Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Bölüm Yorumu / 706 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rocker_tr

Son görülen bilinmeyen kişinin Beyaz Sakal tayfasından biri olduğunu tahmin ediyorum. Ace'in meyvesini başkasında görmek istemeyecek bir grup. Ace'in meyvesini başkasında görmek istemeyecek bir kişide Sabo aklıma geliyor ama. Onun olacağından pek düşünmüyorum.

edit : resme bakınca Eustass Kid gibi geliyor ^^

Son görülen bilinmeyen kişinin Beyaz Sakal tayfasından biri olduğunu tahmin ediyorum. Ace'in meyvesini başkasında görmek istemeyecek bir grup. Ace'in meyvesini başkasında görmek istemeyecek bir kişide Sabo aklıma geliyor ama. Onun olacağından pek düşünmüyorum.
Hocam o son görülen eleman "bilinmeyen" biri değil. Adam açık açık söylüyor orada Bartolomeo diye. Sadece tipi gösterilmedi o kadar.

Smoker şu sayfa sayfa analiz yaptığı yorumlarını bırakmasaydı keşke.

rocker_tr

@ch3rl0b11n
Şimdi dikkat ettimde ben onu Balto Romeo korsanları danışmanı ile karıştırdım.

edit : resme bakınca Eustass Kid gibi geliyor ^^
Çok heycanlandım bakalım nasıl cevaplar gelicek :D
1 saate kadar yapacağım.
Çok güzel oluyor bazı arkadaşlar ben dahil :D bazen öyle şeyler kaçırıyoruz ki misal ben Diamante arenada sanıyordum ama meğer orada aslında dikkatli bakınca DoF2un üç adamıda Ekranda ayni arenada değiller sanırım :rolleyes:

Sahanın kenarlarına baktığınızda köprülerin gittiğini görebiliriz.Arkadaşın dediğini destekliyor.

Oda senseimiz ayrıntı işini aşmış der kinemonun gözlerine bakmanızı isterim.

Arkadaşlar bu resimde dikkatimi çeken şey peri dediğimiz şey yuvarlak top gibi olan şey.1 numaralı resimde insanlara özgü bir ifadeye yer verilmiş.2 numaralı resim sanırsam perinin kafası,3 numaralı resimde yine o topun konuşma çubuğu eklendiğini görüyoruz.
4 numaralı resimde zoronun kollarına bakarsanız.5 numaralı resimdeki perinin kaçmam lazım diyor sonra ah diyor.Sanırsam zoro onu yakalıyor.

Üzerinde Dofun pelerinine benzer bir şey var alakaları olabiilir.

Bu resimde de sinek koltuğunda oturan kişide bir pelerin var. Tabi biz herkezi birbiriyle eşleştirmişken bu adamları unuttuk bunlardan Diamante arenada ancak diğer ikisinin nerde olduğunu bilmiyoruz. Özellikle maça koltuğunda oturan adam Dofun savaş gücü gibi görünüyor. Şuan Lawın planı tıkır tıkır işliyor. Hatta yolda CP0'a rastladı ve planını değiştirdi. Muhtemelen Dofun tüm bunlardan haberi var hatta hala denizcilerle bir bağı olabilir gibime geliyor. Yoksa bu kadar denizciyi adada dolaşması pek mantıklı gelmiyor hemde halk arasında pelerinini giyen bir amiral varken. Bu kadar denizci gücü birde daha yardım istediler bir kaç koramiral daha diyerek. Yani adada birden çok koramiral var. Üstüne birde CP0 e bide yeni amiral buralarda bu ekip beraber bizim tayfayı haşat edicek bir seviyede duruyor. Uzun lafın kısası işler iyice kızışmaya başladı,kan gövdeyi götürcek.

Edit: Şimdi aklıma geldi bizim gemide kalanların yanında ki şu meşhur gazetece Abusa olmasın?
Doflamingo ile pek alakası olduğundan değil de, kıyafet benzerliğinden yola çıkarak Bartolomeo olabilir mi diye düşünülmüş ama tam boy gözükene kadar bir ihtimal olarak kalır.

Birde bu şekilde gözükmüştü yani ben Bartolomeo olacağını sanmıyorum.

marine büyük bi baskın hazırlığında . onca korsan toplanmışken bir baskın yapıp hepsini yakalamayı planlıyorlar sanırım.dof gerçekten scihi görevini bırakmamış olabilir diye geçiyor içimden.hükümetle anlaşıp sahte bi haber çıkarmış ve bu turnuvayla da korsanlara çok büyük bi darbe vuracak olablir.fujitora da green bit'e doğru ilerlediğine göre marine+dof bir tuzağa çekiyor olabilir.

bir diğer tahminim dof görevi bıraktığı için ve büyük bi tehlike olmasını önlemek ve bir çok korsanı yakalamak için marine tüm ada korsanlara karşı bir baskın yapacak olabilir.ama bu kadar çok ve güçlü korsana karşı tek amiral yeter mi bilemedim.

ama dof teker teker luffy'nin grubunun peşine düşüyor.sanji planı işe yaramadı.ama o kadın da dof'un adamı olabilir.kinemon gayet rahat o adamların üstesinden gelip arkadaşının peşine düşer veya paşa paşa teslim olup götürülür.dof'un luffy'ye dokunacağını sanmıyorum.luffy'nin zayıf yönü tayfasının güvenliği.bakalım görelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık