Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doffy'den güzel bir cüce katliamı bekliyorum, kan istiyorum, nefret, kin ,acımasızlık istiyorum, okuyanlar lanet olsun Doffy sen ne acımasız bir adamsın desin istiyorum, Luffy'e çok ağır bir yük binsin istiyorum , Luffy Doffy'i yenerken son sahnede şapkasını takarken , olur böyle vakalar ben bunları alayını yakalar, tarzında sırıtsın istiyorum, Doffy ne kadar nefret toplarsa çöküşü o kadar heyecan uyandıracaktır.

Ayrıca Kyros adlı o çakma glatyatör Ricky çıksa çok güzel olur.

Ama ben hala Doffy'i nasıl yener bu Luffy onu düşünüyorum yoksa arc gözümde çok büyük Doffy'de çok güçlü geliyor Luffy'e göre bakalım sınırları fena zorlayacak D. çocuk.

Dövüş başladığı zamanmı kral haki yapacak?
Hee. C bölümü başladığı gibi çıksın kral haki yapsın otursun sonra yerine ki hızlıca diğer tarafları görelim. Eğer hala kimliğimi gizleyecem diye uğraşırsa hakisiz ve meyvesiz bir iki haftamızı yer oda bizim.

Hee. C bölümü başladığı gibi çıksın kral haki yapsın otursun sonra yerine ki hızlıca diğer tarafları görelim. Eğer hala kimliğimi gizleyecem diye uğraşırsa hakisiz ve meyvesiz bir iki haftamızı yer oda bizim.
Hocam zaten b grubuni gorduk.bluegilly,elizabello,heck,bellamy,bartolomeo,ricky bunlar kral hakiden etkilenecek kisilermiydi.ben c grubundanda guclu kisiler olacagi kanisindayim.bartolomeoda oturmayi denedi ama heck geldi az daha yumrugu yiyordu.;)

Ben şunu da anlamadım; örneğin Bartholomeo'nun zaten meyvesi var. Bu tip halihazırda başka meyve kullanıcıları da vardır illaki. Bu abiler neyi kovalıyor? İsim yapmak için doğru bir yer midir acep Corrida Collesium?

Ben şunu da anlamadım; örneğin Bartholomeo'nun zaten meyvesi var. Bu tip halihazırda başka meyve kullanıcıları da vardır illaki. Bu abiler neyi kovalıyor? İsim yapmak için doğru bir yer midir acep Corrida Collesium?
Bartolomeo meyveyi vereceğim birisi var demişti.

Bartolomeo'nun meyveye ilgisi yok zaten birisi için istiyorum demişti, zaten çoğu kişi de başka amaçlar için katılmış meyveyi doğrudan isteyen çok az kişi var.

@Bavs @Benn

Kaçırmışım orayı, teşekkür ediyorum. :) Başka birisi... Bartholomeo'yu bu arcta nereye koyacağız acaba? Kilit karakter ya da en azından kilitlerden biri de olabilir. Ben basitçe Luffy'nin dövüp gideceği bir tipleme zannetmiştim. C bloktan Luffy garanti. Ama D'de Revecca mı yoksa Cavendish mi olacak bunu da merak ediyorum. Olaylar muhtemelen D Blok dövüşü bitmeden patlak verecek bu gidişata göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık