Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rakipleri zaten fena oluyor Zoro'nun daha iyi olabilirdi ama fena gitmiyor.Daha east blue'da Mihawk ile karşılaştı.Arabasta'da çeligi ksemeye calıştı Daz bones ile karşılaştı.Gökyüzü adasında yıldırım meyvesi ile karşılaştı Luffy normal Enel ile dövüştü.Sadece bana göre Cp9 arc'ında Luffy'i ön plana cıkardı diger arc'ta telafi etti Kuma ile karşılaştırdı.Zoro'ya nasıl rakip vercegini biliyor en hayvani adamları cıkarıyor yeri geldiginde karşısına.
Luffy'nin karşılaştıgı adamlar meyve yetenegi cok tehlikeli adamlar oluyor fark burada,Bigmom bile en tehlikeli meyvelerden birisine sahip gibi.Zoro gene bir şeyleri kesmeye çalışır Luffy bir meyvenin üstesinden gelmeye çalışır.
Abi Mihawkla karşılaşmasını karşılaşma olarak mı sayıyorsun cidden:ehe:.Eğer olaya bu noktadan bakacak olursak Zoro babunlarla cebelleşirken Luffy'nin 3 amiral+Teach+Mihawk+Birsürü güçlü adamla karşılaştığını göz önüne almak gerekir.Yahu Zoro'nun karşılaştığı adamlarla Luffy'ninkileri nasıl bir gördün anlamadım.Crocodile gibi meşhur bir shici ile Bon clay'in bile dalga geçebildiği bir demir adamı kıyaslalıyorsan,ya da Gecko Moria gibi Big felaketle Zombi bozuntusunu kıyaslıyorsan denecek bir şey yoktur daha:ehe:

Abi Mihawkla karşılaşmasını karşılaşma olarak mı sayıyorsun cidden:ehe:.Eğer olaya bu noktadan bakacak olursak Zoro babunlarla cebelleşirken Luffy'nin 3 amiral+Teach+Mihawk+Birsürü güçlü adamla karşılaştığını göz önüne almak gerekir.Yahu Zoro'nun karşılaştığı adamlarla Luffy'ninkileri nasıl bir gördün anlamadım.Crocodile gibi meşhur bir shici ile Bon clay'in bile dalga geçebildiği bir demir adamı kıyaslalıyorsan,ya da Gecko Moria gibi Big felaketle Zombi bozuntusunu kıyaslıyorsan denecek bir şey yoktur daha:ehe:
Dedim ya adamlarda tehlikeli meyve oluyor farkları burada oluyor,Luffy antisi cıkıyor üstüne su atıyor yada içine gölge alıyor oldu bitti olay işte.
Doflamingo herkes yenebilirmi belki Luffy'nin yenemiyecegi adamları harcar ama o tellerdende kurtulmanın bir yolunu bulur yener.
Olay adamda deil meyvede oluyor o meyvenin zayıflıgınıda bulunca iş bitiyor zaten.

Alpamis

Luffy her zaman daha güçlü olacak, burada bir sıkıntı yok. Sıkıntı olan şey, bu üstünlüğün fiziksel güç tabanlı olup olmayacağı. Yani Zoro asla meyve yemeyecek, belki hiç H. Haki açmayacak, diğer hakileri Luffy'den zayıf kalacak ama dayanıklılık ve patlayıcı fiziksel güçte Luffy'den üstün olacak Zoro, benim anlatmaya çalıştığım şey bu.
Her şeyi kabul ettin de niye diğerlerini kabul edemiyorsun ? Yani neden Luffy'den üstün olucak onu anlamadım ? Aynı güçte ki rakiplerle mi dövüşüyordu bunlar da böyle bir şey demeyi düşündün ?

Dedim ya adamlarda tehlikeli meyve oluyor farkları burada oluyor,Luffy antisi cıkıyor üstüne su atıyor yada içine gölge alıyor oldu bitti olay işte.
Doflamingo herkes yenebilirmi belki Luffy'nin yenemiyecegi adamları harcar ama o tellerdende kurtulmanın bir yolunu bulur yener.
Olay adamda deil meyvede oluyor o meyvenin zayıflıgınıda bulunca iş bitiyor zaten.

Şimdiye kadar Luffy'nin düşmanlarını handikaplı şekilde yenmiş olması handikap sayesinde onları Zoro'nunda yenebileceği anlamına gelmiyor.

Amiral, Zoro'ya acıdı. Deliğe fazla girmeden kaçmasına imkan sağlamış, yoksa gömer üstüne de toprağı serpermiş.

Not:Ciddiyim.
Amiral bizimkileri seviyor nedense.Fujitora,Kizaru yada Akainu gibi bir adam olsaydı ilk karşılaştıklarında bizimkilerin perti çıkmıştı.

Zoro'da bir kılıç salladı diye gaza geldi zoro fanları.Fuji gibi bir amirale denk geldiğine dua etsin Zoro.

Peki güzel kardeşim.Akainu gibi magmanın kendisi olan birinin neden o derece hayvani bir fiziksel gücü+hakisi var ? Senin dediğin gibi olmuyor işte.Kuma olayında da sanki dersin vs attılar adamla :D güldürdün beni
Akainu'yu magma kullanmadan kaç defa gördün de fiziksel gücü yüksek dedin, çok merak ettim şimdi. :/

Her şeyi kabul ettin de niye diğerlerini kabul edemiyorsun ? Yani neden Luffy'den üstün olucak onu anlamadım ? Aynı güçte ki rakiplerle mi dövüşüyordu bunlar da böyle bir şey demeyi düşündün ?
Senin iddialarını pek kabul etmedim aslında, niye öyle bir çıkarım yaptın anlamadım. Zoro fiziksel olarak neden Luffy'den güçlü olacak;
1- Tekniklerini en üst düzey kullanması için fiziğinin güçlü olması gerekiyor.
2- Bu adam 5 yaşından beri Body Building yapıyor.

Tutturmuşsun bir, Luffy daha güçlü rakip eşleşiyor diye gidiyorsun. Sanki hakiyi meyveyi kapatıp öyle dalıyor Luffy. :/

Alpamis

Akainu'yu magma kullanmadan kaç defa gördün de fiziksel gücü yüksek dedin, çok merak ettim şimdi. :/
Yok zaten Amiral olabilecek kapasitede olan birinin fiziksel gücü seride normal görülecek seviyededirler.Bunu zaten Amiral olmasından dolayı diyorum.Zaten Karasakal gibi biri WB'den ve meyvesinden korkmuyorken (Nedenini bilirsin) Akainu'dan köşe bucak kaçıyordu.Çünkü elinde meyvesini iptal edecek bir meyve varken yine de meyvesinden korkuyordu.

Alpamis

Senin iddialarını pek kabul etmedim aslında, niye öyle bir çıkarım yaptın anlamadım. Zoro fiziksel olarak neden Luffy'den güçlü olacak;
1- Tekniklerini en üst düzey kullanması için fiziğinin güçlü olması gerekiyor.
2- Bu adam 5 yaşından beri Body Building yapıyor.

Tutturmuşsun bir, Luffy daha güçlü rakip eşleşiyor diye gidiyorsun. Sanki hakiyi meyveyi kapatıp öyle dalıyor Luffy. :/
1)Luffy'le ne alakası var ya tekniğini en üst düzeyde kullanabilmesi için Luffy'den üstün bir fiziğe mi ihtiyacı var ? Ben bundan hiçbir anlam çıkaramadım.
2)Zaten Mihawk Shanks WB vb. serinin en üst düzey karakterleride Body Building yapıyorlarmış.
Not:Mihawk'ı dahil etmemin sebebi en üst düzey değil en güçlü kılıç ustası ünvanına sahip olduğu içindir.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık