Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 711 Bölüm Yorumu / 712 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Gümüş

Zaten seriyi takip eden kitlenin ciddi bir Robin fetişi var, sayende üst düzeye çıkarıyoruz bunu... :) bu seriyi takip eden nice yiğitler var, asla o cüceleri affetmeyecekler. :) Misal bak koca Akagami kabullenemiyor bile durumu :D

@Gümüş

Zaten seriyi takip eden kitlenin ciddi bir Robin fetişi var, sayende üst düzeye çıkarıyoruz bunu... :) bu seriyi takip eden nice yiğitler var, asla o cüceleri affetmeyecekler. :) Misal bak koca Akagami kabullenemiyor bile durumu :D
sonucu güzel yere bağlamışsın :hhh: ama gerçekten benzetemedim ben daha çok sanjinin yanındaki kadına benziyor

@Akagami

Oda'nın bire bir çakallığıdır o hatun, direk Robin'e benzetmiş zaten :)

@Gümüş

Bir kadının en olgun ve dolgun yaşlarıdır bunlar lütfen :) Dua etsin iyi niyetli saf veletlere esir düşmüş. Ahh ahh, Tekila Wolf'tan beri bu günleri bekledik biz :D

Animede batırmazlar inşallah bu sahneleri diyecem ama ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın batırılımaz bu sahneler sanırım. :ehe:

Bu arada nette dolaşırken Dragon daha önceden amiraldi sonradan ortamı görünce devrimci oldu diye bir teori görmüştüm. Atıyım ortaya, çekileyim... :ehe:

Ekşi'de biri şöyle yazmış paylaşmak istedim:

Cüceler her tür bitkiyi yetiştirebiliriz dediler. Devil fruit dahil mi acaba buna?

Animede batırmazlar inşallah bu sahneleri diyecem ama ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın batırılımaz bu sahneler sanırım. :ehe:

Bu arada nette dolaşırken Dragon daha önceden amiraldi sonradan ortamı görünce devrimci oldu diye bir teori görmüştüm. Atıyım ortaya, çekileyim... :ehe:
Z afişinden kaynaklı bir teoriydi. Biz yedik bitirdik onu. :)

Ayriyetten; bayağı geride kaldı ama... :)

Ekşi de bu bölümle ilgili bir yorum var; ""Kobitolar her türlü bitkiyi yetiştirebiliriz dediler, acaba şeytan meyveleri de buna dahil olabilir mi"" diye. Epey zekice yakalamış amcam. Acaba Dof'un Ace'in ölümünden sonra Mera Mera yı böyle kolayca ele geçirebilmesi bu sebepten midir? Yoksa yanında bir torba normal meyve ile gezip de savaş alanında ölen meyve kullanıcılarının hazırına yatacak değil ya koca Dof :)

Bu arada bunu yazan arkadaş Elijah Snow diye bir arkadaş. Bugüne kadar OP konusunda bölüm yorumlamaları üstünden epey zekice teoriler üretti, bir çoğunu da nokta atışıyla tutturdu allahsız. :) Dikkate değer bir gözlem yani. :)

Şeytan meyvelerinin diğer bitkiler gibi yetiştirilebileceğini sanmıyorum, artlarında daha büyük bir gizem yatıyor bana kalırsa. Smiley öldükten sonra şeytan meyvesinin ruhu en yakındaki meyveye tutunmuştu. Cücelerin Mera Mera meyvesinin ruhunu Marineford'dan çekip ele geçirmeleri pek olası gelmiyor. Doflamingo'nun Mera Mera no Mi'yi nasıl ala geçirdiği muamma, ama Yeni Dünya'nın en büyük simsarından da bekleyemeyeceğimiz bir şey değil (belki de savaşa yarım kilo elmayla gitti :D, bu kadar basit de olabilir açıklaması). Dr. Vegapunk ortaya çıktıktan sonra şeytan meyveleri ve One Piece evrenine dair daha birçok şey hakkındaki gerçekleri öğreneceğimizi düşünüyorum. Bu arada teori hoş, hemen kestirip atılacak türden değil. Doğru çıkarsa tebrik etmek lazım ekşici arkadaşı.

Devil Fruit yetiştirmelerinde mantık hatası var, misal Gomu Gomu nasıl yetiştirecekler?
Ya da yetiştirdikleri meyve kullanılıyorsa nasıl olacak o iş?
Ya da meyveyi yetiştirirken kullanılıp kullanılmadığını bilebilir mi?
Ya da uzar gider bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık