Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

30 Belly Bütçe ile İdeal Tayfanı Oluştur

Ryuma'nın eğittiği kişi potansiyeli olmasa da en kötü bir sağ kol seviyesi falan olur herhalde. :D
Aynen. Bir de Kuina gibi potansiyelli birini eğitse ühüüüü...

X Drake boş adam değil canım. Sadece kadınlara karşı zaafı olması beni soğuttu kendisinden. Başka bir sıkıntısı yok. Denizci olduğu anlaşılınca tekrar bir kanım kaynadı kendisine.
Adam Türk. Başka türlüsü mümkün müydü ki? :oleyo2:
Müttefik konusunu sizin hayal gücünüze, zevkinize bırakıyorum. Başta bir kural koymadığım için şimdi kısıtlamak olmaz. Herkes istediği gibi kullansın. :D
Ha şöyle. :artiz:
Ne öyle. Hem 4 belly al, hem de "gösteririm ama elletmem" de. :fool:

Luffy 5
Kata 5
Enel 5
Teach 4
Dördünü alıp çekiliyorum başkasına gerek yok geri kalan 11 puanım dünyayının geri kalanına hediye olsun ihtiyaçları olacak :D

Başta 5 belly olarak düşünmüştüm onları, konuyu açarken 4'e çektim. Çok insaflıyımdır. :D
Ben de başta 5 belly diye düşünmüştüm. Sona 6 belim ve 3 boş koltuğum kalınca yana yakıla naapacam diye düşünürken 4 belly olduğu gerçeği güneş gibi doğmuştu mesajıma. :fool:
Fakirlik bak. Üç boş koltuğu doldurmak için 6 değil, 7 belly'm kalmış diye seviniyorum.
(Hayır o koltuklardan biri kaptan, biri doktor koltuğuydu üstelik. :oleyo2:)

Kaptan: Croco 3 Otoriter ve fiyatı uygun biri.

Yardımcı Kaptan: Marco 4 konuşmaya gerek yok savaş gücü olarak da yükseğe taşır. Belki Benn Beckman da olabilirdi yerine.

Rotacı: Bepo 2 tam bir fiyat performans canavarı.

Doktor: CC 3 Diğerleri ya çok pahalı ya da yetersizdi, en uygunu bu geldi.

Nişancı: Van Augur 4 Başbuğ'dan ödün vermek olmaz.

Dövüşçü: Kawamatsu 4 Kappapapapapa.

Aşçı: Hacchan 2 Sanji'den 3 kat hızlı yemek yapar, anladınız.

Komedi Unsuru: Zeus 4 Bir başka Başbuğ.

Marangoz: Kaku 3

Miço: Tamanegi 1 Korsanlık ve miçoluk geçmişi var zaten, "bir milyoncu" ürünü gibi kaptım.

Müttefiğimiz de olmayı versin Allah Allah bir de onunla mı uğraşalım.

Ben de başta 5 belly diye düşünmüştüm. Sona 6 belim ve 3 boş koltuğum kalınca yana yakıla naapacam diye düşünürken 4 belly olduğu gerçeği güneş gibi doğmuştu mesajıma. :fool:
Fakirlik bak. Üç boş koltuğu doldurmak için 6 değil, 7 belly'm kalmış diye seviniyorum.
(Hayır o koltuklardan biri kaptan, biri doktor koltuğuydu üstelik. :oleyo2:)
Kaptanı baştan alacaksın, kafan rahat edecek. :D

Kaptan: Croco 3 Otoriter ve fiyatı uygun biri.

Yardımcı Kaptan: Marco 4 konuşmaya gerek yok savaş gücü olarak da yükseğe taşır. Belki Benn Beckman da olabilirdi yerine.

Rotacı: Bepo 2 tam bir fiyat performans canavarı.

Doktor: CC 3 Diğerleri ya çok pahalı ya da yetersizdi, en uygunu bu geldi.

Nişancı: Van Augur 4 Başbuğ'dan ödün vermek olmaz.

Dövüşçü: Kawamatsu 4 Kappapapapapa.

Aşçı: Hacchan 2 Sanji'den 3 kat hızlı yemek yapar, anladınız.

Komedi Unsuru: Zeus 4 Bir başka Başbuğ.

Marangoz: Kaku 3

Miço: Tamanegi 1 Korsanlık ve miçoluk geçmişi var zaten, "bir milyoncu" ürünü gibi kaptım.

Müttefiğimiz de olmayı versin Allah Allah bir de onunla mı uğraşalım.
Bepo, CC, Hatchan, Zeus. Neşeli tayfa. :D
Orada Ace vardı, Sabo vardı, X-Drake vardı, daha başka sevdiğim bir yığın karakter vardı seçemedim napiyim. :artiz:

Ama yaptığım iki listede de fiyat performans bakımından en iyi kaptanları seçtiğimi de gördüm hani.
Fiyat-performans açısından en iyi kaptan Fisher Tiger bence. Karakterleri ben ayarladığım için seçim yapmadım ama yapsaydım onu alırdım muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık