Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sevdim Barto'yu. Komik ilginç bir adam. Seyircilere sümük atması hoşuma gitti. Böyle kafasına göre yaşayan adamları seviyorum.

Umarım B grubundan Bu adam çıkar. Hele şu son sahnede Dagama'ya nasıl sinir oldum varya.

Barto İn. :alkis:
Bellamy Out. :ehe:
farklı bi adam.. çıktığı gibi seyircilere sataştı:D bu tip adamlardan az var...tayfadaki adamlarıda çok ilginç olabilir.. yaptıkları da ilgi çekici aslında ama b grubundan süpriz bi isim çıkabilir..

Belamy ile Luffy tekrar konuşacaktır muhtemelen. Skypia'ya bir şey yapacak kadar çapı olması imkansız. Ganfall'u bile yenemez Belamy. Hele hele Viper'ı yenebileceğini düşünmek bile saçma deliyor.

Belamy vs Kuro konusu vardı inatla Kuro yener diyordum ama 195 milyon ödülü olan skypia'ya gidip canlı dönen bir adama haksızlık etmişim.

Bellamy biraz karizma yapmış ama Luffy tozunu alır bunun fazla atarlı laflar etti. Barto'da da Buranchi havaları sezdim biraz. Luffy'i kızdırmazsa uzun yaşar. Seyirciyle de güzel anlaşıyor..:D Ama bu Barto ve Bellamy arenadaki heriflerden tırstılar mı ne biraz.

Bellamy biraz karizma yapmış ama Luffy tozunu alır bunun fazla atarlı laflar etti. Barto'da da Buranchi havaları sezdim biraz. Luffy'i kızdırmazsa uzun yaşar. Seyirciyle de güzel anlaşıyor..:D Ama bu Barto ve Bellamy arenadaki heriflerden tırstılar mı ne biraz.
Bütün millet teke tek olacak diye düşünürlerken. Birden bire ortada bir topluluk ve sırtlarını birbirine dayamış bir şekilde savaşan bir grup görünce afalladılar. Ne yapıyor bunlar diye. Tırsma denmez ona.

bhdr

Barto ve Bellamy ye güçlü dedirtmek için hazırlanmış diğer karakterler belli ki hepsi harcanacak..

Ben en çok rebecca nın grubta ne olacak onu merak ediyorum belli ki açıklanacak bir hikayesi var ve luffy nin ona yardımı dokunacak:).Zaten luffy dofu indirmek için sebeb arıyor:).

Hatta mera mera yı luffy ona yedirtir mi ki acaba?

Barto ve Bellamy ye güçlü dedirtmek için hazırlanmış diğer karakterler belli ki hepsi harcanacak..

Ben en çok rebecca nın grubta ne olacak onu merak ediyorum belli ki açıklanacak bir hikayesi var ve luffy nin ona yardımı dokunacak:).Zaten luffy dofu indirmek için sebeb arıyor:).

Hatta mera mera yı luffy ona yedirtir mi ki acaba?
Bence Rebecca bu arcın Vivi'si, Shirahoshi'si olacak.

Herkes haddini bilecek aga sen kimsin Dof'a kafa tutuyorsun kadın başına yok kserim yok öldürürüm o işler öyle kolay olaydı...

Bartolomeo kral adam tipi karizması şekli yeter yani B klasmanı feci oldu , C'de kazanan zaten belli Lucy(eğer sakarlık yapıp diskalifiye olmazsa ki bence olabilir) D klasmanında Cavendiş ile Rebecca iyi gider ama Rebecca belki onu çizebilirde.

Burgess güle oynaya A'ı temizledi Lucy'den de benzer performans bekliyorum.
Bunlar 4 grubun lideri olarak dofun 4 adamı ile savaşacak
Lao -g
Dellinger
Mactavise
Senor Pink
Bunları yenerlerse Diamante ile karşılaşacaklar onuda yenerlerse Corrida karışır.

Ayrıca Dof adada sağlam bir tuzak kurmuş olabilir Fujitora ve diğerleri tuzağa düşerse ve Mugiler kurtarırsa çok güzel olur .

Belamy ile Luffy tekrar konuşacaktır muhtemelen. Skypia'ya bir şey yapacak kadar çapı olması imkansız. Ganfall'u bile yenemez Belamy. Hele hele Viper'ı yenebileceğini düşünmek bile saçma deliyor.

Belamy vs Kuro konusu vardı inatla Kuro yener diyordum ama 195 milyon ödülü olan skypia'ya gidip canlı dönen bir adama haksızlık etmişim.
O değil Koca Altın direği çalacak değil ya iki seçenek var ya Viper'i yenip aldı yada Takas etti lastikle :D

CooL diyorsun 4 vs 1 olacak final bende diyorum ki hayal :D Öyle şey yapmaz oda şu 4 grup olayı eziklerin temizlenmesi için

kalan dörtlü dediğin gibi DoF'un 4 adamı ile VS atacak oradan galip çıkan 2vs2 ordan 1vs1 oradan Diamanta kalır iş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık