Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Avusturya - Türkiye Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Bu anket kapanacak: .
Usta Fas devamlılığı olan bir ülke değil.Afrika kıtasından her turnuvada iyi jenerasyonu olan 1 takım çıkıyor öyle.
Değişken form durumları her zaman olur, Brezilya da eski Brezilya değil misal, mirasından yiyiyor. Avrupa futbolu her zaman öndedir.
@II. Invictus Yine iki kişi milletle savaşıyoruz usta özlemişiz
Usta günün sonunda Avrupa takımlarından önde bitirmişler grupta sonuçta. Yazdığım takımlarda orta halli takımlar değil. Almanya ve Belçika gruptan çıkamamış bile. Ben kıtanın ya da ülkenin devamlılığından bahsetmiyorum. Bir daha ki turnuva Fas değil Fildişi bu sefer önde bitirir ama tamamen ezik kaldıkları bir turnuva olursa size hak veririm. Siz biraz bu
kıtalara ve ülkelere ezik muamalesi yapıyorsunuz ama dünya kupası gruplarına baktığında bir çok kez Avrupa takımları böyle takımların gerisinde kalmış.

Kosta Rika bile gitmiş İngiltere İtalya Uruguayın olduğu grupta lider bitirmiş. :D

Usta günün sonunda Avrupa takımlarından önde bitirmişler grupta sonuçta. Yazdığım takımlarda orta halli takımlar değil. Almanya ve Belçika gruptan çıkamamış bile. Ben kıtanın ya da ülkenin devamlılığından bahsetmiyorum. Bir daha ki turnuva Fas değil Fildişi bu sefer önde bitirir ama tamamen ezik kaldıkları bir turnuva olursa size hak veririm. Siz biraz bu
kıtalara ve ülkelere ezik muamalesi yapıyorsunuz ama dünya kupası gruplarına baktığında bir çok kez Avrupa takımları böyle takımların gerisinde kalmış.

Kosta Rika bile gitmiş İngiltere İtalya Uruguayın olduğu grupta lider bitirmiş. :D
Futbolda genel gerile dönemine girdik zaten. Eskinin yıldızları ile şimdi arasında fark var. Şimdiki yıldızlar bile şişirme, zorlama. @Tiksav Lee Kenan diyor misal adam bomboş topçu

Usta başa sarıyoruz ama...
Senin mantıkla gidelim.İngiltere'nin 1 tane dünya kupası var Afrika ve Asya'nın yok...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 13, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık