Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Benn

Olabilir tabi dostum. Yonkou'da doğru düzgün hangi leveli baz alacağımıza dair bir malzeme yok henüz. Ama sonuçta senin de dediğin gibi, aynı rütbede büyük bir güç farkı olmayacaktır. İt rütbe atladı, sülün istifa etti, maymun durumu koruyor... Momotaro üçlüsü değişti :) artık maymun - kaplan - ejderha şeklinde yeni bir üçlü gelir muhtemelen... :)
Sanırım amirallerde Japon mitinden Çin mitine geçiş olabilir dediğin gibi.

@Benn

En azından benim düşüncem bu yönde. Amiral "Zatoichi" amcamdan Fujitora (Mor Kaplan şeklinde çevirebiliriz aşağı yukarı) diye bahsediliyorsa beklentim bir turuncu ejder falandır üçüncüye yönelik... :)

@Law

Elbette senin dediğinde olabilir... Ancak Oda'nın üçlemeler konusunda ki hastalık derecesinde saplantılı olduğunu biliyoruz... :) belki bunu Shin Sekai ekseninde (tıpkı Yeni Dünya Güney Amerika'da ki Maya Bacabları gibi) dörtlemeye yükseltebilir... Ancak kesinlikle iki de bırakmayacaktır diye düşünüyorum... :)

Law kaçamasa bile (ola ki kaçamadı yani :) ) Dof'un Law'ı basitçe öldüreceğini düşünmüyorum... Hatta Usopp önderliğinde bir Kobito müfrezesi tarafından da hızlıca kaçırılabilir... :) Dof kesinlikle daha derinlikli ve daha psikopat bir karakter. Smoker neyse de, Law ile görülecek uzun bir hesabı var... :)

Bu arada sahi dörtlemeler dedin de dikkatimi çekti... Luffy arenada genel anlamda Revecca ile takılıyor. Zoro Wiccan ile yol arşınlıyor... Sanji garibim o çatlak hatunla takılıyor. Franky gitmiş oyuncak askerle fabrika arıyor... diğerleri gruplar halinde takılmakta... Hımm... Bundan sonra böyle mi olur tayfa dağılımı dersin?

dofun bir şekilde marineninde icabına bakması lazım.illa vs atarlar demiyorum ama bir şekilde tuzağa düşürecek fujitorayı.yoksa bir amiralin önünde suçlu bir bilim adamını takas eden iki shici olmasına ve amiralin herşeyden haberdar olmasına rağmen olaylara göz yumacağını düşünmek bana saçma geliyor.
denizciler ve amiraller dofun bu durumuna tek kosulda göz yumar.oda kaidou baglantısı ve olası kaidoyu indirme planı.herkez gözden kacırıyor ama su an sadece bizim cücükler degil.denizci karargahıda yonkoları indirmeyi planlıyor.akainu bosunamı getirdi yeni dünyaya karargahı.ve en eski shiclerinden birinin kaidouyla direk baglantısı var.hiç mi bir tane istihbarat raporuna takılmadı.muhtemelen danısıklı dövüs.nasıl saboadyde köle satmasına izin veriyorlarsa,buda öyle bence.

yani fujitora erdemli bir adama benziyor,egerki dofa dalmazsa tek nedeni,dofun denizcilerle bence kaidou için yaptıgı anlasma olabilir aksi takdirde,orda 3 lü vs görücez dof vs law vs fujitora.artık e.oda kimi kayırırsa :ehe:

denizciler ve amiraller dofun bu durumuna tek kosulda göz yumar.oda kaidou baglantısı ve olası kaidoyu indirme planı.herkez gözden kacırıyor ama su an sadece bizim cücükler degil.denizci karargahıda yonkoları indirmeyi planlıyor.akainu bosunamı getirdi yeni dünyaya karargahı.ve en eski shiclerinden birinin kaidouyla direk baglantısı var.hiç mi bir tane istihbarat raporuna takılmadı.muhtemelen danısıklı dövüs.nasıl saboadyde köle satmasına izin veriyorlarsa,buda öyle bence.

yani fujitora erdemli bir adama benziyor,egerki dofa dalmazsa tek nedeni,dofun denizcilerle bence kaidou için yaptıgı anlasma olabilir aksi takdirde,orda 3 lü vs görücez dof vs law vs fujitora.artık e.oda kimi kayırırsa :ehe:
yalnız aokiji smokerı uyardı, Dof marine için en büyük tehdit akainuya söyle peşinden amiraleri göndersin dedi.marinenin bu uyarıyı dikkate aldığını düşünüyorum.Adada olan bitenden haberi olan bir amiral CC yi Dofun eline bırakırsa söylediğin gibi yonkou indirme planına marineninde ortak olduğunu görürüz

Lawın planı aslında güzel işliyordu.CC nin kalple Doftan paçayı kurtaracaktı,Dofun shiciliği bırakmasıyla amiral ile dofun kapışmasını sağlayıp istediğini yapacaktı.işin ilginç kısmı şimdi başlıyor,Dofun gücünü göreceğimiz kısımlar başlıyor

Böyle bir plana Dof katılmaz. Yonkou'ları indiren marine shichibukailerin gözünün yaşına bakmaz bence. Bir gün elbet sıranın kendisine geleceğini anlar.

2 yıl önce denizcilerin bütün gücü marineford"da değildi bence.2 yıl arada akainu sistemi komple değiştirmiştir

Law bence ya dofla konuşup cc kalbi avantajıyla ordan kaçanilir Yada cc yle rom açıp ormana kaça bilir eğer bir vs olursa law zor duruma düşer yardıma gelecek bir tek usop robin cüceler var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık