaralanırlar ama TEK YEMEZLER benim demek istediğim o.
Luffy ve Law amirallerden tek yemezler.Lawın meyvesi icin bulundukları ortam pek güzel yer degil gibi.Bir amiral ve en güclü shichibukailerden birisi tamamen saldırmış ve Lawda onlarla kapısmıs gibi bir yorum attın.Daha dövüşte birsey görmedik sen direk Law bu ikisinden tek yemedi diyorsun.Dur hele dövüsü görelim ondan sonra yorumlarız.Bari Doflamingoyu katmasaydın.

lucci

T. Law
Kardeşim zaten bu üçlü savaş ilk başladığında amiral meteoru attığında ve Law bu saldırısına karşılık verip kendini kurtardığında TEK YEME olayı iptal olmadı mı? TEK olayı ilk saldırında adamı indireceksin olay bu kadar basit değil mi?

lucci

Tek atma birazda aradaki güç farkını bize gösteren bi olay mesela
sai - kelly funk
Luffy - şu elbaflı dev
işi direk bitirme vs atmaya bile gerek olmaması durumu, çünkü savaşmaya değecek kadar rakibin güçlü olmaması durumu
senin dediğin gibi düşünürsek op deki çoğu vsler tek olur o zaman özellikle zoronun.
Senin dediğin gibi olursa zoro vs ryuma, zoro vs m1, zoro vs zehirli ahtapot, Law vs smoker böle uzar gider ama bunlar vs dir tek değil o kadar mücadele ediyorsun rakibinle rakiplere de saygı biraz:D

Güç seviyelerini sıralarsak Law kesinlikle şuan luffy ile bir tutulamaz kid bana göre lawdan daha güçlü.Law'ın güçlü olabilmesi için meyve kontrolünü arttırmalı ve kılıç ustalığını geliştirmeli meyvesi haki olanlara karşı biraz zayıf bir an önce büyük binaları kesip kontrol altına alabilse marineyi yıkabilecek güce sahip olur ama kontrol etmesini bilmiyor.Luffyi şuan bir kid ve law ile bir tutmayın.

Ben kontrol etme dedim gemiyi uçurdu binayı da uçurur kontrol etme manasında dedim istediğini istediği yere hızlıca taşıma düşmanlarına savuşturma şuan zaten onu yapabilse Yonkou seviyesinde olur bana göre ama yinede yetersiz olur bence law kid ve luffy arasına girecekse kılıç ustalığını geliştirmesi lazım.

Yav kardeşim birde kafanızda yarattığınız şeylerle cevap vermeyin ben hakisi yetersizmi dedim meyve kontrolü yetersiz dedim.Haki konusunda ise düşmanının hakisi kendininkinden yüksekse diğer meyvelere göre daha az avantajlı dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık