Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fairy Tail ve One Piece arasında ince ve bariz bayağı benzerlik var, benzerlikten çok Fairy Tail'in Op'dan esinlenmesi var. Bence apaçık Oda bunu vurguladı bu bölüm.
O zaman One Piece de Fairy Tail'deki ana karakterlerden birinin ismi olan Lucy'i esinlendi.Belki bidahaki bolum Luffy anahtarlari kullanir.

Hazır kimliklerini değiştirmişlerken bir luffy vs zoro görmese miydik ? :ehe: (2side birbirini tanımayacak kadar salak olduğunu varsayıyorum)
Luffy şöyle Zoro'nun kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkarırsa anime tarihine geçer de işte hiç olacağını sanmam keşke olsa :(
(az önce Hellsing Ultimate 7'yi izledim hala etkisinden çıkamadım Seras bildiğin zımpara niyetine kullandı kadını :D)

Bana rastlantı gibi geldi öbür türlü Oda'nında bir sürü yerden esinlenmesi var.Hatta bırak esinlenmeyi direk alıp yerleştirmiş seriye.Kendisi oradan buradan bir şeyler alırken başka serileri hırsız diye nitelendirmesi bence çok abes kaçıyor.
Esinlenme kelimesi yanlış oldu baya çarpma var diyeyim. Asıl gönderme Op'la birlikte diğer bütün serilerden ufak ufak çarpması aklıma ilk gelenler Gildarts - Shanks benzerliği, başlardaki Shikamaru'ya benzeyen gölge gönderen eleman Makarov'un uzaması, Edolas - Gökyüzü adası vs. Şuan aklıma gelen bunlar ama okuduğum bir yazı vardı bulamadım şimdi. Gerçi 2 mangakanın arkadaş olduğu yazıyor ama bana gönderme var gibi geliyor.
O zaman One Piece de Fairy Tail'deki ana karakterlerden birinin ismi olan Lucy'i esinlendi.Belki bidahaki bolum Luffy anahtarlari kullanir.
Zaten Lucy ismi Oda'nın gönderme yaptığını gösteren şeylerden biriydi bence :)

evet sadece hakaret değil ''bu neyin kafası ?'' ''iyi güldürdün beni'' ''ne içtiysen aynından istiyorum'' tarzı yorumların da cezalandırılması lazım forumda.
Bir de "Aynı seriyi mi takip ediyoruz?" var. :A

İspanya / Cordoba Katedrali.

Osmanlı'ya az kaldı. :D
Osmanlı kültüründe kullanabileceği tonla şey var. İnşallah kullanır.
Tahminime göre Oda, gezip gördüğü yerleri aktarıyor seriye. İstanbul'a da gelmişse zamanında, yapabilir bir şeyler.

Luffy şöyle Zoro'nun kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkarırsa anime tarihine geçer de işte hiç olacağını sanmam keşke olsa :(
(az önce Hellsing Ultimate 7'yi izledim hala etkisinden çıkamadım Seras bildiğin zımpara niyetine kullandı kadını :D)
İlginç fantaziler ama olmaycak duaya amin demek gibi bir şey. Bknz: Allahım şu kuluna akıl fikir ver.Amin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık