Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

30 Belly Bütçe ile İdeal Tayfanı Oluştur

Aynen. Sırtımı sağlama alıp, istediğim gibi bir tayfa kuruyorum. Hem güçlü oluyor, hem güzel oluyor.
Ben anlıyorum bu işten. :oleyo2:

Gerçi 2. Tayfam cidden bayağı güçlü X-Drake, Katakuri, Jimbei, Kuina, Brook.
Hani İlk tayfam da fena değil ama Brook ve Katakuri yok.
2. tayfa özellikle Katakuri'den dolayı artı sağlıyor ama Leo da aynı şekilde düşürüyor. :D

Kaptan;doflamingo 4
Yardımcı Kaptan; Marco 4
Rotacı; jinbe 3
Doktor; Caesar 3
Keskin Nişancı; vasco shot 3
Dövüşçüler; charlotte cracker 5
Aşçı; cosette 1
Eğlence Unsuru; gonbe 1
Marangoz; Queen 3
Miço; sugar 3

Dövüş odaklı yorumladığım için öyle dedim. Yoksa Leo'ya lafım yok. İş yapar, koca yürekli Leo Reis. :D
Dövüşte de iyi.
Hani pek tecrübesi yok. Tüm ömrü greenbitte saklanmakla geçmiş. Ama denizlere açıldığında güçlü rakipler görür, haki öğrenir, zaten ırkı güçlü.
Kuina'yla beraber en çok gelecek vaad eden dövüşçüm o benim. O tayfada iki sene yeni dünyayı gezdiğini düşünsene. :oleyo2:

Müttefik law gibi bizimle takılacaksa kadro değişir veya hangi durumlarda bize yardım eder onuda ekleyebilirsin. Ben hep yardım edemeyeceğini düşündüğüm için puan eklemedim.

Dövüşte de iyi.
Hani pek tecrübesi yok. Tüm ömrü greenbitte saklanmakla geçmiş. Ama denizlere açıldığında güçlü rakipler görür, haki öğrenir, zaten ırkı güçlü.
Kuina'yla beraber en çok gelecek vaad eden dövüşçüm o benim. O tayfada iki sene yeni dünyayı gezdiğini düşünsene. :oleyo2:
Geleceğe yatırım, diyorsun yani. O da güzel. :D Yalnız Kuina en potansiyelli kişi olabilir ya.
Müttefik law gibi bizimle takılacaksa kadro değişir veya hangi durumlarda bize yardım eder onuda ekleyebilirsin. Ben hep yardım edemeyeceğini düşündüğüm için puan eklemedim.
Başta eklemediğim için şimdi eklemek olmaz. Tabii müttefik dediğimiz zaman, tayfa üyesinden farklı olması lazım. Sürekli yanında olursa tayfa üyesinden farkı kalmaz. Law'a bakma sen. Sırf bu sebepten Law'dan soğudum ben. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık