Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monet

Acaba gemide kim var, neden girmek istesin. Gemide değerli bir şey olabilir, bu durumda tanıdık biri ya da Dofun adamlarından biri, ya da çocuk filan da olabilir yani bir şey arayan. Çıkardığı seslere bakılırsa ya çok güçlü tayfanın ne duyduğunu umursamıyor tek seferde onları harcayacağını düşündüğü için, ya da fazla sakar, acemi bir şey. Içeride çalınacak ne olabilir diye düşünüyorum ama ben önceki arcı tamamlamadıgım için pek bir tahminim yok. Sınavdan sonra

Monet

Ard arda iki mesaj atıyorum kusura bakmayın.
Gemideki değerli şeyler, Nami ve Frankynin teknolojileri, Lolanın annesinin vivre cardı, baıkadam adasında ne oldu haberim yok belki oradan kalan hazine varsa.. Bunlar şimdilik aklıma gelen çalınabilecek şeyler.
Ben tüm o birbirinden ayrılma olaylarının Dof tarafından ayarlandığını düşünüyorum, Violet dahil.
*Bana gemiden bir şey çalınacak ve bunun üzerine biri daha ayrılacak gibi geliyor. Diyelim ki naminin clima tactı çalındı, bu durumda ardından giden büyük ihtimalle Brook olur, gibi.
Telefonda olduğum için az yazdım hiç adetim değil oysa.
*Violet ya çok salak (ki bu durumda bir iki bölümden sonra çok nefret edeni çıkar) ya da çok zeki, ben ikinci ihtimali düşünüyorum, ayrıca Dofun kucağındaki kadının dudağında ruj var, Violet en azından şu an ruj sürmüyor.
*Mera mera zaten Luffyi oyalamak için bir düzenlenmiş,
*Zoronun kılıcını alan normal bir hırsızdır diye düşünmüştüm. Ama konuşmasına bakılırsa gerçekten bir "peri".
*Kinemonun durumu bariz ortada veya bir oyun varsa bile şu an çözmek için az bilgimiz var.
*Düzgün kalan tek ekip Lawınki. Onlara yorum yapmak için erken fakat amiral filan pek parlak değil durumları.

gemide tek kişi olmayabilir:) belkide kahverengisakalın yada ccnin adamları(evet biliyorum ikiside aynı şey) gemiye doluşmuşlardır?

kmr

(Tahmin) Zoro'nun peşine düştüğü peri felan değil Suke Suke no Mi meyvesini yemiş (absalom) moria'nın adamıdır. Tayfa tekrardan toparlanmış aynı şeyleri tekrardan bir araya getirmeye çalışıyorlardır. Bakalım ne çıkacak...

(Tahmin) Zoro'nun peşine düştüğü peri felan değil Suke Suke no Mi meyvesini yemiş (absalom) moria'nın adamıdır. Tayfa tekrardan toparlanmış aynı şeyleri tekrardan bir araya getirmeye çalışıyorlardır. Bakalım ne çıkacak...
Olabilir... Ama sanki efektler daha çok ''kızımsı'' geldi bana. Erkek bir şahsiyet çıkacağını düşünmedim hiç. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık