Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bunu bilmemde Bellamy Skypea ne oldu acaba gibi bir çümle kurunca Viperi yenerek aldığı aklıma geliyor.

O zaman çan nerede peki ? yada Bellamy neyi ima ediyor.

Oda çok uyanık siz NW geldiniz ama GL neler oldu kim bili diyor. Gerçi kapaklarda gördük hepsi sağlamlar [ Viper göründü mü meçhul ] ama Bom boş manga bir şu çümle yüzünden kafamızı mikti :D

bölüm çok güzel değildi bence.cariboo işleri karıştaracak sanırım.bartolomeo nun ödülü az geldi bana üstelik korsanları kızartıp canlı yayında sergiliyormuş.:) bellamy de çıktı.:artiz: bellamy wiper ı indirmişse yuh derim ben.lucy nin c bölgesini hemen dağıtacağını düşünüyorum ben bir aksilik çıkmassa.:)d bölgesinde ya cavendish ya da rebecca çıkacak.b de ise ya bellamy ya da bartoromeo çıkacak.ben bartolomeo nun çıkacağını düşünüyorum.bölümden ayrı olarak ise dofy nin denizcilerle hala ilgisi olabileceğini düşünüyorum.

ben bellamynin b grubunun galibi olacağini düşünüyorum,ödülü 195 milyon beri ve luffy skypeıda yaptiklari için denizcilerle bir ilişkisi olmadiği için ödül falan koyamazlardi normal olarak başina,bellamy de 195 milyon olmasi skypeıda yaptiklarina değil denizde yaptiklarina bir işaret bartolromeo okadar katliam yapiyor bunlari yayinliyor ödülü 150 milyonda ama bellamy okadar süre skypeda kaliyor ama ödülü daha fazla yani demem o ki bellamy mavi denizde önemli işler yapmiştir baltoromeo okadar denizcileri yakiyor yağmaliyor ama ödülü 150 milyon ise olasi bellamy baltoromeo dövüşünün galibinin bellamy olacaği çok açik zaten bu bölümde bellamy luffyi taniyor onunla kisa bir konuşma gerçekleştiriyor ve yoluna devam ediyorbu bile tekrar karşilaşicaklarina bir işarettir , üstelik bellamy yapi olarakta iri biri haline gelmiş kendine güveni tam grup şöyle şekillenir :

A grubu : Şampiyon (Çaktirmayin adini unuttum) Burgess hatirladim : )
B grubu : Bellamy
C grubu : Luccy
D grubu : Cavandish

neden cavendish onuda açiklayayim tabi 2 olasilik var ya rebecca luccynin yere tek hamlede yiktiği adamdan bi çekinme sezdim 2 adam rebecayla seni rahatsiz eden adam artik yok diyor oda sinirleniyor ve umutsuz bi görüntü çizyor bana göre gücü yetse zaten rebeca ylada okadar kafa bulmazlardi rebecca yenilince luffye ağlamaya başlicak bi nevi,bu arcin ağlayani olur ağlaya ağlaya power up normal şeyler yaşanir diye düşünüyorum bu arada bellamy lucy ve cavandish burgess a 3 kişi savaşirlar diye düşünüyorum gerçi luffy tekte yener ama kimliği açiğa çikmamasi için kolarini uzatamaz vs vs. bakalim nolucak bende merak içerisindeyim bu bölüme gelirsek adamlar tanitilmaya devam ediyor bu adamlari örgütleyip denizcilerin üstüne salarsan güzel bi arc olur denizciler SUÇLULAR falan herkez birbirine girer üst düzey bi dövüş karmaşa kaos ortami oluşur işşallah ...

Viper ve adamlarının sağlam olarak gösterilmesi bir şeyi ifade etmez. Bundan 1 sene önce Belamy ile savaşmışlardır belki ve bu arada iki taraf da birbirini toparlamıştır. Bir şey diyemeyiz yani. Belamy'nin adamlarını kaybetme olayı. Luffy'nin gökyüzüne çıktığı gibi çıkmaya çalışmışsa o zaman da adam kaybetmiş olabilir. Belki o yumruktan sonra imana geldi ve Elmas Başlı Amcadan yardım alarak gökyüzü adasına çıktı. Bu da bir seçenek.
Gökyüzü adasından döndükten sonra dönüşümümü tamamladım dedi. Belki de Viper ve ekibinden dövüş dersi falan da almış olabilir. BU eğitimden sonra da al bu altın sutunu evine götür falan demişlerdir.

Konu aldı başını gidiyor. Dinler savaşı ! Konuya dönün ey mümin kardeşlerim :ehe:

Ufo tamam ama Belammy gibi bir adam eğer Viper'i yenerse direği değil çanıda yanına alırdı ama çan Skypea'da çok çelişkili eğer olurda Belammy tayfa gelirse zaten tam Trollemiş olur.

Bana en mantıklı seçenek şu geliyor. DoF Belammy'nin adamını öldürtünce bu tamamen DoF kin duymaya başladı ve tayfasına girmek istiyor çünkü intikam peşinde dediğin gibi değiştiği için Viper stunu vermiş olabilir.

wiperde asagı yukarı 200 milyonluk korsan ancak ederdi.hadi bilimum 250 olsun.wiperda güclü ama bellamye yenilme durumu olmasa bile, denklik olusabilir.

üstelik direge cok takmısınızda,adamlar bedavaya vericekti,altın onların hiç bir işine yaramıyor.eger zorla savas olduysada, shandialıların as kadro hala saglamdır.bellamy hariç ayakta kalıcak adam yok orda.oda sanırım kenbunshoku ögrenip öyle geldi.önemli olan o altın diregi almak degil,shandranın altın canını almak... yiyiyorsa bellamy onu yapıcaktı.o zamn derdik wiper öldürülmüş, bellamy tarafından diye.su an itibariyle,calma,alıp kacma,ticaret veya uzun süren savas sonunda,1 kg lastik verin, alında gidin gibi unsurlar daha makul ;)

Bellamy bence kesin ben Hasırşapkaların arkadaşıyım ben veririm bu direği onlara diyerekten almıştır o direği :hhh:

Soytarii26

Barto'nun yaptıgı mukus hareketınden sonra adının Barzo olarak degıstırılmesı yonunde talepte bulunuyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık