Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Yanlız geçen bölüm ve bu bölüm Law da çok iyiydi ya :( Çok güzel yerde yatıyordu :( Herkezin gözler Zoro ya kaydı ama Law ı takdir eden yok :(

Tehlikeli dedi mangada böyle bir şey yok. Sadece dışarı sıçramak insafsızca diyordu
Mangadada tehlikeli diyordu :/

Unknown

Herkes öyle yatamaz. Alkışı hakediyor
Her ne kadar mobil linki bir türlü kopyalayamasam da 8. Sayfa da öyle demiyor.
Üşengeç adamım ben şimdi arayıp bulamam :/ Ama ben "Tehlikeli" dediğini hatırlıyorum.Yada ona benzer bir betimleme yaptı işte :/

Ulan hüloğ diye dalga geçtiğin adamda bir argüman var, sende o da yok. Gelmiş cakas atıyorsun bir de burada. Biz sana olan olaylardan bahsediyoruz, sen varsayımsal yaklaşıp bak şu şöyle yaptı kesin Zoro öyle değildir ayağı çekiyorsun. Sonra ben antifan değilim, sizi objektif ayağına Zoro'yu yüceltiyorsunuz diyorsun. Butthurt olduysan kanıt bul göster burada eyvallah çekelim. Yaptığın varsayımlarla, delile dayalı fikirleri olan adamlarla dalga geçmeye kalkma. Yaklaşımını az çok tahmin ettiğimiz halde seni adam yeirne koyup tartışanda kabahat.
Adam kafasında klişeleşmiş hikaye örgüsünü kanıt gibi sunup, argümanını seri içinden örnek vererek karşı çıkan adamlarla dalga geçmeye çalışıyor, şekle bak anasını satayım.
Argüman? Ahahahaha düşündüğüm gibi.Hala 2y öncesindesin :D:D:D Kardeş sorduk 2y sonra var mı yok.İşte ben de bunu diyorum YOK YOK YOK.Nereden geliyor kesinlik? Sen Oda'nın asistanı mısın? Varsayım dediğin şeyleri soralım anket açıp.Kardeşim 1 kanıt yok 2y sonra.Luffy geçmiş olabilir mi evet.

Cevap ver işte varsayımlara ben de tamam diyeyim.De ki 2 yıl sonra şu kanıt var.Tamam.De ki Luffy'nin geçme ihtimali 0.Ve 0 olma sebebini göster.Gösteremiyorsan varsayıma bok atma.

Cevap ver de ki Law %100 sağlam olsaydı ve Issho Zoro'ya yaptığı saldırıyı ona yapsa Law teke giderdi,kurtulamazdı.Eyvallah ama şuna inanır mısın? Forum inanır mı? Smoker'ın izin vereceğini bilsem anket açar gözüne sokardım da izin vereceğini sanmam.

Varsayımlara mantıksız diyemiyorsun 2 y önceki olayı argüman diye sallıyorsun.Dedik işte Lucci de daha güçlüydü şimdi de öyle midir? Herkes aynı seviyede mi gelişir? Varsayımlara mantıksız diyemiyorsun öyle ötüyorsun.

Roronoa Zoro

Ürperme efekti sonrası Acımasız diyor. Tehlikesinden değil de öldürmeye yönelik olduğundan dolayı sanırım o şekilde ifade ediyor.

Unknown

Ürperme efekti sonrası Acımasız diyor. Tehlikesinden değil de öldürmeye yönelik olduğundan dolayı sanırım o şekilde ifade ediyor.
Heh işte böyle birşey hatırlıyordum.Çünkü manga zamanında da Zoro fanları gaza gelip "OO biz süperiz laaan" demişlerdi de :(

Roronoa Zoro

Kusura bakmayın, okuduğum çeviri farklı sekildeydi.
Büyük ihtimalle mangareader'ın çevirisini okumuşsundur. Çok kafa karıştırıyor yaptıkları saçmalıklar. Mesela bu haftaki bölümü 3 kere felan okudum anlayana kadar. Daha doğrusu anlamaktan umudu kesene kadar. Herif çevirirken ben ne çevirdim ulan dememiş.

Senin iddialarını pek kabul etmedim aslında, niye öyle bir çıkarım yaptın anlamadım. Zoro fiziksel olarak neden Luffy'den güçlü olacak;
1- Tekniklerini en üst düzey kullanması için fiziğinin güçlü olması gerekiyor.
2- Bu adam 5 yaşından beri Body Building yapıyor.

Tutturmuşsun bir, Luffy daha güçlü rakip eşleşiyor diye gidiyorsun. Sanki hakiyi meyveyi kapatıp öyle dalıyor Luffy. :/
İyi de Zoro da kılıçları atıp dalmıyor ki:D Saf güç ona da lazım Luffy'e de.Haki demişsin herkese lazım Ahmet'i Mehmet'i geç.Zoro'da da var ve kullanıyor.Luffy'nin meyvesi olması,hakisi olması saf güce çok ihtiyacı olduğu gerçeğini değiştirmiyor yani.Doruki olarak Enies Lobby'de sence en fazla kimdi? Luffy mi Zoro mu?

Luffy 10 ise saf güçte Zoro'nun illa 11 olmasına gerek yok 9-9.5 olsa da yeter.

Kas demişsin.Sanki Sanji mutfakta bir yandan yemek yapıp diğer yandan dambıl çalışıyor.Ama adam çalışmasa da dorukisi artıyor mu? Artıyor.Yonkolar,amiraller,Dof,Jozu vs o saf güce dambılla mı ulaştılar? Zorlamışsın be hacı.Mangada gösterilmese ne? İnanıyor musun serideki herkesin dambıl çalışarak çalıştığına desem inanırım yazarsın ama aslında inanmazsın gerçekçi olalım.Hoş ortada Sanji-Luffy örnekleri mevcut zaten.Gerçek evrende değiliz sonuçta.Bu evrende durum bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık