Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
her gecen sayı şu momoyu bulup öldüresim geliyor bildigin şerefsiz adam :(
lawın salvador dali tarzı ince bıyıklarda yakıyor hani:oleyo2: law ayak üstü yeni planlar ayarlayarak farkını gösterdi adamsın :good: bakalım dofla bulusunca nasıl olacak olaylar yanlıs okumadıysam yeni amiralimizde oraya dogru gidiyordu. ortalık zaten karısıktı tümden karısacak gibi cp0 sayesinde

@Ufo44 Kavga edeceğin varsa biz yapalım yabancıya gitme :hhh:
Robin yaktı kül etti beni :agla:
Bana uyar paşam. Yeri sen belirler :oleyo2:
Zaten 4. yılımı doldurmaya yaklaştığım sene içerisinde 1 yılını daha doldurmamış biriyle kavga etmek pek yakışmaz. Bu yüzden dişe diş bir mücadele için seninle kapışabiliriz :oleyo2:

her gecen sayı şu momoyu bulup öldüresim geliyor bildigin şerefsiz adam :(
lawın salvador dali tarzı ince bıyıklarda yakıyor hani:oleyo2: law ayak üstü yeni planlar ayarlayarak farkını gösterdi adamsın :good: bakalım dofla bulusunca nasıl olacak olaylar yanlıs okumadıysam yeni amiralimizde oraya dogru gidiyordu. ortalık zaten karısıktı tümden karısacak gibi cp0 sayesinde
Hakkaten ben de gıcık oldu şu velete. Çaktırmadan elleşip duruyor millete. Copper'ıda saf gördü kullanıyor. Kendine köle yapmış.

Doflamingonun planı 10 numara işliyo lufy'i saf dışı bıraktı law la kendi ilgilenecek de bizimkiler çok ayrıldı sonuc ne olucak hic belli değil dof nasıl bir plan yaptı onuda bilmiyorum ama ilk zamanlar ülkenin cıldırtını söylerken şimdi ise ülkede herşey normalmiş gibi görünüyor franky fabrikayı kendim halledebilirim demişti bakalm bizimkiler ne yapıcak .

Şöyle bir tespit daha yapmışlar ama uzaktan gelirken boynuz yok gibi gözüküyor. Bende fazla ihtimal vermiyorum ama belki de çıkar.

Şöyle bir tespit daha yapmışlar ama uzaktan gelirken boynuz yok gibi gözüküyor. Bende fazla ihtimal vermiyorum ama belki de çıkar.
Üzerinde Dofun pelerinine benzer bir şey var alakaları olabiilir.

Bu resimde de sinek koltuğunda oturan kişide bir pelerin var. Tabi biz herkezi birbiriyle eşleştirmişken bu adamları unuttuk bunlardan Diamante arenada ancak diğer ikisinin nerde olduğunu bilmiyoruz. Özellikle maça koltuğunda oturan adam Dofun savaş gücü gibi görünüyor. Şuan Lawın planı tıkır tıkır işliyor. Hatta yolda CP0'a rastladı ve planını değiştirdi. Muhtemelen Dofun tüm bunlardan haberi var hatta hala denizcilerle bir bağı olabilir gibime geliyor. Yoksa bu kadar denizciyi adada dolaşması pek mantıklı gelmiyor hemde halk arasında pelerinini giyen bir amiral varken. Bu kadar denizci gücü birde daha yardım istediler bir kaç koramiral daha diyerek. Yani adada birden çok koramiral var. Üstüne birde CP0 e bide yeni amiral buralarda bu ekip beraber bizim tayfayı haşat edicek bir seviyede duruyor. Uzun lafın kısası işler iyice kızışmaya başladı,kan gövdeyi götürcek.

Edit: Şimdi aklıma geldi bizim gemide kalanların yanında ki şu meşhur gazetece Abusa olmasın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık