Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

7. Popüler Karakterler Anketi

Daha tam işlenmedi.
Şuan tam tartışma yapacak bir ortamda değilim ama şöyle basitçe ifade edeyim.

Luffy, Korsanlar kralı olmayı amaçlıyor, amacı bu. Amacını gerçekleştirdikten sonra herhangi başka bir şeyin peşine düşüp düşmeyeceği ise kendi bileceği iş. Law'ın durumu da buna benziyor.

Üye silindi 5781

Law boş çar, seriye D. atalım Luffy'e yancı olsun demişler ondan varolmuş. Adamın bir gayesi, varoluş amacı yok onun dışında. Hayali Doflamingo'yu indirmekti onu da Luffy'nin yancısı olarak yaptı, hayallerimi sana emanet ediyorum deyip götünü taşa oturttu lkajsdlksadk. Biri bana Law'ın neden şu anda denizlerde olduğunu söyleyebilir mi yahu?
Şahsen serideki misyonunun, timeskip sonrası o çok uzak kaldığımız D. gülüşünü tekrar göstermek olduğunu düşünüyorum. Yani umarım oyledir , yoksa bu raftele kadar bırakmaz bizi

Law'ı objektif olarak değerlendirince kaliteli bir karakter ama bu kadar popüler olması göz önüne alındığında kesinlikle overrated.

Seride Calgaralar, Nolandlar, Aceler, hedefine ulaşamadı. Bunun ne haddine, Dof indi bitti gitti işte, ölsün
Bir saniye ace'in hedefi mi vardı? :D ben onu kral olmak istemeyen bubasının yanında serum partileri yapacağını sanıyordum. :D
Şuan tam tartışma yapacak bir ortamda değilim ama şöyle basitçe ifade edeyim.

Luffy, Korsanlar kralı olmayı amaçlıyor, amacı bu. Amacını gerçekleştirdikten sonra herhangi başka bir şeyin peşine düşüp düşmeyeceği ise kendi bileceği iş. Law'ın durumu da buna benziyor.
PH den beri kaido'yu devirmek istiyordu. Eğer bir amacı olmasaydı %30 şansı olduğu yonkou'ya dalmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık