Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dofu fujitora indirecek bu belli oldu bence. biz de diyeceğiz ki demekki tayfada dofu indirecek adam yokmuş ki dofu fujitora indirdi. tıpkı ace'i akainunun aradan çıkararak luffynin yolunu açması gibi olacak.
Luffy'nin dofu yenmesi gerek amiral seviyesine çıkabilmek için ya da dof fuji luffy aynı anda dalarlar birbirlerine bizde bizimkinin seviyesini görürüz vsde amele gibi ezilmezse bir sonraki arc luffy amiral seviyesidir artık deriz sanırım. Ama bu arc bizimkilerin sınırlarına kadar zorlanmasını bekliyorum ben öyle veya böyle güçleniceklerdir

bhdr

Yav kim kimi indirecekse indirsin artık oda kaç bölümdür beklenti yükseltip duruyor Çarşamba günü vizem olsa vizede bölüm nasıl olacak acaba diye düşünürüm sanırım :).

Gelmiş geçmiş en güzel vs leri olan arc olacağa benziyor.

Bence herşey Dof'un lehine doğru işliyor ,Fujitora olsun CP-0 olsun bunlar çok imba güçler olsada Kaido 'da adaya ulaşırsa durumlar çok fena Dof'un kendi işimi hallederim mantığı var belliki Kaido gazeteyi okumuşsa bi el atarsa olaya abovvv malum herif yaratıkların yaratığı Fujitora'ı kim kurtaracak o zaman beyler hı hı?

Bakmayın böyle yazdığıma bende olacakları az çok biliyorumda Dofy dayak yemesin istiyorum o yüzden.:cool:

şu anda ada yeterince dolu bence ama başka kişilerde görmeyi bekliyorum.marco,jozu gibi.shanks ve bigmam da adam gönderebilir özellikle shanks ın göndereceğini düşünüyorum.bu arc en iyi arc olacak gibi.:)dofy ye bu yakışır zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık