Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu arcın ve dofun büyüklüğünü adaya toplanan korsan ve denizcilerden daha iyi anlıyoruz.hala bizim tayfayı gösteriyor mangaka,dofun neler yaptığından adada bulunan yada çağırdığı müttefiklerden haberdar değiliz.adam yeni dünyada ki yeraltı örgütünün patronu,bunada güç zeka ve emrinde olan sağlam adamlar lazım.

Benim en büyük beklentim luffy nin bu sefer yapacağı şeyle denizcileri kurtarması.çünkü dof adaya gelenlerden haberdar dır,en azından olacakları hesaplayabilen bir adam.kaidonun adamlarından yada başka müttefiklerinin adamlarını görmeyi bekliyorum.denizciler ve bizim ekip çok pis duruma düşücek(dofun sağlam bir planı vardır muhakkak)yoksa bizim ekip ve denizcilerin adada lay laylom takılmasının başka bir açıklaması yok(law bile adada ki ilginç durumu farketti).

bhdr

bu arcın ve dofun büyüklüğünü adaya toplanan korsan ve denizcilerden daha iyi anlıyoruz.hala bizim tayfayı gösteriyor mangaka,dofun neler yaptığından adada bulunan yada çağırdığı müttefiklerden haberdar değiliz.adam yeni dünyada ki yeraltı örgütünün patronu,bunada güç zeka ve emrinde olan sağlam adamlar lazım.

Benim en büyük beklentim luffy nin bu sefer yapacağı şeyle denizcileri kurtarması.çünkü dof adaya gelenlerden haberdar dır,en azından olacakları hesaplayabilen bir adam.kaidonun adamlarından yada başka müttefiklerinin adamlarını görmeyi bekliyorum.denizciler ve bizim ekip çok pis duruma düşücek(dofun sağlam bir planı vardır muhakkak)yoksa bizim ekip ve denizcilerin adada lay laylom takılmasının başka bir açıklaması yok(law bile adada ki ilginç durumu farketti).
katılıyorum

Denizciler ile dostane ilişkiler kurmalarını ben de bekliyorum ancak bu sefer arc sonunda denizciler tarafından korunmalarını istemem, çünkü tayfanın yeni ödüllerini görmek istiyorum :D.

Z filmini izledim bence gemideki Aokiji :) çünkü tayfa ile çok yakın ve onlara imreniyor muhtemelen destek olacak ve luffy onu tayfaya davet edecek bizimle gel diye çünkü Aokiji kötülüğe karşı ve artık denizcilerin adalet anlayışından bıkmış ayrıca aokijinin robine karşı duyguları olduğunu düşünüyorum .. neyse ileride tayfaya gelir ise .. artık daha yakından tanıyacağız..

Güç sıralaması nasıl olacak fikrim yok fakat daha hikayenin yarısındayız çok güçlü insanlar çıkıyor .. çoğu kişi bunu hoş karşılamayacak eski amiralin tayfada olmasını ama sanırım hikaye bizi o noktaya sürükleyecek.. okuyup göreceğiz :)

Daha önce bahseden oldu mu bilmiyorum ama şimdi son sayıyı tekrar okurken bir şey gözüme çarptı. Balto Romeo Korsanları'nın bir üyesi olan Gambia'nın lakabı misyoner ve göğsünde koca bir haç var. Bartholomew Kuma da bildiğimiz gibi elinden incili eksik etmeyen çok feyizli bir abimiz. Bence bu durum Balto Romeo ile 'Bartholomew' Kuma arasına bir ilişki olma ihtimalini oldukça yükseltiyor.

@sfm1903

Aokiji ne ara gemiye çıkıp kamaralardan birine girecek ki? Tayfa denize açıldıktan çok sonra Aokiji Punk Hazard'da Smoker'la muhabbet ediyordu. Bu bence ihtimal dahilinde bile değil.
http://mangastream.com/read/one_piece/45850976/6
Aynı şeyi bende söylüyordum da :) sonuçta eski amiral den bahsediyoruz farkındaysan kumar oynayan kör adamın amiral olma ihtimalide çok uzaktı herkeste şöyle bir mantık vardı luffyler yola çıktıktan sonra haber verildi haberin ulaşması falan derken oraya geçmesinin çok uzun zaman alacağı söylendi fakat fujitora çıktı :) ( OP Z )filmini izledin mi bilmem.. Mesela luffy lerin gideceği yerlere daha çabuk gidiyor falan :) böyle şeyler de vardı

Şu an aklıma geldi bizim bu Baltoromeo Z'nin kolunu kesen Shichibukai olabilir. Bu durumda tanınması gerekirdi diyebiliriz ancak yeni bir amirali sadece barmen tanımışken bizim Baltayı tanımamaları da yüksek ihtimal. Bunun dışında Law adada bir tuhaflık olduğunu dsezdi ve planını değiştirdi. Şu an en sağlam giden ekipte onun ekibi ancak daha ayrılmaları için(bence)Dofun bir hamlesi olmadı. Son durumda Zoro,Sanji,Luffy,Franky,Kinemon birbirinden ayrıldı yani SAD'ı yıkıcak tüm tayfa farklı yerlerde Luffynin işi uzun,Sanji desen daha bi ton bela gelicek Vİolet yüzünden belli,Zoro bir ihtimal kılıcını aldıktan sonra Frankyle buluşabilir Kinemonun durumu muallak karşısına çıkanları atlatamıyabilir. Gemide kalanların yanındaki kişinin bizimkilere müttefik olması lazım eğer oda bizimkilere düşman çıkarsa işler yaş. Dofun planıda bence şuan tıkır tıkır işliyor. İki üç sayı sonra Lawlarında başına bişey gelir ve yavaş yavaş olaylar toparlanmaya başlar. Uzun lafın kısası giriş bölümü bitmek üzere ve bu bölümün galibi şu an için Dof gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık