Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğerlerini küçümseme bence.:) Özellikle Kid için konuşuyorum Luffy'den güçlü çıkarsa pek şaşırmam açıkçası.
Kid benim adam ya.Çok şey bekliyorum ondan :D
Houshoku falan verip meyvesini de güzel bir şekilde düzenlerse mükemmel bir rakip olur.Ayrıca tayfasını da özenerek hazırlamış diğer novalara göre ve 2 tane nova vermiş bizim tayfa dışında.

Valla hacı,kusura bakma ama Oda bu fan olayını pek takan biri değil.Adam kendi söyledi tek okuyucu benim 15 yaşımdaki halim diye.Eğer dediğin gibi olsaydı şimdiye kadar Luffy'nin rakipleriyle Zoro'nun rakipleri arasında bariz güç farkı olmazdı.Kusura bakma ama tayfaya iki tane KK ayarı adam fazla biraz.
Takan biri degilse ben bir şey bilmiyorum bu arc amiral adaya niye geldi ortalarda dolanıyor anca konuşuyor,sebebi marineford iyi sattı amiraller iyi sükse yapıyor adaya'da getirelim satış yapalım dertleri bu.Zoro tayfaya neden cizildi daha fazla sattırsın diye, Jump işini biliyor böyle karekter tasarla satar demişler E.oda'da almış Buggy'nin tayfasından bizim tayfaya koymuş.

Roronoa Zoro

Birine dayanmakla, dayanıklılık farklı şey. Türkçenin güzelliğinden iletişim kuramıyoruz.
İngilizce yazalım bari. Dayanıklılık -Durability- Birine dayanmak -Stand Against-

Takan biri degilse ben bir şey bilmiyorum bu arc amiral adaya niye geldi ortalarda dolanıyor anca konuşuyor,sebebi marineford iyi sattı amiraller iyi sükse yapıyor adaya'da getirelim satış yapalım dertleri bu.Zoro tayfaya neden cizildi daha fazla sattırsın diye, Jump işini biliyor böyle karekter tasarla satar demişler E.oda'da almış Buggy'nin tayfasından bizim tayfaya koymuş.
Satış politikası bir ölçüde önemli olabilir.Ama senin dediğin gibi olsaydı,Zoro'nun rakiplerinin Luffy'nin rakipleriyle denk olması gerekirdi

Alpamis

Hala anlamıyorsun, Luffy babasının hayrına mı Zoro'dan daha güçlü kişilerle karşılaşıyor? Adamda Zoro'dan daha sağlam 2 tip, Zoro'da olmayan 1 tip haki var, üstüne saldırı ve savunma olarak kendisine müthiş bir katkı sağlayan meyvesi var, meyve dolayısıyla Luffy daha dayanıklı, daha hızlı ve daha güçlü. Hal böyle olunca Zoro'dan daha farklı adamlarla dövüşüyor Luffy, ki o adamlarla Zoro'nun dövüşmemesi mangakanın kurgusudur, Zoro 2 yıl sonra pekala hapçı Hordy ile, CC ile, Dof ile dövüşebilirdi, mangaka farklı eşleşme yaptı, Zoro Dof'a koşarken araya Issho girdi, sonra ikisi birlikte kaçtılar. Zoro'nun ne suçu var yani? :S
Öyle şeyler söylüyorsun ki içimden ben giderim Mersine sen gidiyon İsviçre'ye demek geliyor.Zoro'nun dövüşmemesi mangakanın kurgusu oluyorda.Demek o kurguda Zoro onları yenebilecek biri değil.Ama her nasıl oluyorsa kendi kurgunu da olaya dahip edip ama aslında Zoro onlarla dövüşebilirdi Zoro'nun suçu ne ya sanki mangayı yazan adam adamın sınırını bilmiyormuş gibi.:S

Satış politikası bir ölçüde önemli olabilir.Ama senin dediğin gibi olsaydı,Zoro'nun rakiplerinin Luffy'nin rakipleriyle denk olması gerekirdi
Rakipleri zaten fena oluyor Zoro'nun daha iyi olabilirdi ama fena gitmiyor.Daha east blue'da Mihawk ile karşılaştı.Arabasta'da çeligi ksemeye calıştı Daz bones ile karşılaştı.Gökyüzü adasında yıldırım meyvesi ile karşılaştı Luffy normal Enel ile dövüştü.Sadece bana göre Cp9 arc'ında Luffy'i ön plana cıkardı diger arc'ta telafi etti Kuma ile karşılaştırdı.Zoro'ya nasıl rakip vercegini biliyor en hayvani adamları cıkarıyor yeri geldiginde karşısına.
Luffy'nin karşılaştıgı adamlar meyve yetenegi cok tehlikeli adamlar oluyor fark burada,Bigmom bile en tehlikeli meyvelerden birisine sahip gibi.Zoro gene bir şeyleri kesmeye çalışır Luffy bir meyvenin üstesinden gelmeye çalışır.

Alpamis

Rakipleri zaten fena oluyor Zoro'nun daha iyi olabilirdi ama fena gitmiyor.Daha east blue'da Mihawk ile karşılaştı.Arabasta'da çeligi ksemeye calıştı Daz bones ile karşılaştı.Gökyüzü adasında yıldırım meyvesi ile karşılaştı Luffy normal Enel ile dövüştü.Sadece bana göre Cp9 arc'ında Luffy'i ön plana cıkardı diger arc'ta telafi etti Kuma ile karşılaştırdı.Zoro'ya nasıl rakip vercegini biliyor en hayvani adamları cıkarıyor yeri geldiginde karşısına.
Luffy'nin karşılaştıgı adamlar meyve yetenegi cok tehlikeli adamlar oluyor fark burada,Bigmom bile en tehlikeli meyvelerden birisine sahip gibi.Zoro gene bir şeyleri kesmeye çalışır Luffy bir meyvenin üstesinden gelmeye çalışır.
Peki güzel kardeşim.Akainu gibi magmanın kendisi olan birinin neden o derece hayvani bir fiziksel gücü+hakisi var ? Senin dediğin gibi olmuyor işte.Kuma olayında da sanki dersin vs attılar adamla :D güldürdün beni

Amiral, Zoro'ya acıdı. Deliğe fazla girmeden kaçmasına imkan sağlamış, yoksa gömer üstüne de toprağı serpermiş.

Not:Ciddiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık