Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2000li Yılların En Beğendiğiniz Forveti

2000li yillarin en iyi forveti

• Kullanılan toplam oy
    171

Cp0Lucci

Fazla abartı olmuş sanki:D messi herhalükarda hepsini ezerdi:D öyle tıfıl durduğuna bakma, dayanıklılığı yeterli..
Gattuso bir çelme geçirirdi ona 2 yıl hastahanelik :D Messi o dönemde futbol oynayamazdı abi , bu dönemin oyuncularıyla eski dönemleri bir mi tutuyorsun

Videonun altına yazayım dedim.

Ronaldo gelmiş geçmiş en iyi oyuncudur desek yeridir.

Bu isimlerin hiç biriyle kıstas olamayacak özel bir futbolcu.

2000 lerin öncesini görmüş biri olarak o zaman ki halini izleseler anlarlar söylemek istediğimi...

Çok büyük sakatlıklar yaşamasına rağmen 2000 lerde tekrar dönsede yetenklerinden azminden hiç birşey kaybetmemiş örnek bir futbolcuydu...

Bazı futbol adamlarının ve efsaneleşmiş futbolcuların Ronaldo için söylediği bazı sözler... Bunlar sadece bildiklerim ve gördüklerim.

Crujiff: “Ona bir metrekare çim ve bir de top verin neden dünyanın en iyisi olduğunu size göstersin.”

Crujiff: "O'nu kimseyle kıyaslamayın.Tek ihtiyacı olan kendisi olması."

Romario:
"Fransa 98’de daha iyi tanıdım. O'nunla birlikte her şeyi kazanabilirsiniz."

Capello: "Adı üzerinde O bir fenomen,büyük maçlarda büyük biri olmasını biliyor."

Jairzinho:
"Bir takım topu O'nun iki ayağının arasına atabilirse %50 golü atmış sayılır."

Bobby Robson: "Ronaldo gibi bir futbolcuyu bulamazsınız. Sansasyonel bir futbolcu ne zaman ne yapması gerektiğini de biliyor."

Zubizarreta: "Bu adam her pozisyonu gol pozisyonuna dönüştürebiliyor."

Shearer: "Ronaldo etrafta görebileceğiniz en iyi futbolcu. Daha neler başarabileceğini sadece Tanrı bilir.”

Cesar Gomez:
"O'nu marke etmek hayatta yaptığım en belalı iş oldu. Maç bittiğinde 500 dakika sahada kaldığımı zannettim."

Zidane: ”O benim idolüm. Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Ronaldo.”

Raul: ”Ronaldo’dan öğrenmeye çalışıyorum. Patlayıcı bir güç ve bir anda peşindekilerden kurtulabiliyor. Çok basit O’nun seviyesinden çok uzağım.”

Jose Mourinho: ”Gözlerimin gördüğü en iyi futbolcu.”

Gianluigi Buffon: ”Bana göre dünyanın gelmiş geşmiş en iyi futbolcusu.”

Christian Vieri: "Ronaldo gibi bir futbolcuyu bir daha izleyemezsiniz."

Zlatan Ibrahimovic: ”Barcelona tarihinin en iyi futbolcusu Ronaldo’dur.”

Ronaldinho : Ronaldo, örnek aldığım tek futbolcuydu. ondan futbola dair birçok şey öğrendim.''

Pele: "Muhteşem. Ama önce Dünya Kupası'nı kaldırsın, sonra benimle kıyaslamaya başlarız." Dünya Kupası’nı kazandıktan sonra: "Değişmediğini ve hala aynı hırs ve istekle oynadığını görmek çok güzel, ailesine önem veriyor ve akıllı biri. Ne kadar çok savunsanız da sizi geçecek bir yol bulabiliyor. Brezilya’da O’nun 1 numaralı hayranı benim ama yinede benimle, O'nu kıyaslamayın."

Futbol Yorumcuları

"Futbolu bilenler ; bir dönem sağ dizinin kurbanı olan Ronaldo'nun sakatlıklarla boğuşmadığı bir kariyeri olsaydı adının bugün Mars da dahi bileneceğine inanır."

"Futbolun tanrısı, futbolu ve bizleri yetim bırakmıştır dünya futbolu ve bizler seni asla unutmayız El Fenomeno.."

"Dünya futboluna fazla geldiği için tanrının onu sakatlıklarla durdurduğunu düşündüğüm futbolcu."

"O sakatlıklar olmasaydı, istatistikler filan kalmamıştı şu dünyada. Hepsinin ilk sırasında kendisi yer alıyor olurdu."

Bir basketçi :)

Steve Nash : "Uyuyamıyorum. Ronaldo emekli oldu. yaşadığı tüm sakatlıklara rağmen en iyi ve etkili futbolculardan biriydi."
Böyle kıyas yapılmaz ki:D
O zaman karşı tez olarak Ankara mesai hakkında söylenenler öne sürülür:D

Oyuna katkısına bakmak lazım, hangi yönleri iyi onları kıyaslamak lazım. Ronaldo çok iyi olsa da takım oyununda messinin bir takımda olması olayı farklı bir boyuta taşıyor.

2002 dünya kupası bizim için efsane olarak kalmaya devam edecek uzun bir süre. Öyle gözüküyor:(
2002 efsane tabi ya. Biz olmasaydık bile efsane olurdu, öyle güzeldi turnuva bence. Sabahın köründe üşenmeden kalkar izlerdim maçları ve aynı anda yayınlanan ortak maçlar hariç hiçbirini kaçırmamışımdır. Ah ah güzel zamanlardı. :(

Böyle kıyas yapılmaz ki:D
O zaman karşı tez olarak Ankara mesai hakkında söylenenler öne sürülür:D

Oyuna katkısına bakmak lazım, hangi yönleri iyi onları kıyaslamak lazım. Ronaldo çok iyi olsa da takım oyununda messinin bir takımda olması olayı farklı bir boyuta taşıyor.
Kaç yaşındasın?

Zidane,Henry,Ronaldo,Şevki izlemek ayrı bir keyifdi yahu.Ares ve Limewere diye bir tane indirme programlar vardı.O zamanlar internet cafenin sürekli müşterileriyiz.Okuldan kaçar internet cafeye,okuldan sonra internet cafeye bu saydığım futbolcuların gollerini,hareketlerinin olduğu videoları indirmeye.Hey gidi günler hey.

Makaay'ı yazmışım önce bir de Saviola'yı ekleyeyim çocukken anlam veremediğim bir şekilde seviyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık