Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu fairy tail ile dalga geçilen yer ne? Ben bilmiyorum o seriyi.

Luffy'nin saçlar da beyaz olsaydı keşke. O şekilde daha güzel olurdu. Lucy ortalığı dağıtmaya başladı güzel de oldu.
Lucy 556 numara olduğuna göre, 556 kişi kayıt yaptırmıştır. Bu sayı da 2^n şeklinde olmadığından. Arenada çoklu dövüşler göreceğiz. Ortaya salacaklar 50 kişi. Ayakta kalan son kişi bir sonraki tura çıkacaktır falan diye bir düzen olacaktır bence. Baş adamlar olarak Mingo'nun adamları var. Lucy var. Mango'nun adamlarından daha güçlü yeni dünya korsanları da vardır bence. Orada sessiz takılan güçlü karakter de çıkacaktır.
Franky'de süper idare ediyor Lucy'i Tayfadan başka birisi olsa Lucy'i böyle idare edemezdi bence. Meyve olayı tam bir muamma. Luffy "ben yiyemem zaten" dediğinde tüm hevesim kaçtı. Meyveyi Luffy yemiyecekse Lucy yesin isterim. Ne de olsa Lucy meyvesiz bir karakter :oleyo2:

Gelecek hafta diğer karakterleri göreceğizdir. Mingo ve Law tarafı olur.
Pek dalga geçilme değil aslında bir peri hırsızı dendi bir de Fairy Tail'de ki Lucy adlı kızın adı geçti o yani. :D

Fairy Tail ve One Piece arasında ince ve bariz bayağı benzerlik var, benzerlikten çok Fairy Tail'in Op'dan esinlenmesi var. Bence apaçık Oda bunu vurguladı bu bölüm.

Kimse editlemedi. Stream'den çeviriyorum şu an, o da gece çıkar.
editlemeden kasıt tam olarak nedir ? o baloncukların içini boşaltıp tekrar doldurucaksak kolay ama ben o manganın üzerine yazılmış yazıları kaldıramam çok saçma gözükür diye yapmamıştım. Ama az çok bi özet geçersen bu konuda kendimi haftaya olabildiğince geliştirip sana eşlik edebilirim ?

editlemeden kasıt tam olarak nedir ? o baloncukların içini boşaltıp tekrar doldurucaksak kolay ama ben o manganın üzerine yazılmış yazıları kaldıramam çok saçma gözükür diye yapmamıştım. Ama az çok bi özet geçersen bu konuda kendimi haftaya olabildiğince geliştirip sana eşlik edebilirim ?
Balonların içindeki yazıları sileceksin sonra Smoker'ın yazdığı metni oraya yazacaksın. Ama yazılar sadece baloncukta olmuyor desenlerin üzerinde, karakterlerin üzerinde falanda duruyor. Bende kolay sanardım ama insan görünce anlıyor ne kadar zor olduğunu. Tabi bu işin ustalarına pek zor gelmez ama. :D

@smoker in edit için koyduğu yazıyı gördüm ama iş yerinde olduğumdan bakamadım. İşyeri bilgisayarımda photoshop yok. Yoksa yapmayı çok isterdim. İşten gelene kadar da akşam oldu zaten :( Artık başka bahara.

Bu arada Oda bizim yakışıklı cengaveri yine gizledi. Bırakmıyor ki bizim yakışıklı devrimci yıksın ortalığı. Anca frenletiyor Oda.

Fairy Tail ve One Piece arasında ince ve bariz bayağı benzerlik var, benzerlikten çok Fairy Tail'in Op'dan esinlenmesi var. Bence apaçık Oda bunu vurguladı bu bölüm.
Bana rastlantı gibi geldi öbür türlü Oda'nında bir sürü yerden esinlenmesi var.Hatta bırak esinlenmeyi direk alıp yerleştirmiş seriye.Kendisi oradan buradan bir şeyler alırken başka serileri hırsız diye nitelendirmesi bence çok abes kaçıyor.

bölüm güzeldi bence.zoro peri yi kovalamaya devam ediyor.sanji de kandırılıyor bence zoro ve sanji için işler pek iyi gitmeyebilir.ama yinede zoro nun kolezyuma katılacağını düşünüyorum.:) görünüşe göre luffy meyveyi yiyemeyeceğini biliyor ve meyveyi tanıdığı birine vermek istiyor.luffy zorla yedirtcek tayfadan birine valla meyveyi.:D lucy sov da başladı bakalım ne olacak.

kolezyuma katılan son kişi lucy daha üye alımı kapatıldı diye anladım ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık