Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 706 Bölüm Yorumu / 707 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhdr

Aslında benim demek istediğim, onların yerinde Zoro ve Sanji olsa; Zoro kılıcı ağzına götürürken, Sanji'de sigarasını yakarken özgüven dolu karizmatik bir laf patlatır ve sonra da arenayı yıkarlar. Barto seyircilere, Bellamy ise Luffy'e atarlanıyor ama karşılaştıkları durumdaki tepkilerine bak... Haftaya manyakça şeyler yaparlar orası ayrı ama bu hafta sınıfta kaldılar..:D
Duygularıma tercüman olmuşsun:good:. Ah nerde o sanji zorolu bölüm..

bhdr

Benim anlamadığım, adam burnu kanamadan koramiral indirdi, gücünü de herkes biliyor çılgın çaylak diye namını salmış, bu adam nasıl 150 milyon?

kapak sayfasındaki caribou'nun kaido'ya saldıracaklarını söyleyen arkadaşlar! bu adam kaçmak için kardeşini g-5'e bırakmış bir adam sanmıyorum ki duygusala bağlayıp saldırsın

Bartolmeo bence çok tırt bir adam çıkacakki bu seri de öyle vahşi diyebileceğimiz bir kidd vardı o da keendisi ile one piece yüzünden dalga geçtikleri için yoksa genellikle sivillere ve diğer korsanlara eziyet edenlerin hep tırt çıktığını gördük.

nedense bu bölümü çeviren arkadaş küfürleri güzel ve yerinde kullanmış benimde hoşuma gitti.

kalabalığı korkutması ve burun karıştırma olayları güzeldi.

belamy yine her zamanki gibi biraz hakisi gelişmiş ve bir kaç ufak iş yapmış o kadar. tayfasını skypiea'da kaybetttiğini söylüyorki altın direk için tayfasını satabilecek bir adam olduğu için fazla da şaşırtmadı açıkçası.

bu dagama sanki çok pis dayak yiyecekmiş gibi geliyor ama bakalım.

bu sayı da tamamen boş geçti oda sensei yine sabır taşına döndürecek bizi bakalım diğer sayı nolcak.

Bellamy o gruptan lider çıkarsa hayatının dayağını yiyecek. Hadi Luffy dövmedi diyelim. Burgess ağlatır onu. Arc sonlarına doğru da tayfaya gelecek gibi hissediyorum. Bu adam birilerine bağlanmak isteyen bir adam ve Luffy'den iyisi yok bu konuda.

Bu arada Belammy bile 150 ise sanırım bizimkilerin ödülleri bu arc uçacak :D
Tahmin
Luffy 600m
Zoro 350m
Sanji 250m
Franky 175m
Robin 100m
Nami 55m
Usopp 77m
Brook 115m
Chopper 500:beli:

gibi bir şey olur Toplamda 1.5milyonu geçer herhalde

Bellamy o gruptan lider çıkarsa hayatının dayağını yiyecek. Hadi Luffy dövmedi diyelim. Burgess ağlatır onu. Arc sonlarına doğru da tayfaya gelecek gibi hissediyorum. Bu adam birilerine bağlanmak isteyen bir adam ve Luffy'den iyisi yok bu konuda.
Barto bunun kafasını koparacağı zaman, Luffy gider elinden alır Barto'nun..:D Serçe parmağıyla burnunu karıştıran adamdan korkcan.

Ryner Lute

Bu arada Belammy bile 150 ise sanırım bizimkilerin ödülleri bu arc uçacak :D
Tahmin
Luffy 600m
Zoro 350m
Sanji 250m
Franky 175m
Robin 100m
Nami 55m
Usopp 77m
Brook 115m
Chopper 500:beli:

gibi bir şey olur Toplamda 1.5milyonu geçer herhalde
Chopper ın şu dev olan halini bir görseler yeter ama hala onu evcil hayvan sanıyorlar

Bu Don Chinjao Kaido'nun adamı olabilir kafasında numara var 12 diye.
Coloseumdaki arenanın etrafında su var suyu geçtim için köpek balığı var dikkatli bakarsanız görülüyor.

E.oda ufak tefek çizim hatası yapmış Barto'nun çiziminde şimdilik bunlar gözüme çarptı.

Şu an aklıma geldi. Bu turnuvaya katılan Süleyman Abdullah falan Odanın subliminal mesajı değil Kaidonun adamları olabilir. Bi zamanlar Kaidonun Osmanlı figürleri içermesini isteyenler falan vardı. Ee malüm Türklerden tüm hikayelerde canavar olarak bahsedilmiş Kaidonun da insan olmaması söz konusu. Neden olmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık