Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 714 Bölüm Yorumu / 715 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShishiSonsonn

Barto Sabo da olabilir, zira Sabo'nun ölümü kesin değil (http://www.korsanfan.com/forum/konu/13302-sabo-nun-durumu)
Ama bence Sabo değildir, çoğunluğa katılmadığım diğer nokta da, Barto'nun tayfaya yardım edecek olması. Bence Barto da Luffy'i öldürmek istiyor.
Çok güzeldi Sabo konusu okudum başından beri sabo yaşasın kesin yaşıyor diyorum diğer arkadaşlarında koydukları resim ve bilgilerle tamam artık kesinlikle yaşıyor diyebilirim nasıl bi karakter olarak çıkarsa çıksın sabo gelsin gözüksün artık
:respect::respect::respect::respect::respect:

Sylar

Ben sabonun öldüğüne inanıyorum ama eğerki ölmediyse Oda nın onu yamyam koca dişli bartoya dönüştüreceğini de sanmıyorum. Olsa olsa bu barto balıkadam çıkar hody gibi arlongu dövdüğü için luffy den intikam almak istiyodur bence, çokta önemli bir karakter çıkmaz.

Ben sabonun öldüğüne inanıyorum ama eğerki ölmediyse Oda nın onu yamyam koca dişli bartoya dönüştüreceğini de sanmıyorum. Olsa olsa bu barto balıkadam çıkar hody gibi arlongu dövdüğü için luffy den intikam almak istiyodur bence, çokta önemli bir karakter çıkmaz.
kedi balıgı olabilir :) ama adamın yüzgeçleri yok bu balıkadamların elleri yüzgeçli olmyormuydu tam form insan olanların

ShishiSonsonn

sabo konusunda gördüğüm resimler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık