Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy vs. Doflamingo olmazsa, Law vs. Doflamingo'da olmaz. Ama Luffy'nin kolezyuma katılacağı kesin. Ayrıca kazanana abisinin meyvesini vereceklerini bilmese de kolezyuma katılırdı. Diamante denen herifte pek güçlü gözükmüyor, tipide öyle düzgün birşey değil zaten. :D

Söylenmiştir ama dile getireyim.Caribou kaidouya antik silah bilgilerini verecek deniyordu.Şimdi devrimcilerle yolu kesişti.Oda antik silahın devrimcilerin tarafında yer alması için ortam hazırlıyor gibi geldi.Acaba caribou bu bilginin Dragona ulaşmasını sağlayacak mı ?

Neler olacak merak ediyorum boşuna oraya çıkmadı Caribou.

Aslında Luffy'nin en güzel taraflarından biri bu. Don Krieg'de olabilecek her türlü silah vardı. Ama Luffy sadece yumruklarıyla dövüşüyordu. Hatta o dönemde Zeff'in çok güzel bir sözü var. 'Yüzlerce silahla donanmış olsan bile, bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın' Zaten çoğu saldırısının ismine baktığında. Mızrak, kamçı, mermi, makineli. Ve tüm buınları sadece yumrukları ile yapması daha güzel hikayeler çıkarıyor bize.
zeff'in o sözü çok etkileyiciydi... bakalım bizim glayatör neler yapabiliyor. bende luffy nin ilk olarak diamente ile karşılacağını düşünüyorum...ama şu da var ki arenalarda birebir dövüş yapma gibi bi sınırlama yok... dofun hazırladığı tuzağın sadece görünen kısmı bu derinine indikçe çok güzel oda tasarımları görebiliriz arenada...

teori aklına yattı demek :) şaka bir yana cidden law'ın meyve dof'a karşı uyarlanmış gibi.Eğer oda taa takımadalardaki birine 230. sayıda gösterilmiş birinin antisi olarak bir meyve vermişse ve bunu mangada 700-750.sayılar arasında gösterirse,Oda harbi harbi eli öpülecek adam demektir.
oda bunu hep yapıyor:D antisi gibi olabilir ama bakalım senin dediğin gibi yapabilcek mi ? dediğin gibi olsada haki seviyesi olayı çok fazla etkileyebilir...

teori aklına yattı demek :) şaka bir yana cidden law'ın meyve dof'a karşı uyarlanmış gibi.Eğer oda taa takımadalardaki birine 230. sayıda gösterilmiş birinin antisi olarak bir meyve vermişse ve bunu mangada 700-750.sayılar arasında gösterirse,Oda harbi harbi eli öpülecek adam demektir.
Pek antisi çıkıcak gibi durmuyor çünkü Law oda içinde kendi kesme saldırılarını kontrol ediyor eğer hepsini kontrol edebiliyor olsaydı Tashiginin saldırısı için bir engelleme yapmazdı. Tabi anti derken geniş almak lazım eğer Dof ip (tel) kullanıyorsa Law room içinde bu telleri kesebilir. Ayrıca yabancı bir forumda bir teori okumustum onuda yazıyım eleman Dofun iplerinin tutma kısımları hariç Kairosekiden yapılmıs olduğunu iddia ediyordu ki böyle çıkarsa muazzam bir güç olur.

Pek antisi çıkıcak gibi durmuyor çünkü Law oda içinde kendi kesme saldırılarını kontrol ediyor eğer hepsini kontrol edebiliyor olsaydı Tashiginin saldırısı için bir engelleme yapmazdı. Tabi anti derken geniş almak lazım eğer Dof ip (tel) kullanıyorsa Law room içinde bu telleri kesebilir. Ayrıca yabancı bir forumda bir teori okumustum onuda yazıyım eleman Dofun iplerinin tutma kısımları hariç Kairosekiden yapılmıs olduğunu iddia ediyordu ki böyle çıkarsa muazzam bir güç olur.
arkadaşın teorisi düşündüğünden biraz farklı. Gannicus law ın room içinde kesilemeyeceğini düşünüyordu.. dof karşısındakini kesmek için kullandığı kabloları room içinde yerini değiştirebilir diyordu.. ama yanlış hatırlıyorda olabilirim... bu sebeble antisi gibi birşey söz konusu. telleri kesme de ihtimal dahilinde.... dof un iplerinin tutma kısımları hariç derken biraz farklı bu zamana kadar hep yetenek kullanıcısı olduğunu düşünmüştüm... yani kukla ustası ve muazzam haki... farklı

arkadaşın teorisi düşündüğünden biraz farklı. Gannicus law ın room içinde kesilemeyeceğini düşünüyordu.. dof karşısındakini kesmek için kullandığı kabloları room içinde yerini değiştirebilir diyordu.. ama yanlış hatırlıyorda olabilirim... bu sebeble antisi gibi birşey söz konusu. telleri kesme de ihtimal dahilinde.... dof un iplerinin tutma kısımları hariç derken biraz farklı bu zamana kadar hep yetenek kullanıcısı olduğunu düşünmüştüm... yani kukla ustası ve muazzam haki... farklı
Bu adamın teorisinde Smokerin Juttesi gibi tutma yani eline bağladığı kısımlar normal madde kesici kısımları Kairoseki diyordu. Bunun yanında Dofun gücü çok değişik ne olduğu belli değil hani Paramacia desen nasıl bir meyve bu anlamıyorum. Neyse işallah Oda bu adamı harcamaz çok kritik işler yapıcakmış gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık