Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Final savaşında Zoronun denizci rakibi belli oldu bence. Onun dışında kor amiralin güçsüz olduğu belli. Belki kesin bişey değil ama Luffy en kıytırık haliyle 55 milyonluk adama tek atmıştı. Fazla bi numarası çıkmaz bence bu çaylağın demedi demeyin. Onun dışında bence Mera Mera Kinemon yemeli. Ateşle işi var adamın hemde 1 arc önceden gözümüze gözümüze sokuldu. 1 - 2 ve 3 kılıç kullanıcısı olmasıda güzel bi ayrıntı olur tayfa için. Ben ne zamandır bölüm yorumu okuyup, atmıyodum yav :p

Pandaman
Kafe sahibinin balıkları anlatışı İspanya temalı adada boğa güreşlerine de bir gönderme olacağını gösteriyor.
Gemideki davetsiz misafir her kimse, çıkardığı sese bakacak olursak sakar ve dikkatsiz birisi olduğunu söyleyebiliriz.
Sanji haki sayesinde nişancıyı fark edip fırlıyor.
Gambia Bartolomeo Diaz'ın Ümit Burnu'na seyahati sırasında keşfettiği yerlerden birisi.
şu tür tespitleri okumayı çok seviyorum eline sağlık :)

Bölümü okumadan önce cp 0 çıktı dediklerinde havalı tipler bekliyodum ama çıkan CP 0 hiç tatmin etmedi. Nerde Lucci'nin karizması nerde bu 3 yamuk gulyabani :S

Süper bir bölümdü... Her ekipte ayrı bi heyecan ve olay var. Hepside merak konusu!
Bu ARC epeyce uzun geçicek, çünkü yine tayfa üyeleri ayrıldı birerli ikişerli... Olaylar koptuğu vakit hepsi bir araya gelir diye düşünüyorum.

Amiral düşünülen kör adam öyle çıktı, epey COOL~~ :D Çaylağı merak ettim. Ve artık Luffy'e dövüşsün bea...

Dof. Denizcilelerle veya Dünya Hükümeti ile anlaşmış olabilir. Sonuçta adada hatrı sayılır korsanlar var şuan. Onların kellesi karşılığında kendi kellesini kurtarabilir. Zaten LAW'da bir şeylerden şüphelenmeye başladı. Nami şu Momo'ya gösterdiğin ilginin 10 da birini Sanji'ye de göster be..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık