Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

+21 marid cinlerin yaşadıkları yerler cinniya dişi cin habais.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyku felci olayını bilmeme rağmen bazen bende uyanınca panik oluyorum. Sonuçta kafan hemen yerine gelmiyor ve uyanınca ''ne oluyor lan'' falan diye korkabiliyor insan. Hele birde hayatı boyunca hurefeler duymuş bir insan için çok daha korkunç olması doğal birşey. İnsanların korkularından yararlanmakta kolay.

Yüz üstü olsan daha eğlenceli olurdu. Kafan yastığa gömülü ve kıpırdıyamıyorsun. ''Biri beni boğuyor mu lan'' falan diye düşünebilirsin :D
Yüz üstü uyku felci geçiren birini henüz ne gördüm ne duydum :/ Bu felci geçirme olasılıklarında bile böyle bir tanım yok :T
Yine farkını koydun ortaya :/ Sonra bu üyeler niye foruma girmiyor :(

Konunun başlığı değişmeli :/ 1 saatir madrid cinleri diye okuyorum :/ Bu arada cinler var. Allah öyle herkese cin göstermez. Kaldırmayacak adama zaten göstermez. Hani çokta korkmayın sağınızda solunuzda ön ve arkanızda ki melekler sizi bu tür kötülüklerden korur.

Konunun başlığı değişmeli :/ 1 saatir madrid cinleri diye okuyorum :/ Bu arada cinler var. Allah öyle herkese cin göstermez. Kaldırmayacak adama zaten göstermez. Hani çokta korkmayın sağınızda solunuzda ön ve arkanızda ki melekler sizi bu tür kötülüklerden korur.
Şu kısım doğru , omuzlarınızda bir çok melek bulunmakta.Yazıcı melek , koruyucu melek.İmanınızı ne kadar kuvvetlendirirseniz , o meleklerde o kadar güçleniyor ve çoğalıyor.Ya bunların hepsi aslında Kuran'da yazan şeyler ama okumak lazım.En sağlamı da Arapça okumak lazım Kuranı.Tabi her şeyden önce Arapçayı bilmeniz gerekiyor :)

Roronoa Zoro

Çıkışta beyaz bir ışık göründü mü, o zaman anlarız var mı yok mu :D

Diyelim tamamen kafir bir adam var. Çocuklara tecavüz ediyor, sonra onları yiyor, bazılarını yakıyor, bazılarını diri diri gömüyor. Her türlü pislik var. Uyuşturucu falan gırla. Sobasında kutsal kitapları falan yakıyor. Bunu da korur mu o melekler?

Bu oturduğumuz eve yeni taşındığımızda uyku ile uyanıklık arası her gece cesetler,cenazeler görüyodum.Fenaydı cidden,yalnız yatıyodum bide odada.Sonradan düzeldi.İlk bi kaç ay çok acayipti ama.Uyku felci diye bisey varda her gece geliyodu başıma aynı şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık