Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Avusturya - Türkiye Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Bu anket kapanacak: .
ingiltere, fransa ve belçika'dan oyuncu almadığımdan seçeneklerim dar olsa da

-rotasyon yapabilmek için maç günlerine dikkat ettim. her gün en az 3 oyuncumun maçı var.
-kalecilerimden biri gol yeme ihtimali en düşük olan takımlardan birinde oynuyor, diğeriyse kalesinde çok fazla şut çekileceği garanti olan takımlardan birinde.
-defansta top kapma sayısı yüksek olan uzun boylu oyunculara yöneldim, bek almadım. 3 tane büyük takım oyuncusu, 2 tane de istatistik canavarı aldım.
-arda ve barella orta sahamın değişmezleri, aşklarım benim. onların dışında bir tane golcü, bir tane toplayıcı bir tane de skor yapma ihtimali yüksek olan pırpır kanat oyuncusu aldım. orta saha oyuncularımı seçerken dikkat ettiğim bir diğer detaysa ceza sahası dışından şut çekebiliyor olmaları.
-forvet konusunu henüz halledemedim. gakpo'yu alacağım garanti gibi bir şey ama diğer 2 oyuncu hakkında hiçbir fikrim yok.
Gakpo'yu ben de aldım. Ama Barella'yı almadım. Çok sevdiğim ve beğendiğim bir oyuncu olsa da puana pek yansımayabilir diye duruma göre sonraki turda alırım dedim.
TR oyuncuları hem iyi hem kötü anlamda sürpriz olduğu için kadrodan çıkardım onları. İlk başta 3 tane vardı şimdi 0 : ))

Her gün 3 tane olmasa da en az 1 tane olsun diye uğraştım ben de. Ve sonraki turda çıkaracağım oyuncu sayısını az tutmaya çalıştım.

Ronaldo'ya acıdım benim yüzümden gol atamıyor diye çıkardım takımdan.

Kane-Havertz değişikliği yaptım. İyi de olabilir kötü de bakalım. :D

Bu yazdıklarımızı okuyan @Azo feyfa acaba bunların ne kadarı doğru ne kadarı olta diye kara kara düşünüyor.
Fantasy Lig şuna döndü resmen : ))

Son düzenleme:
ingiltere, fransa ve belçika'dan oyuncu almadığımdan seçeneklerim dar olsa da

-rotasyon yapabilmek için maç günlerine dikkat ettim. her gün en az 3 oyuncumun maçı var.
-kalecilerimden biri gol yeme ihtimali en düşük olan takımlardan birinde oynuyor, diğeriyse kalesinde çok fazla şut çekileceği garanti olan takımlardan birinde.
-defansta top kapma sayısı yüksek olan uzun boylu oyunculara yöneldim, bek almadım. 3 tane büyük takım oyuncusu, 2 tane de istatistik canavarı aldım.
-arda ve barella orta sahamın değişmezleri, aşklarım benim. onların dışında bir tane golcü, bir tane toplayıcı bir tane de skor yapma ihtimali yüksek olan pırpır kanat oyuncusu aldım. orta saha oyuncularımı seçerken dikkat ettiğim bir diğer detaysa ceza sahası dışından şut çekebiliyor olmaları.
-forvet konusunu henüz halledemedim. gakpo'yu alacağım garanti gibi bir şey ama diğer 2 oyuncu hakkında hiçbir fikrim yok.
Rakiplere taktik veriliyor usta bu ligin hali ne olacak @artyomdh

Gakpo'yu ben de aldım. Ama Barella'yı aldım. Çok sevdiğim ve beğendiğim bir oyuncu olsa da puana pek yansımayabilir diye duruma göre sonraki turda alırım dedim.
TR oyuncuları hem iyi hem kötü anlamda sürpriz olduğu için kadrodan çıkardım onları. İlk başta 3 tane vardı şimdi 0 : ))

Her gün 3 tane olmasa da en az 1 tane olsun diye uğraştım ben de. Ve sonraki turda çıkaracağım oyuncu sayısını az tutmaya çalıştım.

Bu yazdıklarımızı okuyan @Azo feyfa acaba bunların ne kadarı doğru ne kadarı olta diye kara kara düşünüyor.

barış alper'e şans verilebilir forvette. hakan'ın cezalı olduğu için arda'nın merkeze, barış'ın sağ kenara geçeceği söyleniyor. sağda oynayan barış'ın puan getirme ihtimali yüksek bence.
iyi günündeki bir italya milli takımında barella akar gider. hakeza granit xhaka da sever böyle maçları oynamayı.

hücum hattındaki tek yıldız oyuncum griezmann'dı ve çok fena patladı. güncel kadromda arda güler dışında yıldız yok.

Gakpo'yu ben de aldım. Ama Barella'yı almadım. Çok sevdiğim ve beğendiğim bir oyuncu olsa da puana pek yansımayabilir diye duruma göre sonraki turda alırım dedim.

Sence benim yazdıklarımın hepsi doğrumu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 22, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık