Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2004 Yılının En İyi Oyunu

2004 yılının en iyi oyunu sizce hangisidir?

• Grand Theft Auto: San Andreas

Kullanılan: 49 48.5%
  • Half-Life 2

Kullanılan: 23 22.8%
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Kullanılan: 5 5.0%
  • World of Warcraft

Kullanılan: 6 5.9%
  • Rome: Total War

Kullanılan: 8 7.9%
  • Halo 2

Kullanılan: 2 2.0%
  • Burnout 3: Takedown

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dragon Quest VIII

Kullanılan: 1 1.0%
  • Katamari Damacy

• Unreal Tournament 2004

• Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

• Ninja Gaiden

Kullanılan: 1 1.0%
  • Metroid Prime 2: Echoes

• Far Cry

Kullanılan: 4 4.0%
  • Diğer

Kullanılan: 2 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    101
@MRTFR Şimdi kaynaklara bakıyordum da Gran Turismo 4'ü 2005 anketine alacak mısın? Sanırım Japonya'da 28 Aralık 2004'te çıkmış ama Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerine bir iki ay sonra giriş yapmış. Yarış türünde yeni bir standart belirlemiş bir oyundur, kesinlikle es geçilmemeli.

Ayrıca Jak 3 ve Ratchet & Clank 3 hatta Sly 2 de 2004 yılında çıkmış, büyük toplar her taraftan gelince bu yıl için zirveye oynayacak oyunlar değil belki ama yine bunlar da PlayStation 2 neslinin imza oyunlarından. Özellikle Jak 3 ve Ratchet & Clank 3 oyun mekaniği çeşitliliği konusunda arşa çıkmış yapımlardır.
Bu arada Jak, Ratchet & Clank ve Sly serilerine yabancı olanlar için ekleme yapayım. Bu serilerin yapımcıları sırasıyla Naughty Dog, Insomniac Games ve Sucker Punch Productions'tır, yani oyuncular arsında bugün PlayStation markasını sırtında taşıdığı bilinen stüdyolar. Bu stüdyoların büyük bir tutku ve özveriyle her yenisinde üzerine ekleye ekleye çıkardıkları serilerdi bunlar.

Doğrusu Gran Turismo 4 o yıllardaki etkisiyle, araba modelleriyle insanların çenesini düşürmesiyle ve Türkiye'de PlayStation kafelere de sıçramış büyük popülaritesiyle nasıl bir yılda çıkmış olursa olsun 10-15 parçalık bir listeye girmekte sıkıntı yaşamaması gereken bir oyun bence.
Eklemediğime utandım şimdi :(

Teşekkürler bilgilendirme için :)

2000 yılının anketini yeniden açsam iyi olacak sanırım :/
Sen bilirsin ama gerek de yok sanırım. Sadece birçok kişi tarafından sevilen bahsettiğim oyunları listede görmek isterdim bunu söyledim. Anket konusunda ise oy verme süresi kısa olmuş, biraz daha uzun olursa sonradan konuyu görenlerin de oy verme imkanı olur.

her yoruma saygım var,ancak rome total war oynamak için yaptığım şeyler destan olur.bilgisayarım bu oyunu 2007 yılında kaldırmaya başladı.ve herhangi bir oyunu da bu kadar uzun soluklu oynamadım.

ve hala güncel olarak telefon zil sesim
rome total war soundtrack-divinitus

dinlemeyen dinlesin.Şu müzikle bir roma çağı oyunu oynadığınızı düşünün.

ben hariç oy veren diğer 7 mütiş insan beni bulun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık