Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

İspanya - Almanya Karşılaşması (19.00)

• Kullanılan toplam oy
    79
valencia'nın 35-40m€ istediğini yazdı fabrizio romano. gösterdiği performansı düşününce ucuz aslında.

var mı böyle bir ihtimal bilmiyorum ama ben bayern münih'e yakıştırıyorum mamardashvili'yi.
Bir sakatlık olmazsa Noyer sonrası 10-12 seneyi kapatır.

Benim de nedense içimde Reale gidecekmiş hissi var.

Kurarsın hocam. Sana güveniyorum. Hatta güvenimi test etmek için, kadronu gösterip şunları aldım beni öv falan diye bilirsin.
ingiltere, fransa ve belçika'dan oyuncu almadığımdan seçeneklerim dar olsa da

-rotasyon yapabilmek için maç günlerine dikkat ettim. her gün en az 3 oyuncumun maçı var.
-kalecilerimden biri gol yeme ihtimali en düşük olan takımlardan birinde oynuyor, diğeriyse kalesinde çok fazla şut çekileceği garanti olan takımlardan birinde.
-defansta top kapma sayısı yüksek olan uzun boylu oyunculara yöneldim, bek almadım. 3 tane büyük takım oyuncusu, 2 tane de istatistik canavarı aldım.
-arda ve barella orta sahamın değişmezleri, aşklarım benim. onların dışında bir tane golcü, bir tane toplayıcı bir tane de skor yapma ihtimali yüksek olan pırpır kanat oyuncusu aldım. orta saha oyuncularımı seçerken dikkat ettiğim bir diğer detaysa ceza sahası dışından şut çekebiliyor olmaları.
-forvet konusunu henüz halledemedim. gakpo'yu alacağım garanti gibi bir şey ama diğer 2 oyuncu hakkında hiçbir fikrim yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 13, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık