Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 703 Bölüm Yorumu / 704 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zoroyu green bit te bulmazsak iyidir... luffy nin kimliğini gizlemesi için meyve özelliğini kullanmadan dövüşmesi lazım...bakalım nasıl ve ne kadar dövüşebilcek.. sanjiyi bu adada kesin bıçaklarlar:D

Hazır kimliklerini değiştirmişlerken bir luffy vs zoro görmese miydik ? :ehe: (2side birbirini tanımayacak kadar salak olduğunu varsayıyorum)

Hazır kimliklerini değiştirmişlerken bir luffy vs zoro görmese miydik ? :ehe: (2side birbirini tanımayacak kadar salak olduğunu varsayıyorum)
zoro luffy i tanırda luffy belki zoro yu tanımaz luffy ve chooper zamanında usoop u tanımamışlardı hatta chooper robini bile tanımadı ve onun kokusunu bilmesine ragmen yani hakiyle tanımazlar birbirlerini ama onlar birbirini gördükleri için sorun olmaz ama chooper tayfadan birini görse kesin düşmn sanar:D

Doflamingonun ne kadar ileri görüşlü olduğunu görmüş olduk bu bölüm.

Luffy tam sazan franky olmasa anlamaları daha kısa sürecekti.Luffynin tipi kes yine son sayfada güldürdü.

Bölümün bombası sanjiden bahsetmeye gerek yok herhalde.Bence sakalları çıkarınca aşık edecek kendine olaylar iyice makaraya saracak hahaha

Dövüşecek adamlardan sadece iki tanesinin adını gördük. Biri Spartan, diğeri de Hera. Roma'dan ziyade Antik Yunan'a dokunacak olaylar sanırım.

Bundan önceki son birkaç bölümün aksine temposu biraz düşük bir bölümdü, ancak bu arcın hikayesi de yavaştan örülmeye başlandı, bu açıdan önemliydi. Akıbetini en çok merak ettiğim tabi ki Sanji, ileride Violet yüzünden başına ne belalar açacak merakla bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık