Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

30 Belly Bütçe ile İdeal Tayfanı Oluştur

Öncelikle tamamen güç üzerine bir tayfa kuracağım.

Kaptan;
Sabo. Meyvesi etkili oldu ayrıca kaptanlar en güçlü veya ikinci kişidir muhtemelen. (5 :beli:)

Law'ı meyvesinden dolayı istiyordum aslında ancak Sabo daha uygun geldi konu güç olunca.

Yardımcı Kaptan;
Marco. Meyvesi gerçek anlamda etkili oldu. Pek çok rakibe karşı tayfayı korumak için tank görevi görebilir ve daha sonrasında iyileştirmede epey yardımı olur. (4 :beli:)

Zekası yüzünden Beckman da olabilirdi ancak biraz daha komplike bir tayfa istiyorum.

Rotacı;
Jinbei. Gücü ve tayfanın meyve kullanıcıları odaklı olması etkili oldu. Deniz savaşında kilit isim. (3 :beli:)

Doktor;
Kureha. 141 yaşındaki çıtır ablamız. Açıkçası bu konuda benim için rakipsiz galip oldu. Muhtemelen yaşı dolayısıyla tıp en bilgili doktor kendisidir. (3:beli:)

(Her ne kadar Davul adası iklimi sebebiyle bitkiler konusunda bir dezavantajı olsa da.)

Keskin Nişancı;
Van Augur. Ada seviyesi mesafeden headshot yapabilmesi kesinlikle etkili oldu. (4:beli:)

Dövüşçü;
Lucky Roux. İsmi (Red Kit) burada kilit etken oldu. Aslında klon yapma becerisi yüzünden Cracker'i alacaktım. Çok işlevli olurdu cidden ve acil durumlarda müthiş yemek kaynağı olurdu ama suya zayıflığı aklıma gelince Luke'yi seçtim. (4 :beli:)

Aşçı;
Makino. Tayfanın onlara kol gerecek birine ihtiyacı var. (2 :beli:)

Aslında Zeff veya Sanji'yi isterdim ancak para kalmadı. Ve ayrıca en başta çok ucuz diye Cosette'yi almıştım ancak 1 beli arttı. :bilmem:

Eğlence Unsuru;
Aslında bunu gereksiz buldum ancak zorunlu olduğu için ucuz olması sebebiyle Kumashi. (1 :beli:)

Marangozlar;
Aralarındaki en iyi marangoz Tom-san'ı isterdim ancak cidden param yok. Sadece ve sadece ikinci adam olduğu için Queen diyorum. Aksi taktirde yüzüne bile bakmazdım. (3 :beli:)

Miço;
Piiman. (1:beli:)

Müttefiğe para kalmadı. Mifak'ı istiyordum :(

Bu tayfa hem iş yapar hem boş yapar. Tam oturttum ayarı.
Bu tayfayla takılan sıkılmaz. :D
Öncelikle tamamen güç üzerine bir tayfa kuracağım.

Kaptan;
Sabo. Meyvesi etkili oldu ayrıca kaptanlar en güçlü veya ikinci kişidir muhtemelen. (5 :beli:)

Law'ı meyvesinden dolayı istiyordum aslında ancak Sabo daha uygun geldi konu güç olunca.

Yardımcı Kaptan;
Marco. Meyvesi gerçek anlamda etkili oldu. Pek çok rakibe karşı tayfayı korumak için tank görevi görebilir ve daha sonrasında iyileştirmede epey yardımı olur. (4 :beli:)

Zekası yüzünden Beckman da olabilirdi ancak biraz daha komplike bir tayfa istiyorum.

Rotacı;
Jinbei. Gücü ve tayfanın meyve kullanıcıları odaklı olması etkili oldu. Deniz savaşında kilit isim. (3 :beli:)

Doktor;
Kureha. 141 yaşındaki çıtır ablamız. Açıkçası bu konuda benim için rakipsiz galip oldu. Muhtemelen yaşı dolayısıyla tıp en bilgili doktor kendisidir. (3:beli:)

(Her ne kadar Davul adası iklimi sebebiyle bitkiler konusunda bir dezavantajı olsa da.)

Keskin Nişancı;
Van Augur. Ada seviyesi mesafeden headshot yapabilmesi kesinlikle etkili oldu. (4:beli:)

Dövüşçü;
Lucky Roux. İsmi (Red Kit) burada kilit etken oldu. Aslında klon yapma becerisi yüzünden Cracker'i alacaktım. Çok işlevli olurdu cidden ve acil durumlarda müthiş yemek kaynağı olurdu ama suya zayıflığı aklıma gelince Luke'yi seçtim.(4 :beli:)

Aşçı;
Makino. Tayfanın onlara kol gerecek birine ihtiyacı var. (2 :beli:)

Aslında Zeff veya Sanji'yi isterdim ancak para kalmadı. Ve ayrıca en başta çok ucuz diye Cosette'yi almıştım ancak 1 beli arttı. :bilmem:

Eğlence Unsuru;
Aslında bunu gereksiz buldum ancak zorunlu olduğu için ucuz olması sebebiyle Kumashi. (1 :beli:)

Marangozlar;
Aralarındaki en iyi marangoz Tom-san'ı isterdim ancak cidden param yok. Sadece ve sadece ikinci adam olduğu için Queen diyorum. Aksi taktirde yüzüne bile bakmazdım. (3 :beli:)

Miço;
Piiman. (1:beli:)

Müttefiğe para kalmadı. Mifak'ı istiyordum :(
Makino ve Kumashi olmasa Piiman kendini denize atardı. :D

Güzel konu eline sağlık eğlence içeriği güzel olmuş bende diziyorum o zaman

Kaptan : Crocodile (3 Berry)

Yardımcı Kaptan : Katakuri (5 Berry)

Rotacı : Bepo (2 Berry)

Doctor : CC (3 Berry)

Nişancı : Baby Five (2 Berry)

Dövüşcü : Vista (4 Berry)

Aşçı : Sanji (5 Berry)

Eğlence Unsuru : Gaimon (1 Berry)

Miço : Kappa (1 Berry)

Müttefik : Oyaji (4 Berry)

Son düzenleme:

Miço : Marianne (2 Berry)

Teşekkür ederim, senin de eline sağlık. Sanırım 31 belly olmuş tayfan. :D

Miço : Marianne (2 Berry)

Ben senin tayfa baştan sona Luffy olur diye düşünüyordum baya şaşırdım buna, dengeli olmuş :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık