Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Portekiz - Fransa Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Oyuncuların kendi aldığı insiyatifler sayesinde buradayız. Kaan Ayhan'a müthiş uzun pas atmasını, İsmail'e hat kıran pasları, Barış'a 90+5 de oyuna yeni girmiş gibi koşmasını, Ferdi'ye oyun kurmasını o öğretti sanki.

Çöptella TD falan değil. 🤭
Avusturya'nın press oyununu bozucak kurguda çıkardı ilk yarı o kadar iyi geçmesi maçın Montellaya yazar. İkinci yarı tek hatası da değişiklik zamanlamasıydı

UEFA'nın inatla Hollanda vs Avusturya paylaşması ne iş anlamadım.Millet hata falan demişde o paylaşımlar kaç kişinin onayından geçiyor.Hiç sanmıyorum yanlışlıkla paylaştıklarını.Belki sosyal medya ekibinin işgüzarlığıdır ama yanlışlıkla falan olan şeyler değil bence.

Avusturya'nın press oyununu bozucak kurguda çıkardı ilk yarı o kadar iyi geçmesi maçın Montellaya yazar. İkinci yarı tek hatası da değişiklik zamanlamasıydı
Şakanın dozunu abarttım galiba.

Öyle tabiki. En azından bir plan vardı ve bunu gördükleri halde yorumcular, Sergen Mergen abuk subuk eleştiriyorlar adamı. Mesela en haklıya yakın eleştiriler genelde oyuna müdahele etmemesi yönünde oluyor. Bu durumda dahi Montella sorumluluk alıyor Kenan'a ve Barış'a son derece güvendiği için belki 1 gol atarlar özgüven tazelerler diye değişikliğe erken gitmedi bence.

TD'ler ekran başındakilerden çok daha iyi biliyorlar saha içini, yardımcıları vs sürekli uyarıyorlar. Oyunculara serbestlik tanıması sürekli müdahale etmemesi aslında iyi bir hoca olduğunun kanıtı.

Ancelotti bir sözünde der ki;

İyi bir oyuncu sana futbol hakkında bildikleri her şeyi anlatabilir, ama harika bir oyuncu onu gösterir.

Avusturya Hollanda ile 10 maç yapsa 9 unu yener biri çok dağınık bir takım, biri makine gibi takım.O makine gibi Avusturya'yı biz eledik şimdi Avusturyanın yendiği o Hollanda da bizi eler tam Türk işi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 11)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık