Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası

Avusturya - Türkiye Karşılaşması (22.00)

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Bu anket kapanacak: .
2 - 0'dan bir anda 2 - 2'ye dönüyor ölü maç canlanıyor. Fransa'nın ikinci gol epik. Devamında iki takım da net goller kaçırıyor. Maç uzatmaya gidiyor. Tempo bir saniye düşmüyor ikisi de köpek gibi bastırıyor ki bu tempoda oynanan başka bir final ben izlemedim. Maç tekrar gidip geliyor 3 - 3 oluyor. Son dakika son saniye Fransa %100'lük gol kaçırıyor (Martinez'in kurtarış büyük ihtimalle futbol tarihinin en değerli kurtarışıdır kupayı getirdi) aynı pozisyonun devamında maçın durmasına izin vermeden bu sefer de Arjantin kaçırıyor ve insanlar maçın bitiş düdüğüyle anca nefes almaya başlıyorlar. Bunu oturup yazayım desen böyle kurgulayamazsın.
Skor hariç Almanya - Brezilya maçı da buna benzer.%100lük kaçan goller kurtarışlar.Arjantin ve Messi hayranları dışında unutulmayacak bir final değil.
Bireysel performans olarak en iyi dünya kupası performansı R9 diyebiliriz.

Kenan o kadar potansiyelli demiyorum zaten ama Cr7 ve Q7 kıyasında Q7 önde görülüyordu farkı yedi Q7.. Potansiyel tek başına bir şey ifade etmiyor.. Ben sadece 19 yaşındaki adamı çok ağır eleştirmesinler yolu uzun demek için örnek gösterdim
Q7 bildiğim kadarıyla iki yaş büyük. Onun 19 - 20 yaşındaki hali ile apaçiyi kıyasladığında da ortadaki bariz yetenek farkı görülüyor. Apaçiyle kıyaslanabilecek bir topçu değildi. Konudan bağımsız bunu da yazalım. Kenan müthiş topçu olacak kendini bozmazsa.

Turkiye ve diger musluman ulkelerde Ronaldo daha cok seviliyor ve tek sebebi camii yaptirmasi falan
Ciddi misin :hhh:

Q7 bildiğim kadarıyla iki yaş büyük. Onun 19 - 20 yaşındaki hali ile apaçiyi kıyasladığında da ortadaki bariz yetenek farkı görülüyor. Apaçiyle kıyaslanabilecek bir topçu değildi. Konudan bağımsız bunu da yazalım. Kenan müthiş topçu olacak kendini bozmazsa.
Fiziği iyi, Çift ayak, iyi şutör, dribling yeteneği var, kolay adam eksiltebiliyor.. iyi topçu olmazsa yeteneğine ayıp etmiş olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 14, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık