Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    79
Avusturya maçında Hakan olmayacağı için Arda rahat rahat oynayabilir. Arkasına İsmail ve Okay/Salih ikilisini koymak lazım. Kenarlarda Kenan ve Barış, forvete ceza sahasında durup stoper rahatsız edecek herhangi biri koyulsa bile olur.

Beyler @artyomdh bunları bize söylemez bizi geçsin diye görmüşken paylaşayım kadro seçerken dikkat edelim tezgaha düşmeyelim.

Transfer Hakları:
Son 16: Sınırsız
Çeyrek: 3
Yarı: 5
Final: 5

Kadroda Bir Takımdan En Fazla Kaç Oyuncu Bulundurabiliriz?

Son16: 4 (önceden 3 idi)
Çeyrek: 5
Yarı: 6
Final:8

*Normalde yedeğe çektiğimiz oyuncuların puanları sayılmıyordu, artık sayılacakmış.
*Maçlar uzatmaya giderse bir oyuncunun 120dk boyunca yaptıkları sayılacakmış yani 110 da asist yaparsa ek puan alıyoruz.
*120 dakika oynayan bir oyuncu aldığı süreden dolayı ekstra puan almıyormuş üzücü

@Montana @Whitebear D @justahuman @Glorfindel @Onur @Riful
Redditçi dayılara selam (( :

Vay arkadaş. Söylediğin iyi oldu. Yoksa Barış, Arda ve Ferdi dışında Türk oyuncu almayacaktım. Hemen İsmail, MertM, ve MertG ekliyorum

Redditçi dayılara selam (( :

Vay arkadaş. Bildiğim iyi oldu Yoksa Barış, Arda ve Ferdi dışında Türk oyunu almayacaktım. Hemen İsmail, MertM, ve MertG ekliyorum
Redditçi dayılar suskun ya tatmin edici analizler bulamadım henüz. Normalde bugün kuracaktım kadroyu ama yarın kalkınca kurarım biraz daha tartışsınlar ustam.
Şimdilik defans ve orta sahayı elenmeyecek takımlardan kurmak, forvete ise gol atacak ama elenebilecek dayıları almak mantıklı geliyor sonra değiştiririz nasılsa.

Beyler @artyomdh bunları bize söylemez bizi geçsin diye görmüşken paylaşayım kadro seçerken dikkat edelim tezgaha düşmeyelim.

Transfer Hakları:
Son 16: Sınırsız
Çeyrek: 3
Yarı: 5
Final: 5

Kadroda Bir Takımdan En Fazla Kaç Oyuncu Bulundurabiliriz?

Son16: 4 (önceden 3 idi)
Çeyrek: 5
Yarı: 6
Final:8

*Normalde yedeğe çektiğimiz oyuncuların puanları sayılmıyordu, artık sayılacakmış.
*Maçlar uzatmaya giderse bir oyuncunun 120dk boyunca yaptıkları sayılacakmış yani 110 da asist yaparsa ek puan alıyoruz.
*120 dakika oynayan bir oyuncu aldığı süreden dolayı ekstra puan almıyormuş üzücü

@Montana @Whitebear D @justahuman @Glorfindel @Onur @Riful
Vay @artyomdh vay buna güvenip jokerleri kullanmadık :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 17, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık