Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

Herkes biliyordur Zoro'yu favori karakteri olarak görenlerin fazla olacağını.Luffy oylamada öndeyse ana karakter seviciler sayesindedir.Ana karakterliğin etkisi yadsınamaz tüm seriler için geçerli bu.Çünkü bildiğin sahne çalıyor diğer karakterlerden aktörlerin sahne çalması gibi.
Shitgen'de herhangi bir konu hakkında izlenim edinecek kadar kalmamanı tavsiye ederim dostum.
Şu dediğin sadece orada değil globalde öyle.Zoro badass görülüyor demiştim.Nothing happened sahnesini seriye başlamayanlar bile spoiler olarak yiyor.Büyük hype yaratmış artık insanlar üzerinde Zoro.Reaksiyoncu 500 bölüm önceden biliyor sahneyi ha şimdi çıktı ha şimdi çıkacak diye yolunu gözlüyor.Şaka gibi cidden Zoro'nun etkisi. :D

Umarım sanji sonuncu olur. Onun dışında ilk onda tayfadan luffy Zoro nami olacağı kesin. Ek olarak marco oden kinemon da sıralamaya girebilir gibi duruyor

Herkes biliyordur Zoro'yu favori karakteri olarak görenlerin fazla olacağını.Luffy oylamada öndeyse ana karakter seviciler sayesindedir.Ana karakterliğin etkisi yadsınamaz tüm seriler için geçerli bu.Çünkü bildiğin sahne çalıyor diğer karakterlerden aktörlerin sahne çalması gibi.

Şu dediğin sadece orada değil globalde öyle.Zoro badass görülüyor demiştim.Nothing happened sahnesini seriye başlamayanlar bile spoiler olarak yiyor.Büyük hype yaratmış artık insanlar üzerinde Zoro.Reaksiyoncu 500 bölüm önceden biliyor sahneyi ha şimdi çıktı ha şimdi çıkacak diye yolunu gözlüyor.Şaka gibi cidden Zoro'nun etkisi. :D
Şahsi fikrini söylüyorsun sen de benim gibi. Ayrıca şunu da unutmamak lazım ana karakter sevdasına ana karakter peşinde koşan adam sayısı, ana karakter sevmiyorum o yüzden coolum kafası yaşayan adam sayısının yanında oldukça düşük kalır ki bunu serilerin genelinde de görebilirsin. Zoro da çok kaliteli iyi işlenmiş sevdiğimiz bir karakterdir ama Luffy'e geçiliyor olmasını farazi nedenlere bağlamaya gerek yok geçildiği adam Luffy. Boru değil yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık