Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok hacı ne bilecekler. Sadece Luffy'de yok ki o yetenek.
Ayrıca Luffy'nin orada olduğunu bilmesi gerekenler biliyor zaten.

Ayrıca Bellamy o sütunu çalmıştır oradan. Çalarken Wiper ve tayfası görmüştür, bir savaş kopmuştur ve bir kaç adamını yitirip sütunla oradan tüymüştür.
Savaştayken herkes anlamıştı. Tabii o sırada Luffy bağırmıştı ve kullanmayı bilmiyordu. Şimdi hiç haoushoku yemedim o yüzden bilemiyorum fark edilir mi edilmez mi? :D Ama tahminen herkesin hakisi farklı hissediliyordur o yüzden öyle dedim.

Savaştayken herkes anlamıştı. Tabii o sırada Luffy bağırmıştı ve kullanmayı bilmiyordu. Şimdi hiç haoushoku yemedim o yüzden bilemiyorum fark edilir mi edilmez mi? :D Ama tahminen herkesin hakisi farklı hissediliyordur o yüzden öyle dedim.
demek istediğim o değil. Ortada duran sakallı, miğferli, kısa boylu birinin kral haki kullandığını elbete anlarlar ama onun Luffy olduğunu nereden bilecekler, sadece o hakiye dayanarak? Ha o kılık değiştirmiş herifin Luffy olduğunu bilen var, o ayrı. Doflamingo zaten biliyordur.

Skypiea için endişelendim Bellamy öyle deyince ama sonradan öyle bir şeyin olamayacağını fark ettim. Bizim tayfa bile o kadar büyük power-up yapamazken Bellamy'nin bir şeyler başarabilmesi imkansız. Oda'nın böyle bir hata yapacağını sanmıyorum.
Kapak hikayelerinde skypia halkı mutlu mesut yaşıyordu.Artislik yaptı işte luffy ye.K.haki öğrenmiştir bir şekilde.Hızlı olmasını yarayan meyvesi'de var.Her türlü dayak yicek nasıl olsa :D

bartolomeo için örümcekle ilgili bişey çıkabilir mi demiştim..
adam vampir gibi bişey çıktı:D

bartolomeo meyve yemiş birisi mi ? tribündeki adamlara burnundan çıkardığını attıysa bu ikinci olacak

Ben sevdim Barto'yu. Komik ilginç bir adam. Seyircilere sümük atması hoşuma gitti. Böyle kafasına göre yaşayan adamları seviyorum.

Umarım B grubundan Bu adam çıkar. Hele şu son sahnede Dagama'ya nasıl sinir oldum varya.

Barto İn. :alkis:
Bellamy Out. :ehe:
Barto candır la. :ehe:

Bölümü okuduğum an yeni favorim olarak belirledim Barto'yu. Tam da seninle aynı sebepten sevdim herifi. :a:

O değilde resme bakınca Bart'ın üzerindeki dövme değişmiş gibi Yanlar biraz daha ince görünüyor ama bu mangadaki kalın çizilmiş !

Hepsi hariç bana şu kafasında 12 yazan chin jao sanki tehlikeli biri gibi geliyor bana bilmiyorum yani böyle sakin sessiz tarzında bir görüntüsü var fakat güçlü bir rakip olabikir bilmiyorum belkide tam tersi olacak fakat bana öyle geldi.

@felluce

Bartolomeo'nun ağzına zoom yaptığımızda, göğsündeki dövmenin oradan alındığını görebiliyoruz. Dişler ve burnundaki halkayı sembolü haline getirmiş adam. Bartolomeo bence meyve kullanıcısı değildir. Oraya gelenler meyveyi almaya geliyor. Meyve kullanıcısı olanlar ya Bellamy gibi meyveyi istemem yan cebime koy, diyecek kişiler ya Luffy gibi manevi değeri gereği kimseye yedirmeyecek kişiler ya da Stratejist şişko eleman gibi meyvenin politik askeri değeri ile ilgilenen kişilerdir. Onlar dışındakiler Cavendish gibi meyveyi yemek istiyorlar. Bence Bartolomeo da onlardan birisi çıkacak.
ilk gösterildiğinde göğsündeki dövmeyi örümceğe benzetmiştim.. oda pek fazla uzatmayıp bartolomeo yu gösterince adam vampire benziyor dövmede öyleymiş.. adam bi bakıma sadece kendi simgesini oluşturmuş:D orta kısmındaki boşluğun burnundaki hızmadan sebep olabileceğini düşünmemiştim..bence meyve yemiş olması daha iyi.. hem bu şekilde turnuvaya katılan adamların arasında farklı bi yeri olmuş olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık