Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birçok üye gibi ben de tayfaya bir cücenin katılmasını istemiyorum, ama eminim ki Oda bizim bu düşüncemizi yıkmayı başaracaktır ve eğer cücelerden birini tayfaya ise bundan önce o cüceyi okura sevdirecektir. Bu sayıda 5 cüce tanıtıldı, Gancho ve Kabu'nun tayfaya yakışacak tipler olmadığı ortada. Usopp'u kahraman ilan eden Flapper'ın ileride çok rolü olacağını düşünmüyorum. Geriye Wicca ve Nui Nui meyvesi kullanıcısı Leo kalıyor. Leo, meyve gücüne sahip olmasıyla bir adım önde gibi ama tayfadaki bayan sayısının yalnızca iki olmasından dolayı Wicca da ideal bir alternatif olabilir. Henüz görmediğimiz bir cücenin de o seçilmiş kişi olması ihtimali az değil. Cücelerin haricinde bir diğer önemli aday ise Momonosuke, Oda bu veledi bize nasıl sevdirecek orasını bilmiyorum ama :D. Tabi karar kılmak için henüz erken, zira serinin en can alıcı arcı olmaya aday Dressrosa Arc'ın henüz başındayız ve o kadar fazla yeni karakter var ki hangileri birden önemli rollere yükselir kestirmek imkansız.

yahu zamanında usoop yük olmanın dışında bişey yapamıyordu.Bu adam hem güldürüyo hemde ismini hatırlayamadım samurai'ların en güçlüsü gibi bişeydi heralde momo ondan olmak istiyor.Şimdi hayali böyle yüksek olan biri illaki dövüşebiliyordur diye düşünüyorum.Eğer dövüşemiyorsa varsın dövüşmesin bizim tayfada olsunda illaki power up alır:D
Momo tayfada fazla yaşayamaz. Brook ve Sanji ilk geceden suikast düzenler :D

yahu zamanında usoop yük olmanın dışında bişey yapamıyordu.Bu adam hem güldürüyo hemde ismini hatırlayamadım samurai'ların en güçlüsü gibi bişeydi heralde momo ondan olmak istiyor.Şimdi hayali böyle yüksek olan biri illaki dövüşebiliyordur diye düşünüyorum.Eğer dövüşemiyorsa varsın dövüşmesin bizim tayfada olsunda illaki power up alır:D
neden bu usopp un üzerine bu kadar gidiliyor.. alabastada chopper i bırakıp kaçtığı için mi.. adam korkak olsa da nerdeyse her zaman üzerine düşen görevi bi şekilde yapmış adam. shogun olmak isteyen momo hayali baya yüksek ama tayfada yeri yok bence.. sanji nin sucu ne :D oda 2 yıl o adada sürgün etti şimdi de küçücük gemide işkence mi etsin.. bence cüce iyidir :D yer de kaplamaz..

Gelmeye bilirler ama bir düşün yıllarca baskı altında yaşamışlar. 200 yıl görülmüyorlar üstüne DoF'un yaptıkları.Keşke gelse 1 tanesi ama büyük olasılık şandia gibi olacak bunların hikayesi !
Ben de Shandia gibi bir şey bekliyorum, bizimkiler Dof'tan kurtarır bunları ve özgür yaşarlar ama tayfaya gelmezler gibime geliyor.

Birçok üye gibi ben de tayfaya bir cücenin katılmasını istemiyorum, ama eminim ki Oda bizim bu düşüncemizi yıkmayı başaracaktır ve eğer cücelerden birini tayfaya ise bundan önce o cüceyi okura sevdirecektir. Bu sayıda 5 cüce tanıtıldı, Gancho ve Kabu'nun tayfaya yakışacak tipler olmadığı ortada. Usopp'u kahraman ilan eden Flapper'ın ileride çok rolü olacağını düşünmüyorum. Geriye Wicca ve Nui Nui meyvesi kullanıcısı Leo kalıyor. Leo, meyve gücüne sahip olmasıyla bir adım önde gibi ama tayfadaki bayan sayısının yalnızca iki olmasından dolayı Wicca da ideal bir alternatif olabilir. Henüz görmediğimiz bir cücenin de o seçilmiş kişi olması ihtimali az değil. Cücelerin haricinde bir diğer önemli aday ise Momonosuke, Oda bu veledi bize nasıl sevdirecek orasını bilmiyorum ama :D. Tabi karar kılmak için henüz erken, zira serinin en can alıcı arcı olmaya aday Dressrosa Arc'ın henüz başındayız ve o kadar fazla yeni karakter var ki hangileri birden önemli rollere yükselir kestirmek imkansız.

Tayfaya gayet uyumlu bir velet bence.
Ama tayfaya katılmayacak :T

RıZor

işler çok karıştı, düşünüyorum bir çıkar yol bulamıyorum. Oda nasıl bir kurgu içinde yüzdürüyorsun bizleri, Kurguya sahip çıkalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık