Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 714 Bölüm Yorumu / 715 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangastream çevirisinde olaylar dediğim gibi. Bakış açısına göre Barto'nun tarafı kişinin kendi fikrine kalıyor gibi. Ölümü senin ellerinden olmayacak demesi- ya ben öldürücem ya da heveslenme öldürmene izin vermiyecem anlamında olabilir. Bahsettiğin herife eyvallahta, yani öyle dese bile benim için hala küçük bir olasılık.

Bu arada bahsettiğinin kişi CCC mi oluyor?

Olabilir. Cavendish hasır şapka diye kıçını yırtarken Barto olayı görmediyse, Cavendish'in Lucy'nin Luffy olduğunu bilmediğini düşünerek öyle demiştir.

Yok bence; Barto geliyor diyor ki senin ekmegin olmayacak o diyor,Cavendish de o zaman senin de olamaz barto diyor. Ben mangareader da ingilizce okudum. Tabii yanlıs da anlamiş olabilirim ama oradaki cümleden onu cikardim. Sana da yar etmem gibisinden birsey dedi. Zaten sonra barto da onunla kökümüz/bagımız daha derin diyor.

Yok mu hic bir bag cikartabilen teorisi olan ufak da olsa ?

Az önce sayıya tekrar göz atarken dikkatimi çekti; Ricky ve Rebecca'nın diyaloğunda Rebecca'nın çocukluğunun ve Ricky'nin gençliğinin silueti gözüküyor. Sayfa şu. En altta sağdan ikinci kare. Orada Ricky'nin saç ve sakal yapısı Kyros ile neredeyse aynı gibi. Bu durum Ricky'nin Kyros olma ihtimalini biraz daha arttırıyor bence.

Bartolomeo bence eskiden karsımıza cıkmıs ve kılık degistirmis bir karakter,Alvida gibi.
Şayet eskilerden birisi cıkarsa aklıma Gin'den baskası gelmiyor :/

Lola benim için Big Mom'ın kızı. Bu kadın Mingo'nun adamının adamı. TB arcta Lola vivre kartı verirken, yanındaki adamlar Lola'nın annesi çok güçlü bir korsancır diyorlar. Bu Jola mıdır nedir öyle ahım şahım birisi değil. Ayrıca Lola'nın dudaklar Big Mom bayrağı ile örtüşüyor. Big Mom olayı vivre kart sayesinde tatlıya bağlanır. Shanks'i Karasakal indirir. Bizimkilerde Kaido'yu hallederse son savaş için bir tek Karasakal kalır. Kaido inince Yonkou gücü aşılmış olacak ve yine bir Yonkoudan güçlü olan Karasakal yenilince Kk seviyesine çıkılacak. Ondan sonrada Gorosei'deki amcalarla dövüşülüp Roger'in yapamadığı yapılacak ve onlar yenilece böylelikle Kk seviyeside aşılacak. Vife kart olayı bu kurgunun içinde yer alıyor benim için. Barto konusunda da İmpel Down veya köleler ile ilgili ya da yine Kutsal ejderlerle ilgili bir olay çıkabilir ama çokta derin bir bağ olacağını sanmıyorum. Luffy'nin çocukluğundaki bir olayla alakalı ya da Dragon'un kaçamaklarından biri olabilir. Devrimci olma olasılığıda var.

trafalgarlaw

''Abi artık şu Sabo meselesi kapansın Oda öldü dedi adam neden uzatıyorsunuz?'' demek istiyorum ama bir yandan da bencede Sabo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık